count12 (160) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 152 | 187 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 155 | 190 adásvétel |
| Az eladóként kapott 103 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves Partner, ajánlom mindenkinek, még akkor is, ha ez az eladás nem jött létre. Én legközelebb is szívesen veszem az ajánlatát!
Másik fél: Nem tudtunk megegyezni a cserében, előfordul az ilyen...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanzi007 (554) (Eladó)
Semleges
2012.09.13. 17:00:39
1625115176
Korrekt, megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött össze!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1697210.iBryant24 (124) (Vevő)
Semleges
2012.08.09. 19:27:40
1620199451
Megnyertem 1 forintért a terméket és az eladó azt mondta 650forint a postaköltség. lefényképezte a súlyhatárt is,de nekem igy nem felelt meg.
Másik fél: Megnyerte 1Ft-ért, az aukciót, a posta, amit megadtam nem felelt meg, önkényesen kitalált egy ajánlott postai árat. Grammra pontosan, elküldtem emailben a postakész termékről készített képeket, bizonyítva, hogy nem verem át. Azóta nem keresett és a terméket sem vette meg. Majd az értékelésével leminősített engem. Természetesen járt neki a negatív értékelésem. Nehogy már én fizessek azért, hogy ha valaki vásárol tőlem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
