Havas8Jon (1540) 90.48% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1720 | 2390 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 290 | 356 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 181 | 235 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2191 | 2981 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2292 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
stefike_2008 (2739) (Eladó)
Semleges
2014.01.17. 11:52:41
1777812410
Az adás-vétel nem jött létre! Ígéret ellenére az utalás nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.giuliana75 (81) (Vevő)
Semleges
2013.10.16. 18:51:37
1793123639
Nem reagált ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.giuliana75 (81) (Vevő)
Semleges
2013.10.16. 18:50:55
1790854940
Nem reagált a kapcsolatfelvételre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mariannka-M1 (224) (Vevő)
Semleges
2013.09.29. 09:21:52
1789549910
A lánc olyan, amilyet kértem, ezzel nem volt gond. Rossz volt a kommunikáció, sokat kellett várni. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariannka-M1 (224) (Vevő)
Semleges
2013.09.29. 09:20:10
1789549457
Nem azt a fajta fülbevalót kaptam, amit kértem. A felesége írt, hogy majd küldi a megfelelőt, de nem ért ide. Nagyon csalódtam... Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Katalyn75 (239) (Vevő)
Semleges
2013.09.22. 18:23:46
1785374366
megkaptam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Katalyn75 (239) (Vevő)
Semleges
2013.09.22. 18:22:39
1781123618
..megkaptam végre.. a részleteket inkább nem ecsetelném..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokat kellett várni a termék meg érkezésére,lassan válaszolt a levelekre,és az áruval sem voltam meg elégedve. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zelenaktibor (692) (Eladó)
Semleges
2013.09.16. 17:49:24
1780156142
A termék újra eladó.Megbeszéltük, hogy telefonál amikor érte akar jönni, de nem tette. Egyébként semmi gond nem volt:-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött értepumecedli (674) (Vevő)
Semleges
2013.09.13. 15:46:09
1793240756
negatív értékelésemet visszavontam, mivel 1 hónap után megkaptam a megvásárolt terméket.Köszönöm az eladó házastársának,hogy levélben megkeresett, és Tőle telhetően gyorsan igyekezett orvosolni a problémát.A termék szép, kár hogy az eladó így állt az értékesítéshez.Emiatt az értékelésemet semlegesre módosítom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remélem,hogy több ilyen nem lesz, mert kellemetlen helyzet alakult ki
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem minden úgy történt ahogy azt az eladó ígérte... A termékkel viszont nem volt bajom. Csak a csomag kézhez kapása volt körülményes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lescorca (318) (Eladó)
Semleges
2013.08.30. 18:42:52
1773521765
Másfél hónapja lejárt az aukció..Leveleimre hol válaszol,hol nem...legutóbb azt az ígéretet kapta,hogy hétfőig küldi a vételárat..ma péntek van,nem szeretnék tovább várni.Megértem azt is,ha valami közbejön,de illene jelezni.A felsőt újrahirdetem,az értékelésem jutalék miatt semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon szép termékei vannak ,de aki tőle vásárol legyen nagyon türelmes!!Majdnem 1 hónap alatt kaptam meg amit vettem tőle!!Azt azért fel lehetne tüntetni,hogy min. 2-3 hét a szállítás és akkor senki nem várja ,hogy 1 hét alatt megkapja!!Egyébként nagyon szép,nagyon jó!!köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép termékei vannak ,de aki tőle vásárol legyen nagyon türelmes!!Majdnem 1 hónap alatt kaptam meg amit vettem tőle!!Azt azért fel lehetne tüntetni,hogy min. 2-3 hét a szállítás és akkor senki nem várja ,hogy 1 hét alatt megkapja!!Egyébként nagyon szép,nagyon jó!!köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.postasneni2 (31) (Vevő)
Semleges
2013.08.22. 10:39:32
1777894637
