34074.Rafkom_a (-4) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala

33.33% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
33.33% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 4 4 adásvétel
Semleges: 10 adásvétel
Negatív: 0 0 8 9 adásvétel
0 0 22 23 adásvétel
Lakhely: EGER
Regisztráció dátuma: 2006.04.20.
Utolsó belépés: 2006.06.11. 23:42
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

uriszoba (33) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.10.05. 02:17:15

Termékkód

8489437

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lightbar (269) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.08.01. 16:27:31

Termékkód

8894388

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nEM VOLT ELÉRHETŐ
Felhasználó

Regeworld (348) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.07.14. 11:41:15

Termékkód

8815051

Egy hónap kevés volt még a kapcsolat felvételére is... Nem értem, akkor miért licitált. Csak azért adok semleges értékelést, mert nem tudom mi van vele, és nem szeretek negatívot adni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Frettner (167) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.07.04. 13:10:17

Termékkód

8680260

Egy hónapig vártam....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsolessz_v (204) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.06.30. 13:43:09

Termékkód

8797953

kár érte.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Cyrano_a (316) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.06.30. 11:40:12

Termékkód

8785005

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Lo_Szerafin (383) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.06.24. 15:38:34

Termékkód

8301114

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

derwis68 (203) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.06.23. 19:47:17

Termékkód

8809756

Talán majd legözelebb!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

GÁBOR55 (157) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.06.21. 23:50:10

Termékkód

8378682

Sajnos sokan vannak akik előbb vesznek gombot és ha már az megvan akkor gondolkoznak el a kabáton! Így volt ezzel Rafael is aki leütötte az autómentést egy olyan autó szállításához amit aztán meg se vett!Tanácsolnám neki,hogy nem ártana megfordítani a sorrendet!!!Csak azért nem írok negatívot mert nem akarok beállni a sorba a többiek mögé!!! További sok sikert!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajna nem kellett szállítani ,bár ő engem pozitívan értékelt!Ennek ellenére nem jött létre az üzlet!Úgyérzem én eleget vártam!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Varkonyi (3085) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.06.20. 16:25:00

Termékkód

8338221

Nem ítélem meg az Urat, mert bárkinek lehet probémája. Engem korrekt módon már a vásárlás napján megkeresett, sőt másnap is telefonált a szállítás miatt. Sajnos azóta nem jelentkezett, a telefonján azt az információt kaptam, hogy elutazott. Nem hinném, hogy csaló, csak elfoglalt üzletember. Kedves rafkom! Én azóta eladtam a festményt, mert nem szerettem volna két szék köztt a padlóra eseni. Ezért elnézését és megértését kérem. Minden jót kívánok Önnek: Varkonyi

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valószínűleg elutazott, rosszindulatot azonban nem feltételezek, hogy nem jött a festményért.