firga55 (1178) 99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 7 | 1190 | 3181 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 1 | 35 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 8 | 1237 | 3232 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1748 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Még senki nem mondta, hogy megbízhatatlan vagyok, azt gondolom nem tehetek róla, hogy vagy két napig nem kaptam értesítést a beérkező emailekről, és időközben eladtam másnak egy másik felületen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Késve kaptam értesítést a megrendelésről, addigra eladtam másnak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt vevő de most nemt aláltunk közös időpontot az átvételhez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: korrekt vevő de most nemt aláltunk közös időpontot az átvételhez.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tricatelle (782) (Vevő)
Semleges
2023.12.15. 21:47:11
3331659737
Sajnos a rádiót a posta szállítás közben apróra (!) törte, így nem értékelhető a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel nem áll módomban utalni, hasonló esetekben mindig közvetlenül pénztári befizetéssel szoktam teljesíteni. Ami eddig minden esetben, minden eladónál tökéletesen működött. Azonban jelen eladó bankjánál megszűnt ez a lehetőség. Ehelyett felajánlottam 3 másik lehetőséget, úgy mint másik bankszámla, utánvét, rugalmas személyes átvétel, azonban az eladónak egyik sem felelt meg, csak csökönyösen ragaszkodott a saját elképzeléséhez. Emiatt nem tehetek mást, az eladót rugalmatlannak minősítem !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel nem áll módomban utalni, hasonló esetekben mindig közvetlenül pénztári befizetéssel szoktam teljesíteni. Ami eddig minden esetben, minden eladónál tökéletesen működött. Azonban jelen eladó bankjánál megszűnt ez a lehetőség. Ehelyett felajánlottam 3 másik lehetőséget, úgy mint másik bankszámla, utánvét, rugalmas személyes átvétel, azonban az eladónak egyik sem felelt meg, csak csökönyösen ragaszkodott a saját elképzeléséhez. Emiatt nem tehetek mást, az eladót rugalmatlannak minősítem !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel nem áll módomban utalni, hasonló esetekben mindig közvetlenül pénztári befizetéssel szoktam teljesíteni. Ami eddig minden esetben, minden eladónál tökéletesen működött. Azonban jelen eladó bankjánál megszűnt ez a lehetőség. Ehelyett felajánlottam 3 másik lehetőséget, úgy mint másik bankszámla, utánvét, rugalmas személyes átvétel, azonban az eladónak egyik sem felelt meg, csak csökönyösen ragaszkodott a saját elképzeléséhez. Emiatt nem tehetek mást, az eladót rugalmatlannak minősítem !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlenségem miatt kértem a vásárlás törlését amit az eladó korrektül elfogadott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
18.000.- + posta költségen vásároltam, egy totál LERABOLT-kibelezett rádiót!
EM4 hangolásjelző frissen cserélve egy hibásra (pormentes, látszik). Hangszóró szakadt, kábelei levágva. Kapcsolója, potija szakadt, cserélt darab? Csőfoglalatok töröttek. Sok-sok kábel lóg a levegőben? Valaki, alkatrészdonornak használta.! Legalább a káva és a skálaüveg ép és szépnek mondható. (Nekem pont ez kellett belőle)
Figyelem! Csak személyes átvétellel, átnézés után vásárolj műszaki cikket !!!
Ekkor talán nem ve
Másik fél: A rádió alkatrésznek vagy felújításra volt hirdetve.Részletesen fotóztam kívül,belül és alulról is.A rádióból ki nem vettem semmit és nem is tettem bele semmit,úgy adtam ahogy a gyűjteményemben volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre, de az eladó nagyon korrekt hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék amit vásároltam, az egy hangfal pár. Sajnos az egyiknek a membránja két helyen is ki volt szakadva. Ezt természetese megírtam emailben és képet is csatoltam hozzá. Az eladó annyit írt, hogy nem tudta, hogy levehető a hangszóróvédő borítás és nem látta a hibát, majd az emailt azzal zárta, hogy használjam egészséggel. Ennél azért többre számítottam, amit meg is írtam neki, de ne válaszolt. Kompromisszumkészségnek nyomát sem láttam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
yodamester67 (191) (Vevő)
Semleges
2019.02.07. 09:50:33
2717621702
A termék gyorsan megérkezett,de több helyen el volt törve,ami a képekből nem derült ki.Így már csak alkatrésznek jó,bár más terveim voltak vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1527259.horvcsong (107) (Vevő)
Semleges
2019.01.24. 19:38:56
2717631122
A kontrollerek nem illettek az alapgéphez, ezért elálltam a vásárlástól. Köszönöm az eladó megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék szét volt esve amikor megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció más problémák miatt meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dolphinbeka (76) (Vevő)
