bigzoleee (2193) 99.37%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2193 | 2577 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 167 | 169 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2374 | 2760 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1949 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves eladó! Jobbat találtam és azt vettem meg Elnézését kérem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vaterán kívül elkelt a termék. Ezért nem jött össze velem az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Találtam közben jobb terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem felelt meg az elvárásaimnak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás nem jött létre végül, mivel személyes átvételt jelöltem meg és nagy a távolság, a termék érzékenysége miatt pedig a postázás nem opció.
Másik fél: Sajnos ez most nem jött össze. Majd legközelebb!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a hangfalamhoz nem volt kompatibilis. Az eladó azonban rendkívül segítőkész és megértő volt.
Másik fél: Sajnálom, majd legközelebb!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jött létre, a porvédő plexi karcos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Úgy történt, ahogy az eladó is leírta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Már írtam értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
annagyula (123) (Vevő)
Semleges
2024.02.28. 17:56:13
3353033867
Az adás-vétel nem jőtt létre, mert a készűlék meghajtása nem Direct Drive. Ezért a vételtől elálltam. amit az eladó túdomásúl vett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék bizonyos funkciói már nem működnek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt volt és hozzáértő. A próbafelvétel sajnos nem sikerült megfelelően, így nem vásároltam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jozsitokot (306) (Vevő)
Semleges
2023.08.13. 21:20:37
3302388809
A tranzakció nem jött létre. A termék már elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az átvétel meghiúsult a termék távolsága miatt. Az eladó készséges és megértő volt az üzlet elmaradása ellenére. Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Stratocumulus (25) (Vevő)
Semleges
2023.06.08. 11:36:07
3284443961
Sajnos lemaradtam róla.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvan2laszlo (140) (Vevő)
Semleges
2023.05.15. 15:48:32
3273373526
Az eladó nagyon kedves, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó elnézést kért, hogy nem tudott szállítani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás nem jött létre , mert nem felelt meg az elvárásaimnak a termék ! Az eladó viszont nagyon korrekt , ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel meghiúsult, mert a partner a meghirdetett árut már korábban eladta. A kellemetlenség oka az, hogy az eladó ugyanazon termékeit sok más helyen is hirdeti, s nem tudja őket időben törölni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék minősége rendben van. A körülmények viszont nehézkesek voltak. Ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maizl1975 (112) (Eladó)
Semleges
2022.11.05. 08:52:12
3144294152
Sajnos a termék akkumulátora tönkre ment. Bekapcsolt állapotban érkezett meg. Ezért korrekt módon visszavásároltam a terméket. "
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék akkumulátora tönkre ment. Bekapcsolt állapotban érkezett meg. Ezért korrekt módon visszavásároltam a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Végül kiderült, hogy pontosan nem ezt a terméket kerestem. Az eladó korrekt és segítőkész volt, a hozzá nem értésem türelemmel kezelte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a kapott vezetés egy nagy 0 nem vagyok műszerés hogy odahegesszem a vezetéket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készüléken nem működött a wfi amire szükségem lett volna, de az eladó nagyon korrekt volt és megértő, eltekintve a készúlék hibájától , nagyon korrekt ügyfél mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a wifi üzemmódot nem tudja a készülék, ezért nem az amire gondoltam. Köszönöm az eladó megértését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az erősítő Subwoofer kimenete optikával összekötve 5.1 hangnál nem szólt, de az eladó korrekt rugalmas hozzáállásával megoldódott a probléma,mert vissza vette a terméket. Sajnálom,hogy nem adhatok pozitív értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék a hirdetésnek megfelelően jó állapotú volt, de egy funkció beállítása nagyon nehezen ment, ezért elálltam a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem a gyári távirányító volt hozzá, és bizonyos funkciók csak azzal vezérelhetők. Eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bernadett122 (278) (Vevő)
Semleges
2021.09.18. 07:51:52
3080584385
Sajnos a készülék nem felelt meg az igényeimnek!(pre amp nem működött)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:34801165 (0) (Vevő)
Semleges
2021.03.08. 07:12:45
3010827383
Végül másik terméket választottam az eladó gyűjteményéből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eredetileg hagyományos erősítőt szerettem volna, ebben a Denonban pedig van rádió. Megpróbáltam, de nem igazán nyerte el a tetszésem! Megbeszéltem az eladóval, és kész visszavenni a terméket! Maximálisan segítőkész és jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Josaphplatz (39) (Vevő)
Semleges
2021.02.12. 12:21:22
3003042053
a vetel nem jött letre mert mar elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon türelmes segítőkész pozitívot érdemelne, de sajnos a termék nem volt távirányítható ezért elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést kérek a karácsonyi "őrületben" teljesen kiment a fejemből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sypkasypka (341) (Vevő)
Semleges
2020.12.11. 06:19:20
2974734698
Korrekt eladó kommunikációja tökéletes. Viszont a vásárolt termék leírásábol hiányzott az, hogy bontott hiányos. Ha ez benne lett volna a leírásban, akkor nem licitalok a termékre. Viszont amint felettem az eladóval a kapcsolatot, visszautalta a termék árát. Így mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, a gépem processzora miatt. Amit már jeleztem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó összecserélt két csomagot, és rossz helyre küldte a terméket. De megoldotta gyorsan a problémát. Végül korrekt módon kárpótolt a kellemetlenségek miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomagolás minősíthetetlen,a készülék sarka kint volt a dobozból,valaki leragasztotta menet közben,csak azért nem negatív mert megúszta a sérülést.2db újság lap beledobva ami semmit nem véd,igénytelen csomagolás.
