3507039.mrzviola (98) 78.49%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 134 | 155 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 37 | 39 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 174 | 197 adásvétel |
| Az eladóként kapott 32 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
eduska01 (1267) (Eladó)
Semleges
2013.08.06. 13:45:56
1706296574
Nem jött létre az adás-vétel, nem fizették ki...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dinidani68 (1957) (Eladó)
Semleges
2012.12.14. 09:06:48
1675095827
kértem hogy jelezze a vásárlási szándékát, még erre sem méltatott ! a sok negatív tükrözi a vásárlási szokásait. ajánlani nem tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2007461.dorisz053 (128) (Vevő)
Semleges
2011.07.27. 17:07:51
1467417349
Azt mondta nem hozza el a futárszolgálat.Érdekes ami 10cm-rel kisebb azt elhozza.Nem értem!
Másik fél: Gyengébbek kedvéért belinkelem a GTR adatlapján található szöveget:
FIGYELEM! Egy egybefüggő csomag súlya nem haladhatja meg az 36 kg-ot, illetve a küldemény három paraméterének (hosszúság, magasság, szélesség) együttes összege max. 300 cm lehet, valamint az említett három paraméter egyike sem haladhatja meg a 160 cm-t.
Részemről befejezettnek tekinteném a dolgot, nem kérek több hisztis levelet, legközelebb ajánlott a szállitási infók elolvasása, mely esetemben kimerül abban,hogy NEM póstázok.
Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
