bakot13 (139) 99.29% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 140 | 155 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 153 | 168 adásvétel |
| Az eladóként kapott 14 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
micike2macko (10) (Eladó)
Semleges
2013.05.16. 12:43:15
1753056170
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket tévesen hirdettem meg újra.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pappino40 (47) (Eladó)
Semleges
2011.10.13. 22:08:38
1483807550
Korrekt partner azonnal jelentkezett a termékért,de sajnos nem tudtam átadni neki mert meghibásodott a készülék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: megint behalt a telefonAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jelentkezett az áruért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem küldte a vételárat ezért azt hiszem meggondolta magát
Másik fél: Most már egyenesbe vagyunk. Pozitív értékelés elküldve.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, szimpatikus vásárló, nagyon sajnálom, h miattam nem sikerült az adásvétel!
Másik fél: Semmi gond, ez mindenkivel előfordul.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
malacsiktibor (39) (Vevő)
Semleges
2006.12.27. 12:29:16
13008439
Semleges. Az eladót nem tudtam elérni.
Másik fél: Pedig én itt voltam.....:-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A gyerek nem normális
Másik fél: Téged megsütött a "Szabócsi" Ultraibolya, valami gond van a pici fejecskéddel?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelezte, hogy az autó ( amibe az alkatrészt akarta szerelni ) megsérült, ezért eltekintek az átvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
479758.momo2005 (15) (Eladó)
Semleges
2006.03.20. 07:52:30
6668084
Korrekt, megértő partner! Véleményem mindenképp POZITÍV a hozzáállását illetően! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Licit lezárása elött a telefont becseréltem!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon megértő, türelmes ember.
Másik fél: Nincs harag, ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
271651.Boncsika_v (14) (Eladó)
Semleges
2005.06.23. 14:21:51
2638302
hát igen! én is hibázhatok de ezt telefonon is elmondtam hogy az apöcök nincs meg !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
