mukedli (360) 98.91% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 364 | 583 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 390 | 609 adásvétel |
| Az eladóként kapott 59 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termékből hiányoztak darabok, melyet az eladó nem tüntetett fel, kedves volt és együttműködő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
micimalacka (357) (Eladó)
Semleges
2013.05.20. 11:46:33
1728869975
Két hónapja licitált, kétszer beszéltünk telefonon, sok a dolga, ezért nem jött létre eddig az adás-vétel. Türelmes lennék, de a vatera már kéri az értékelést egy ideje...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Két hónapja licitált, kétszer beszéltünk telefonon, türelmes lennék, de a vatera már kéri az értékelést egy ideje...A vevő nem olvasta ela termék méreteit és ez csak a személyes találkozón derült ki. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem olvasta el a termék leírását és nem felelt meg a méret.Kaktusz474 (52) (Vevő)
Semleges
2013.01.07. 13:17:49
1681648262
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsucika7 (2418) (Eladó)
Semleges
2012.10.17. 12:59:45
1646657198
Megbízható partner, az adásvétel a postaköoltség miatt nem jött létre, amúgy ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pedalbetyar (776) (Vevő)
Semleges
2012.08.03. 09:46:33
1624257923
Az eladó nem fogalmazta meg pontosan a hírdetés szövegét. Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
discont24 (2573) (Eladó)
Semleges
2012.07.09. 15:00:26
1596848681
A vásárló a mai napig nem fizette ki a termék vételárát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a lagnagyobb igyekezet ellenére, sem tudtuk lebonyolitani az üzletet,abszolut szállitási .tehnikai okok miatt. Én mint vevő nem tudtam személyesen átvenni az árut ,az eladó pedig a be nem tervezett problémák miatt nem tudta elküldeni. A komunkáció és hozzáállás szempotjából csak is pozitiv kéne legyen az értékelése.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
saab95turbopower (153) (Eladó)
Semleges
2012.06.18. 22:36:22
1592469962
Az adás-vétel nem jött létre. A vevő tévesen licitált. Ezt jelezte is felénk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést hogy nem mentem az árúért.A negatív az jár.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévedésből ütötte le a terméket, de rögtön jelentkezett telefonon, elnézést kérve, hogy kavarodást okozott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül vásárolta meg a vevő a terméket, de korrekt a vevő, mert rögtön hívott és értesített a téves vásárlásról.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katilinko_v (95) (Eladó)
Semleges
2010.12.24. 08:18:44
186731313
Vevőnek sajnos nem volt megfelelő a méret, így nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Promise73_a (81) (Vevő)
Semleges
2009.09.03. 21:53:30
150382710
kicsit nehézkes volt mindenki aztán meguntuk egymást, de semmi gáz, nem dőlt össze a világ
Másik fél: rég volt, tán igaz sem volt :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem emlitette,hogy levan merülve az elem.De egyéppként minden rendben zajott.
Másik fél: Az elem nem volt kérdés egyszer sem. A fényképeken pedig látszik, hogy bár új és bontatlan az óra, de karcos a doboz, tehát nem a tavalyi Szigetről van. Sajnálom, ha ezért kaptam semleges ill. negatív értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó szerint valami történt az asztallal, így nem tudta eladni. Megértettem, minden rendben volt.
Másik fél: abszolút korrekt és megértő vevő. Sajnos baleset történt az asztallal és így már nem volt képem eladni. Köszönöm a megértést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BalazsFejes1 (1) (Vevő)
Semleges
2009.04.01. 16:53:54
136751982
a doboz serult volt
Másik fél: sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jöhetett létre.
Másik fél: Köszönöm a megértést!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre
Másik fél: sajnos nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem szerette volna megvenni, sajnálom így semleges!
Másik fél: Én hibáztam, elnézést
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem szívesen ajánlanám...
Másik fél: Erre már tényleg nincs mit mondanom. :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
513287.tottiroma_v (149) (Vevő)
Semleges
2007.06.22. 07:48:10
26420546
az üzlet sajnos nem jött létre.
Másik fél: Sajnos duplán raktam fel egy és ugyanazon árut. elnézést kérek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre, már elkelt az áru.Az eladó elnézést kért.
Másik fél: Sajnos véletlenül duplán tettem fel egy és ugyanazon felsőt. Elnézést mégegyszer!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
