NÍCÓ (179) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(179 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(179 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 179 182 adásvétel
Semleges: 19 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 198 201 adásvétel
Az eladóként kapott 35 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: BAG
Regisztráció dátuma: 2005.06.12.
Utolsó belépés: 2013.12.09. 21:31
Inaktív!
51 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Pere13 (91) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.05. 18:31:23

Termékkód

1789326395

Minden rendben volt,sajnos a termék nem felelt meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kuzsel1_a (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.17. 20:40:13

Termékkód

1557411998

Méret probléma

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

barni04 (64) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.01. 12:08:29

Termékkód

1568837555

Az eladó ,tökéletesem megbizható, gyors, pontos partner, csak ajánlani tudom, a szemüveg sajnos nem volt méretben jó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

naramszin (315) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.02.13. 20:46:32

Termékkód

1469515034

Az adásvételre nem került sor. A vevő jelezte, hogy bizonytalan idő múlva átveszi a terméket. De majdnem 2 hónapig nem jött a termékért. Mikor rákérdeztem, elfoglaltságára hivatkozott. Viszont nagyvonalúan felajánlotta, hogy előre elküldi a vételárat. Én ebbe a átvétel bizonytalansága és kiszámíthatatlansága miatt nem egyeztem bele.
Másik fél: Tisztelt naramszin. Az ajánlatodra egy pozitív hangvételű semleges értékelésben állapodtunk meg. A te értékelésedből ez nem igazán tükröződik. Ezért csak a teljesség kedvéért. Én már az vásárlás elején felajánlottam neked hogy kiegyenlítem a vételárat, és majd valamikor megyek az áruért. Utána pedig felajánlottam, hogy KIFIZETEM a vételárat és nem tartok igényt a termékre. Akkor meg mi ez a hablaty a bizonytalanságról!! Számlaszámot egyszer sem küldtél, ahova utalhattam volna. Talán túl bizalmatlan vagy?! Barátom ez a XXI.század. A kézből kézbe csapdosás kora bizony már lejárt. De úgy látom felétek még nem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő beláthatatlan időn belül szándékozta átvenni a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bendike1 (2227) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.10.15. 19:11:55

Termékkód

1483323470

senkinek nem ajánlom . azt mondta szerdán jön , nem jött , nem is szólt hogy ne várjam , ma felhívott hogy jönne az árúért azt mondtam jöhet 3-4 óra felé . nem jött nem is szólt hogy nem jön ne várjam ne rohanjak tegyem a dolgom. KEDVES PARTNEREM RÉSZÉRE MÁR NEM ELADÓ A MEGVÁSÁROLNI SZÁNDÉKOZOTT TERMÉK. nálam többé biztosan nem fog vásárolni mert tiltó listára tettem.
Másik fél: Megdöbbentő, amikor felnőtt emberek jelentéktelen ügyekből világméretű összeesküvést gyártanak. Biztos sokat unatkozol. Te is jól tudod, hogy az elbeszélésed jelentős "csúsztatást" tartalmaz. Mindkét alkalommal, csupán érdeklődtem, hogy mikor zavarhatlak a termék átvételét illetően. Az általad említett 3-4 órát is te határoztad meg nem pedig én. Sajnos nem tudtam órákat várni rád, a világ végén. Tiltó lista?! Te gyagyás vagy öreg, ez egy szaros 3.000 Ft-os alkatrész, nem valami milliárdos üzlet!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Dubiimi (130) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.19. 23:49:22

Termékkód

176096648

Sajnos nem tetszett a vevőnek. Pontos, korrekt, pozitívan ítélem meg!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tetszett a vevőnek. Pontos, korrekt, pozitívan ítélem meg!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gaalp67 (91) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.18. 16:55:51

Termékkód

170959566

Korrekt de lassú

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kerika84 (180) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.04.13. 21:22:05

Termékkód

165324213

Véletlenül licitált.Telefonon felhívott és elnézést kért.Korrekt volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mache2 (65) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.04.14. 13:16:14

