3541216.Grofoka22 (-1) 42.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tibihajni (89) (Eladó)
Semleges
2012.11.15. 16:21:21
1648049966
Minden renben volt remek partner csak sajnos nem ő hanem egy rokona az ő nevén vedte meg a terméket és nemakarta kifizetni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
neo46neo46 (21) (Eladó)
Semleges
2012.11.14. 00:53:37
1659859361
Nem jött létre a vásár...........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MacroPanther (1134) (Eladó)
Semleges
2012.11.06. 07:47:31
1652997773
Ahogyan látom csak a szokásos... No mindegy....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ahogyan látom csak a szokásos...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keresztapa001 (974) (Eladó)
Semleges
2012.11.03. 19:54:43
1652665760
Nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Ezt nem értem hisz az adás vétel létre jött hisz ki lett fizetve a teló,igaz h kicsit várnia kellett ,de megoldottuk közösen a problémát!de a semlegest és h nem jött létre az adásvétel nem értem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre, mert utánvéttel szerette volna a terméket, viszont utánvéttel csak legalább 10 pozitív és 95% feletti értékeléssel rendelkező vásárlóknak tudok csak küldeni, mint ahogy az a termékleírásban is szerepelt..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OraCentrum (739) (Eladó)
Semleges
2012.08.10. 18:08:47
1611007580
Sajnos azóta sem hallottam felőle így nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rouletteredodd (1546) (Eladó)
Semleges
2012.08.09. 13:22:14
1606363706
Ez az adásvétel nem jött létre!Viszont,meg kérném a másik felet,hogy pozitívan értékeljen,tekintettel arra,hogy nem én miattam nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ez az adásvétel nem jött létre!Viszont,meg kérném a másik felet,hogy pozitívan értékeljen,tekintettel arra,hogy nem én miattam nem jött létre!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elutazott és nem küldte a vételárat, a bátyjával beszéltem és kiegyeztünk egy semleges értékelésbe hogy le tudjam zárni az aukciót. Szerintem korrekt voltam más nem ilyen értékelést adott volna. Továbbiakban több felelőség :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elutazott és nem küldte a vételárat, a bátyjával beszéltem és kiegyeztünk egy semleges értékelésbe hogy le tudjam zárni az aukciót. Szerintem korrekt voltam más nem ilyen értékelést adott volnaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