Másik fél: Te ostoba! Inkább azon gondolkodjál, hogy FoxPostal törékeny sérülékeny hifit szállítatsz! Soha ! a több ezer eladásomból nem volt sérülés! Ha kint volt a sarka , ott a kamera bemutatod a sérült dobozt és lehet reklamálni! Ne engem hibáztas egy rossz szállító kiválasztásáért! A készülék 1 FT ért volt hirdetve, és még így is amiért megkaptad, a két görgő értéke. Máskor ne sajnálj MPL re pénzt! Itt a dobozba becsomagolt távirányítót darabokban kaptam meg ettől a szállítótól. És eszembe nem jutott az eladót hibáztatni. De többet ilyesmit nem is küldök , vagy rendelek vele! A doboz nem sérülhet! Ha sérülten adom fel visszateszik a szekrénybe és nekem küldenek nyitó kódot újracsomagoláshoz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kivagyoken67 (195) (Vevő)
Semleges
2020.09.26. 06:25:24
2951475524
Korrekt vaterás. ugyanolyan terméket kaptam + hangfalak egy másik eladótól . köszönöm hogy nem negativot kaptam. AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
beresunicum (86) (Vevő)
Semleges
2020.09.02. 19:06:42
2947163480
Eladó korrekt és megértő volt. Egyéb dolgok jöttek közbe, így most sajnos nem tudtam megvásárolni az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NorbertAlbrecht (1) (Vevő)
Semleges
2020.09.01. 13:22:15
2943404444
Az Eladó azt adta ,amit kértem halál pontosan ,típusra pontosan ,mondhatni meg is lepődtem . Szívesen vásárolnék az eladótól a késöbbiekben is erősítőt vagy hangfalat. Csomagküldést én választottam ki a legolcsóbbat ,mert máshonnan is rendelek és nem szokott 1000ft-nál több lenni a szállítási költség ,itt viszont jóval drágább ,Foxpost-ot kértem ,botrányosan lassúak pedig állítólag hétvégén is hajtanak ,mint az örűlt. Erre nincs mentség,meg a vatera visszataszító szabályzatára.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az uzlet nem jött létre, a terméknek volt néhány olyan paramétere ami számomra nem felelt meg. Ennek ellenére -pozitív élmény volt,nem bántam meg hocy ráindultam, és viszonylag sokat utaztam feleslegesen,mert az eladó mindent megtett és felajánlott az uzlet érdekében. Csak abánlani tudom minden vevőnek,korrekt üzletfél,örülök,hogy találkozhattam ilyen kereakedővel. Máykor is bizalommal fordulnék a termékei megvásálására,mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az impedanciát rosszul néztem, így végül a vásárlástól visszaléptem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elfelejtette az 1650 ft tartozását
Másik fél: Ezt már vissza is utaltam! De a problémát jelezni kell, emlékeztetni,hogy nem felejtettél el valamit? Elvoltam temetve egy csomó sokkal fontosabb dologgal két három napig! Számlaszámot sem küldtél.
nem volt szándékos, mert most bosszúból megtarthattam volna. De első a becsület!!! Nem értékelésbe ilyet írni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készülék átvétele során sajnos olyan hiányosságok is felmerültek, ami miatt elálltam a vásárlástól.
Másik fél: Kicsit nagyobb körültekintést licitálás előtt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
