sicario_a (16) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Udvarias vevő, bár a tranzakció nem valósult meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kneildiko (839) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 13:53:52
1789163129
A vevő nem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kneildiko (839) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 13:53:28
1786513571
A vevő nem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kneildiko (839) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 13:53:10
1786511144
A vevő nem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kneildiko (839) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 13:52:54
1779320765
A vevő nem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kneildiko (839) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 13:52:35
1778462558
A vevő nem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kneildiko (839) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 13:52:12
1778461319
A vevő nem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kneildiko (839) (Eladó)
Semleges
2013.09.15. 13:51:55
1778460761
A vevő nem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sebsanyi (193) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 15:33:07
1770409973
Csak nem értem,mit vár,mikor semleges értékelés többségben.Mint eladó nem könyörgök senkinek,hogy az 1 forintos árut vegye meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sebsanyi (193) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 15:30:33
1770409970
Türelmesen vártam a megadott időpontig.Nem jött.Kifogás mindig akad (telefon ).Tisztelet is van a világon,és elvártam volna ezt az értékelésedben is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a városközpontban szerette volna átvenni a terméket. Megadtam a címet ahol átveheti munkaidőben, eltelt több, mint 2 hónap, de nem jelentkezett érte semmilyen formában...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ilariblasy (124) (Eladó)
Semleges
2012.12.16. 11:07:05
1675625465
6 nap után sem jelentkezett egyáltalán, semlegesnek értékelem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett egyáltalánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ilariblasy (124) (Eladó)
Semleges
2012.12.16. 11:06:49
1675624781
6 nap után sem jelentkezett egyáltalán, semlegesnek értékelem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett egyáltalánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ilariblasy (124) (Eladó)
Semleges
2012.12.16. 11:06:14
1675622708
6 nap után sem jelentkezett egyáltalán, semlegesnek értékelem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett egyáltalánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megfeledkezett a vásárlásról, de pár üzenet után ellnézést kért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megfeledkezett a vásárlásról.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mareth32 (736) (Eladó)
Semleges
2012.11.11. 02:04:11
1652555447
A vevő állítólag küldött egy levelet, amit nem kaptam meg és részéről lezártnak tekintette az aukciót. Nem nagyon törte magát, hogy felkeressen. Ha az e-mailes kommunikáció nem jön létre, fel lehet hívni telefonon, vagy írni a terméklapra, ott biztosan megkapom az üzenetet. Semlegesnél rosszabbat érdemelne.
Másik fél: Több levelet is küldtem, amit nem értem, hogy miért nem kapott meg az eladó, azonban már a termékkel kapcsolatos kérdésemre sem válaszolt, amit az aukció vége előtt legalább egy héttel fogalmaztam meg. Tehát a terméklapra írni így nem láttam értelmét. Az értékelésemre is körülbelül egy hét eltelte után reagált csak az eladó...nem hinném, hogy én vagyok a hibás. Szerintem minimum korrekt, hogy semlegest adtam...ha valaki rosszabbat érdemelne, az nem én lennék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorombievelin (36) (Eladó)
Semleges
2012.06.25. 18:51:33
1595591936
Alapjában udvarias vevő. Azért nem jött össze az üzlet, mert Kecskemét túl nagy, az áru értéke viszont túl kevés ( 200 Ft ) ahhoz, hogy én bárhova is elszállítsam, a vevő pedig nem tudott eljönni érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta átvenni az árútAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elfogadtam visszalépését,így nem tudtam pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
