Lor00 (1026) 98.21%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1045 | 1333 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 54 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1118 | 1406 adásvétel |
| Az eladóként kapott 964 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Istvanildiko3 (377) (Vevő)
Semleges
2019.03.18. 13:28:24
2723418482
Az eladóval felvettem a kapcsolatot. Banki átutalási problémáról tájékoztattam--a V. által levont jutalék kifizetését levélben felajánlottam neki. Sajnálom, a sikertelen vásárlást. Istvanildiko03
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árú leszállítása csak ismételt felszólítás után történt meg. Az eladó arra hivatkozott, hogy
megfeledkezett róla. Ilyen nincs!! :(
Másik fél: Aranka, többszöri kiszáállítás után sem volt otthon.Megbeszélt időpontban sem tudta átvenni a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patika2_a (112) (Vevő)
Semleges
2019.02.10. 16:07:28
2718568568
A partner nagyon korrektvolt.Az mi hibánkból nem jött össze,véletlenül 2 terméket ütöttünk le.Szívem szerint pozítivat adnék Neki.Jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sokáig tartott, mire megkaptam a terméket,amely nem olyan színű lett, mint a képen szereplő.Apró bosszúság.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
florika91 (239) (Vevő)
Semleges
2015.10.11. 21:08:03
2116388354
Sajnos 21 napon túl kaptam meg a terméket az eladó figyelmetlensége miatt. Megbeszéltük a dolgot ezért semleges az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parakalo_a (305) (Vevő)
Semleges
2015.07.17. 01:51:39
2083546262
Sajnálom,hogy nem jött létre az üzlet,szükségem lett volna rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikáció lassú, de minden más rendben van
Másik fél: Szerintem ezért nem kellene semlegeset adni,mert 2 naponta jutok gép elé.Én is adhattam volna semlegeset mert viszont is igaz volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gazdaggyerek (13) (Vevő)
Semleges
2014.07.13. 20:01:00
1897715903
A leirásnak megfelelt az áru csak megkésve kaptam meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszka1000 (0) (Vevő)
Semleges
2014.05.21. 06:14:14
1896110027
Vékony anyagú a póló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balali47_t (38) (Vevő)
Semleges
2014.05.07. 12:42:30
1877713970
Sajnálom hogy ilyen előzményekkel jutott el csak hozzám az árú.Mivel ha lassan is de megkaptam igy a további intézkedésektől eltekintek.Tanulságos volt azt hiszem mindkettőnk részére.Kár hogy az ön által képviselt morál kezd eluralkodni a piactéren--az üzemeltető meg csak asszisztál hozzá!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisgomboc55_v (14) (Vevő)
Semleges
2014.03.23. 15:36:57
1863872057
Nem kapkodta el a küldést, de megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szokejanos (29) (Vevő)
Semleges
2014.03.17. 08:29:47
1861686035
Az árú leszállítása csak ismételt felszólítás után történt meg. Az eladó arra hivatkozott, hogy megfeledkezett róla. Nem ajánlom partnernek, csak személyes árú átvétel esetén.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árút megkaptam de hiányos volt. Ezt jeleztem az eladónak és azóta sem történt semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék az volt, amit vásároltam, de ha már elsőbbségivel fizetek ki valamit, ne 3hetet kelljen már várni a raktáron lévő termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlenül sem stimmel egy méret a 6 póló közül egynél sem, pedig többször egyeztettünk, elég nagy a különbség 57cm és 71cm között, különösen egy ingnél. A tranzakció 3 hétig tartott. Becsapva érzem magam, nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció. Mégegyszer elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkésve, de megkaptam a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ENorbi198 (110) (Vevő)
Semleges
2013.06.18. 17:57:39
1752560168
Kissé sokat vártam a termékre, végül épségben megérkezett, de a felirattal voltak minőségi problémák, jeleztem az eladónak a problémákat, kárpótlásról biztosított.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a hirdetésnek megfelelő terméket kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3391114.kaveco (57) (Vevő)
Semleges
2013.04.25. 01:03:39
1727966138
Nem tudok pozitívan értékelni. Az aukció leírásánál kérdéseket tettem fel, amikre érkeztek válaszok. Azt hittem, megértettük egymást. 1: voltak plusz költségek, ami nem probléma. Elküldtem a logót és a pontos színkódokat, de sajnos a terméken lévő színek köszönőviszonyban nincsenek az eredeti színekkel. Kérdezem mailben: ÁFÁS az ár, számlát ad? (mert csak így utalok céges számláról) Válasz: igen. Elutalom a kiszámolt összeget, számla kevesebbről jön és a kiállító más személy... Lassú is. Bocs...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikáció rendben, a termék a leírásnak megfelel, de 3 hetet kellett rá várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oroszlanne (616) (Vevő)
Semleges
2012.11.27. 07:46:28
1651102229
Elég csalódott vagyok a 10 db tollból 3 db tollat tudunk használni,mert a többiből folyik a tinta!A postaköltségre a dupláját fizettem,várom a különbözetet!!A tollak színei is eltértek a megvásároltaktól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SeniorTeam (110) (Vevő)
Semleges
2012.11.05. 08:10:19
1637834861
