szonja041 (62) 96.97% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A termék sajnos mégsem volt megfelelő a vásárlónak, de mindenben nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Indulhatunk (2276) (Eladó)
Semleges
2016.04.08. 09:49:06
2227218953
Jelezte felénk a problémát csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok miatt nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
frankyvic (79) (Eladó)
Semleges
2015.02.14. 20:11:31
2017326254
Betegség miatt a vevő nem tudta megoldani a személyes átvételt, így elállt az vételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Betegség miatt a vevő nem tudta megoldani a személyes átvételt, így elállt az vételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a postaköltséget magasnak tartotta így nem kérte a csomagot
Másik fél: 1000ft helyett 2500ft kért ptksg-et! Mikor rákérdeztem arogánsan válaszolt hogy ennyi és kész!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sab001_as (934) (Eladó)
Semleges
2013.12.28. 13:33:24
1832994260
Kívánok én is kellemes ünnepeket és nagyon boldog új évet.
Másik fél: Megáll az eszem hogy nem sikerült megegyezni ! Nem voltál hajlandó elpostázni! Hiába kértelek ! Minek írod hogy postázod ??? Senkinek nem ajánlom!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sab001_as (934) (Eladó)
Semleges
2013.12.28. 13:33:01
1832975495
Kívánok én is kellemes ünnepeket és nagyon boldog új évet.
Másik fél: Megáll az eszem hogy nem sikerült megegyezni a postázásban!!! Nem voltál hajlandó elpostázni!!!!!
Megbízhatatlan! Nem ajánlom senkinek!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sab001_as (934) (Eladó)
Semleges
2013.12.28. 13:32:39
1832972213
Kívánok én is kellemes ünnepeket és nagyon boldog új évet.
Másik fél: MEGÁLL AZ ESZEM HOGY NEM SIKERÜLT MEGEGYEZNI A POSTÁZÁSBAN! NEM VOLTÁL HAJLANDÓ ELPOSTÁZNI HIÁBA KÉRTRLEK SZINTE KÖNYÖRÖGTEM HOGY AZ UNOKÁMNAK LENNE KARÁCSONYRA!!! AZT ÍRJA HOGY POSTÁZHATÓ! NEM IS LICITÁLTAM VOLNA! HAZUG NEM KORREKT ELADÓ! MINEK HIRDET AZ ILYEN EMBER!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sab001_as (934) (Eladó)
Semleges
2013.12.28. 13:32:11
1832969954
Kívánok én is kellemes ünnepeket és nagyon boldog új évet.
Másik fél: Nem volt hajlandó elpostázni! Hiába kértem hogy az volt odaírva hogy postázható! Különben nem is licitáltam volna! Megbízhatatlan!!! Nem ajánlom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Picike953 (836) (Eladó)
Semleges
2013.11.28. 11:15:39
1825816940
TÖBBSZÖRI LEVÉL ÍRÁSSAL MEGEGYEZTÜNK ÉS TELEFONON IS FEL HÍVOTT ,DE MÉG MIVEL SOKALLTA AZ ÁRAT ÍGY AJÁNLTAM NEKI HOZZÁ AJÁNDÉKOKAT ÉS MEGEGYEZTÜNK,UTÁNA MÉG ALKUDOZOTT MERT SOKALLTA A POSTAI ÁRAT.NEM TUDOM AZ ILYEN EMBER MÉRT LICITÁL MÉRT NEM NÉZI MEG A POSTAI DÍJSZABÁST.SAJNOS ILYEN SZEMÉLLYEL NEM LEHET ÜZLETET KÖTNI.A TELEFON HÍVÁSA MIATT ADTAM SEMLEGEST MERT NEKI IS PÉNZÉBE KERÜLT
Másik fél: Az biztos hogy Önnél nem licitálok és nem vásárolok soha! Valóban
megegyeztünk felhívtam telefonon hogy nem venném át a hibás terméket de a jutalékot átutalom ! Akart adni játékokat hozzá és megjegyezte hogy a ptks 1550ft a termék alatt 1020volt írva MPL. Mondtam nem kérem nagyon korrektül mondta semmi probléma ! ÉS ezek után így reagál! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, a vevő jól kommunikált és időben fizetett, ezzel semmi probléma nem volt. Azért adok semlegeset, mert azért, hogy a törékeny csomagot törékenyként adtam fel, több lett a postaköltség, mint amit előre megbeszéltünk, és ő nem fizette ki a többletköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jonyboker (89) (Eladó)
Semleges
2013.05.08. 23:50:20
1742205878
Sajnos nem tudta kifizetni a terméket, mert váratlan kiadása lett, én egyáltalán nem haragszom, korrektül rögtön jelezte, elnézést kért. POZITÍVAT adnék de a jutalék miatt semlegest kell. De maximálisan megbízható , én bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi problémák miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
