dytta68 (645) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 644 | 878 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 651 | 885 adásvétel |
| Az eladóként kapott 470 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
simikonyv (3308) (Eladó)
Semleges
2023.10.16. 08:29:42
3315552284
Az Easybox nyitókódja technikai hiba miatt nem érkezett meg a vásárlónak így a csomagot visszaküldték. A vevő hozzáállása korrekt volt, kizárólag a szállító miatt hiúsult meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szállító cég technikai hibája miatt sikertelen kézbesítésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tundi37 (1089) (Eladó)
Semleges
2019.02.26. 08:54:04
2732220968
Sajnos a termék elkelt másik oldalon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék elkelt másik oldalon.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lencsybaba89 (2580) (Eladó)
Semleges
2015.09.03. 12:36:35
2099655422
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre. Utólag vettem észre, hogy a termék hibás. Megértő és kedves vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utólag vettem észre, hogy a termék hibás.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Norika_2006 (1270) (Vevő)
Semleges
2015.04.10. 12:15:31
2056816739
Az eddigi legkellemetlenebb vásárlásom a Vaterán. Négy nap után utaltam, az Eladó rendkívül türelmetlen volt.Levelekkel bombázott, inszinuáló megjegyzéseket írt, implikálva, hogy nem utaltam. Az esti bankközi utalást a bank másnap dél körül írta jóvá nála(én erről nem tehetek), addig folyamatosan kaptam a leveleket. A postázás nagyon gyors volt, viszont kétszáz forinttal több pénzt kért el és nem jelezte a feladás után, nekem kellett írnom miatta. Az ajándék termék bontott, használt volt.
Másik fél: Mint ahogy már írtam,a termék nem bontott és használt!Nem ismered az Oriflame-t,ez már kiderült!
Szerintem senki nem ül a gép előtt a nap 24 órájában!
Másnak is utaltam különbözetet,Ők nem zárkóztak el mint Te! 200ft-al nem leszek gazdagabb!!!!!Azt,hogy mikor utaltál a bank igazolja!Elég a rágalmakból!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
banyai07 (133) (Eladó)
Semleges
2014.09.19. 18:28:31
1892177648
A vevönek méretproblémák miatt nem felelt meg!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A küldött termék nekem nem felelt meg, az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tamandrea (1230) (Eladó)
Semleges
2014.01.16. 08:55:31
1841959082
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