Több mint 1 hónap után derült ki, hogy az eladó nem tudja teljesíteni az aukcióban vállaltakat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több mint egy hónap telt el s az árú nem érkezett meg, pedig az átutalás megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves és segítőkész, ajánlom mindenkinek, a termék is tökéletes volt csak visszavontam a vásárlást mivel ajándékba kaptam már egy másikat, ezt és a történteket előre jeleztem rendkívül megértő volt az eladó köszönöm szépen :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kettőn áll a vásár
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció tárgya 5hét alatt ért hozzám én az aukció után 2 napra utaltam! Hitegetések sora! Majd az első komolyabb "fenyegető" levelem után 3napra megérkezett! Én többet nem vásárlok tőle! Másnak sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a póló minősége nem a legjobb, a szöveg sem olyan, amit kértem, az eladó korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissnereni (247) (Vevő)
Semleges
2012.06.22. 21:03:52
1591640501
Sajnos nem tudok pozitívat adni.Valahogy jeleznem kell,hogy nem volt minden OK!Az egy dolog,hogy majdnem 3 hetet vártam a csomagra,de egyáltalán nem azokat a tollakat kaptam,amik az aukcióban a képen szerepeltek!!Én gyűjtöm a tollakat és azok kellettek volna,amik ott voltak,mert olyan tollaim nincsenek...Leírhatta volna előtte,hogy a kép csak illusztráció,nem azokat küldi,akkor nem licitáltam volna...De amúgy az eladó kommunikációjával nem volt gondom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palveronika88 (35) (Vevő)
Semleges
2012.06.20. 12:18:47
1595666087
A termék tökéletes én a gyorsaság miatt értékelném semlegesre!!! Bocsánat, de szerintem így korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
beobakter (206) (Vevő)
Semleges
2012.06.04. 17:38:35
1492583306
Az üzletet sajnos idő hiányában nem tudtuk lebonyolítani. Én több alkalommal is jeleztem az eladónak, hogy szigorú határidős munkák és gyakori vidéki kiküldetés miatt abban az időszakban nem tudok foglalkozni a dologgal. Ezért szíves elnézését kértem, és azt javasoltam, hogy ne várjon rám, hanem értékesítse a terméket. Továbbá, hogy a vatera felé a tranzakciót minősítsük nem megtörténtnek mindketten. Ezekután az eladó továbbra is rendszeresen telefonon zaklatott! Érthetetlen a viselkedése...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2819158.Gyagyas87 (0) (Vevő)
Semleges
2012.06.04. 00:16:03
1550466560
--------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valami miatt 3 hetet kellett várni az árura. Az áruval minden rendben, de sokat vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket nem kaptam meg.A terméklapon feltüntetett postai költség nem fedte a valóságot (mailban közölve már drágább volt..hmm), mindegy. A termék és emelt ptg összegét átutaltam. Az értékelésem semleges mivel a teljes összeg 1100 ft volt és ekkora összegen nem fogok rugózni.Ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vargaiza79 (114) (Vevő)
Semleges
2012.04.12. 11:30:40
1561841114
pozítiv,A posta hibájából akadt egy kis fennakadás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eléggé elhúzódott a dolog, az átvétel kissé körülményes volt, de végül eljutott hozzám a vásárolt termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1994770.Kisdenever01 (24) (Vevő)
Semleges
2012.01.19. 15:29:48
1480543386
az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LONGTRADEINVESTKFT (87) (Vevő)
Semleges
2011.12.13. 20:38:39
1498515143
A terméklapon számlaadás is szerepelt ám ezt elfelejthettem, pedig a cégünk részére pont ezért ütöttem le a terméket. Sokáig vártam a termékre pedig hétfőn ment az utalás valamint erről bizonylatot is küldtem ennek ellenére pénteken lett feladva a csomag és következő kedden hozták ki. Pedig én külön kértem, hogy amint lehet adja fel a csomagot, nem hiszem, hogy pénteken írták jóvá az ellenértéket a parnernél! Ha időben megérkezik a csomag akkor a számla miatt sem szóltam volna semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
insideman182 (164) (Vevő)
Semleges
2011.11.13. 15:37:22
1487861252
Rossz termékre licitáltam. Elnézést kérek és köszönöm a megértést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem azt kaptam amit kifizettem...............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elég meg késve de mai nap ide ért ..... nov 09.én..... elég nehézkesen ....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bamba_2006 (35) (Vevő)
Semleges
2011.09.24. 10:32:39
1472067856
Elég figyelmetlen eladó.Csak reklamálás után nézte meg. ,hogy ott van a számláján a pénz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
saxoniaexpress (479) (Eladó)
Semleges
2011.07.12. 21:31:06
1441387312
Sajnos nem jött össze! Majd máskor! Korrekt volt a vevő, mert jelezte időben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött össze!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Áprilisban leütöttem a terméket és teljesen elfelejtkeztem róla. Ez az én hibám! Mostanában eszméltem eme feledékenységemre és próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval, sikertelenül. A termék nem jött meg, az eladó is eltünt. Annyira nem is bánom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem a kiválasztott árut kaptam meg és azt is csak késve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
