Paul314 (234) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 234 | 250 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 244 | 260 adásvétel |
| Az eladóként kapott 51 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
72693.nameless_a (81) (Eladó)
Semleges
2011.12.26. 18:34:44
1522334219
Élőben máskép nézett ki a festék mint a monitoron. Vevő hajlandó lett volna átvenni de nem erőltettem.Véleményem mindenképen POZITÍV de a rendszer ezt nem engedi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
robitussin72 (16) (Vevő)
Semleges
2011.12.12. 20:49:20
1517319677
Korrekt partner, de sajnos a termék nem megfelelő teljesítményű,és ez csak személyesen a kipróbáláskor derült ki. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb okok miatt sajnos nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner rugalmas,csak egy baj volt,hogy nem a meghirdetett méretű bukósisakot küldte így számomra ez használhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Harkaijozsef (6) (Vevő)
Semleges
2010.02.19. 19:23:28
160802792
Közös megegyezés alapján nem jött létre az eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csosztomi (220) (Eladó)
Semleges
2009.07.06. 21:56:35
149674519
Sajnos nem jött össze az üzlet. Remélem majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól. Határidőre kellett volna neki a router, de ez sajnos későn derült ki.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Használtként hirdettem tehát nem újként így alapból gondolható hogy van rajta pár apróbb karc!A lemez felülete nem ragadt ezt nem tudom honnan vette!
"Alapos tisztítások" alatt sem értem mire gondol vicces.. :S Illetve ha rendben sikerült telepíteni akkor minek kell ilyeneket irkálni értékelésébe...
Másik fél: Nézzük csak: a lemez felső felületét áttöröltem alkoholos tisztítókendővel, az alját mikroszálas törlőkendővel ---> alapos tisztítás.
A pár karcról csak annyit, hogy van az 50 is.
Csodának fogom fel még a mai napig, hogy beolvassa a DVD-olvasó és tudom is telepíteni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát voltak fennakadások, azért kattintottam a semlegesre!
Másik fél: Sajnálatos módon nem tudtam időben feladni a terméket postára, bár a vevő gyorsan átutalta a pénzt érte. Csak a munkámra tudok hivatkozni a késedelemért, nagyon sajnálom, hogy megkéstem a termékkel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
242352.Andruba (26) (Eladó)
Semleges
2007.08.13. 13:27:56
30657926
A vevő korrektűl kifizette, de a ruha egy kicsit kisebb mint kéne, így visszaadtam a vételárat. Ez egy ilyen speciális árúcikk.
Másik fél: Nagy kár, hogy a ruha kicsi volt rám, pedig nagyon jó állapotú és minőségű búvárruha.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Súlyos anyagi gondokra hivatkozva elállt a megnyert termék megvételétől. No comment...!
Másik fél: Nem No comment, hanem így van! Számlát mutassak neked arról, hogy mikre kelett a fizetésem???!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