Semleges
2017.12.07. 08:29:03
2556012077
Jeleztem észrevételemet a termékkel kapcsolatban, de válaszra sem méltatott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eszegyorgy (49) (Vevő)
Semleges
2017.10.30. 10:32:59
2524266431
Nnem jött össze, elnézést a késlekedésért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
orion011v (230) (Vevő)
Semleges
2017.03.14. 10:04:51
2441757059
Megértő partner. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A jól működőtől messze volt... Óráshoz vittem.Nem írta meg az eladó, hogy vízben állt egy ideig és így a korona is a nehéz felhúzhatóság miatt törhetett le.Teljes szétszedést, tisztítást igényel. Így még 10 ezret ki kell fizetnem, hogy jó legyen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó nem találta meg az árút, (kisrádió) ezért nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék átvételekor jeleztem hogy híbás emailben, igaz garanciát nem vállalt rá,de újnak hírdette kettő email után sem volt hajlandó válaszolni a termékkel kapcsolatos kérdésemre.Csak HANYAG komunikáció miatt értéketem semlegesnek valószínüleg a kis érték miatt nem törödöm magatartást tanúsitott.Sajnálom hogy nem tudtam megoldást találni erre a kis tételü vásárlásra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két terméket vettem egyszerre, és egy csomagban kaptam mindkettőt. Az eladót már a másik termék kapcsán értékeltem, nem akarok két negatívot adni. Pozitívot meg semmiképp nem adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
új termékként lett meghirdetve de nem volt rá garancia hogy biztosan új
Másik fél: A termék eredeti dobozában van,nagy valószínűséggel új de mivel magán személy vagyok így garanciát nem vállalhatok.Legközelebb próbálkozzon üzletben vásárolni és ott talán lesz jótállás és garancia.Egyébként az üzlet másfél hónap várakozás után sem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Küiföldön tartozkodom,igy nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri keresésre mailre nem válaszolt, telefonszáma nem jó.Kapcsolatfelvétel hiánya miatt elállok a vásárlástól, leütöttem egy másik árut.Több mint egy hete próbálom elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
yagiloksi (410) (Vevő)
Semleges
2015.02.16. 10:31:50
2022014117
Az eladó nem jelezte a termékleírásban, hogy a készülék hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vettem meg,mert drágának tartottam.Más forrásból fele áron megvettem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pierre942 (121) (Vevő)
Semleges
2014.07.30. 19:50:38
1934479544
Aa adás-vétel nem jött létre, de az eladó korrekt volt. pierre942
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VikingZoli (256) (Vevő)
Semleges
2014.05.29. 16:54:37
1903705496
A vatera rendszere nagyobb licit összeget irt ki mint amennyit ígértem az áruért ---azonnal jeleztem az eladónak a téves összeg információmat aki tudomásul nyugtázta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lakiandris (197) (Vevő)
Semleges
2014.05.12. 21:21:35
1881954863
Nem olyan volt a rádió, amilyenre gondoltam. Bocs...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megeggyezéssel döntöttünk de ha lessz másik áru bátran vásárolok megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hungaricus (186) (Vevő)
Semleges
2013.07.18. 12:07:08
1765475024
Adásvétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha lenne még egyszer MK-25-ös magnója, érdekelne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cseleszki (212) (Vevő)
Semleges
2013.01.30. 10:42:05
1689989096
Köszönöm a semlegest, de a leveleim között nem találtam hogy megnyertem volna az aukciót. Láthatod, megbízható vagyok, de nincs a leveleim között a visszajelzés. Szívesen megvásárolnám a terméket tedd fel még egyszer és leütöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
paparadio3 (58) (Vevő)
Semleges
2012.12.21. 19:43:11
1683848465
30-as évekbeli hangszóró hejett kapta egy szakadt membrános orion 115-ös rocs hangszórót. Mással legalább ne csináljon ilyet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pierre942 (121) (Vevő)
Semleges
2012.10.02. 22:45:51
1641574418
Az adás -vétel nem jótt létre, az áru nem felelt meg, az elado megértő hozzáállást tanusitott. Pierre942
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pierre942 (121) (Vevő)
Semleges
2012.10.02. 22:36:21
1641121574
A partnerrel elégedett voltam, de az áru nem felelt meg, a minöséget figyelembe véve megértő hozzáállást fanusitott.Pierre942
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A túlszámlázott postaköltséget nem tudtuk megvitatni, utólagos kérdésemre nem reagált. 200 forinton nem vitatkozom, de ez nem volt fair. Megérne egy negatívot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
firga55 (1178) 99%
2026.05.26. 21:11:18
firga55 (1178) 99%
2026.05.17. 15:45:49