Termékkód

136634740

Nem kellő körültekintés, (nem szándékos) félretájékoztatás a termék leírásában. Telefon korábban belül komoly károsodást szenvedett, lehet, hogy még az Eladó előtti tulajnál. Javíthatatlan. Megkeresésem esetén MINDENT KÉSZSÉGESEN BIZONYÍTOK, mind a Vaterának, mind az Eladónak, mind harmadik személynek. Utcán használhatatlan. Veszekedni tovább nem fogok, a pénzt nem kérem vissza. Az Eladót a maga infói alapján és eddigi értékelései alapján korrektnek tartom és másoknak ajánlom.
Másik fél: Napi használatban levő "HASZNÁLT" jól működő telefont értékesítettem a "mache" nevű felhasználónak. Az árut postai úton kérte, mely esetben én semminemű garanciát nem vállalok a termékre, amit egyértelműen közöltem vele. A kézhezvétel után a telefont teljesen szétszedte ???? és tájékoztatott az általa felmért műszaki állapotáról. Használhatatlan?? Hát azért ez már nem kis Csúsztatás. Garancia?? Ezek után??? Lehetősége lett volna személyesen is átvennie a telefont, és a helyszínen "bevizsgálnia". Nem élt vele. A pénzt egyébként egyértelműen vissza akarta kérni, amiről úgy látszik már letett, pedig én még ettől sem álltam el. Az összkép alapján azonban KORREKT, MEGBÍZHATÓ vaterásnak tartom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

flashlight01 (267) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.03.23. 16:15:47

Termékkód

133951579

sajnos erről lecsúsztam(vaterán kívül elkelt)...aztán ígértek némi vígaszdíjat, de nem hívtak vissza a megígértek szerint.kár.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

girdan_a (79) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.02.23. 15:11:44

Termékkód

124848676

megbízható,gyors, kapcsolattartó,mindenkinek ajánlom. A tranzakció az én hibámból nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: miattam nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

donty (239) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.12.10. 13:01:20

Termékkód

95436247

Sajnos nem jött létre az adás-vétel,de ennek ellenére korrekt partner!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rj04 (412) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.02.21. 12:51:04

Termékkód

44853668

A cipővel kapcsolatban minőségi kifogásom volt-nem bőr termék. Árucsere és pénz visszautalás kapcsán rendeztük.
Másik fél: Tisztelt Vásárló! Én készségesen megértem azt, hogy a leütött termékről csak a kézhezvétel után tudjuk eldönteni, hogy az valóban megfelel-e az igényeinknek. Ezért nálam természetes, hogy a pénz visszajár ha valamilyen probléma merül fel. Ez esetben is praktikusabb lett volna egyszerűen csak ezt közölni, ahelyett, hogy ön egy olasz bőr cipőt "KÍNAI MŰANYAG CIPŐNEK" titulál, és főként, hogy burkoltan fenyeget a negatív értékeléssel ha ön nem kapja vissza az amúgy bagó kis pénzét. Úgy látom, hogy önnek már nem ez az első alkalom, amikor ij módon próbál kibújni a vásárlás kötelme alól. De van egy olyan érzésem hogy nem is az utolsó. Persze remélem hogy többet ön nem látogatja az aukcióimat!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Barbika06 (108) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.05.08. 12:50:53

Termékkód

22341062

az adasvetel nem jott letre de az elado megbizhato segitokesz ajanlom

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gaudy_a (190) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.05.06. 18:22:46

Termékkód

22343885

Írtam, nem reagált. Biztos már nem aktuális.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katica974 (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.11.28. 15:13:20

Termékkód

13958726

Félre értettük egymást,ezért nem jött létre a vétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babilon569 (566) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.09.21. 06:11:47

Termékkód

11495214


Másik fél: Tisztelet Fási Zoltán! Sajnos nem olyan munkahelyen dolgozom ahol egyész nap az interneten lóghatok. Ezért elképzelhető, hogy az ön e-mail-es megkeresését csak 1-2 nap után tudtam elovasni. Ha ön időközben máshol vásárolta meg a leütött terméket az csak "TISZTESSÉGTELEN". Ha viszont ön arra sem méltatja a vaterás üzletfelét, hogy válaszoljon az üzeneteire és a megkereséseire, no az már "BUNKÓSÁG". A termék leütése valóban 2 hónapja történt...én meg hülye eddig kerestem és vártam a jelentkezését. Hát meguntam!! Pedig csak elég lett volna annyit válaszolni: Bocs, de nekem ez a termék már tegnapra kellet volna, és ennyi!!! De még jobb lett volna, ha ezt a vásárlás előtt közli!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

666slayer_a (67) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.08.15. 06:02:23

Termékkód

9376192

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

anorby (-1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.03.17. 13:44:34

Termékkód

5820820


Másik fél: Tisztelt anorby vagy m(y)i!! Korrekt vagy öcsém!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.