Több mint egy hónap után kaptam meg a terméket az eladó figyelmetlensége miatt. A termékkel minden rendben volt, üzenem az eladónak ha nincs ideje foglalkozni ezzel akkor inkább ne csinálja, sok kellemetlenséget és bosszúságot spórolna meg magának is és másoknak is. Az ajándék karkötőt viszont díjazom. Köszönöm. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kasaedit63 (19) (Vevő)
Semleges
2013.08.21. 10:23:54
1787539643
Semleges. A kommunikációval nem voltam megelégedve. (pedig én megvártam a vasárnap estét, mégse jött válasz) A termék megfelelt a leírásoknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az egy dolog, hogy gyatra minőségű a nadrág,de még a mérete sem, 42- 58-ig szólt a hirdetés,de valójában maximum 42-es. 58-as akkor lehet ha legalább 4 db-ot összevarrsz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem voltam megelégedve a kommunikációval és a gyorsasággal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.honey5yaya (31) (Vevő)
Semleges
2013.08.16. 18:06:22
1780939814
Nem egyezett a képen látható termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honey5yaya (31) (Vevő)
Semleges
2013.08.16. 18:05:45
1779865487
Nem olyan színű egyátalán a karkötő, amilyen a képen (értem ezalatt h türkizkékes babakékes a képen én pedig szürkés sötétkékeset kaptam)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dorilepke_v (12) (Vevő)
Semleges
2013.08.14. 13:17:18
1777388105
Sajnos nem teljesen olyanok a karkötők, amilyenek a képen szerepeltek :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A világ legtürelmesebb embere vagyok! Ennek köszönhető, hogy semleges értékelést adtam, és nem negatívot.A leütést követően másnap utaltam a pénzt 06.18-án. Ma 08.12. van és még mindig nem kaptam vissza az átutalt pénzem teljes egészét. A cipő azért nem jött meg, mert az eladó elírta az irányítószámot.Megjegyzem, hogy a pénz 90 %-át másfél hónap múlva visszakaptam, tehát ez aztán nagyon "pozitív". Sokáig nem értem el az eladót, de mint utólag írta, nem volt otthon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jogos az értékelés sajnálom, hogy nem jelentkeztem, de közbe jött pár dolog és a nadrág volt a legkevesebb ami akkor foglalkoztatott, de azért jelentkezhettem volna! Még1x bocsánat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több mint 1 hónapot kellett várnom a termékre és sajnos így sem azokat a színeket kaptam amiket rendeltem. Pink, fehér és arany karkötőt rendeltem, helyette kaptam pirosat, zöldet,de legalább az arany szín rendben volt. Mellékesen e-mailben megígérte,hogy a sok várakozásért kapok + ajándékot,sajnos ez is lemaradt....de ez már teljesen lényegtelen....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket több mint 1 hónap után kaptam csak meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiscsajszik (17) (Vevő)
Semleges
2013.08.09. 22:04:58
1777362029
egyéb indok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leütöttem a terméket és csak utána olvastam el az eladó értékeléit és a sok negatív értékelés miatt elbizonytalonodtam és elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
narayanna (136) (Vevő)
Semleges
2013.08.08. 18:13:09
1781172323
Rendben megérkezett a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék tökéletesen megfelelt, kár hogy az eladó komolytalan,. Személy szerint a jövőben igyekszem elkerülni a vele való üzletelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket kb.1 hónap múlva megkaptam,de nem a megbeszélt színben.A kommunikáció az nem a legjobb volt.Sajnos az eladóval csak email-en lehet tartani a kapcsolatot,ezért várni kellett sokat a válaszra.Kb.2 emailt küldtem azután érdeklődve,hogy mikor várható a csomag utobbinál elég ingerült választ kaptam.Nem ajánlom!!! Csak annak aki türelmesen tud várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pillango61 (13) (Vevő)
Semleges
2013.08.03. 21:33:15
1785667316
nem jött létre adás vétel. A sok negatív értékelés miatt meggondoltam magam és egy üzenetet is írtam neki, amire nem jött válasz így bizonytalannak éreztem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elutaltam a pénzt előre, az általa e-mailben közölt összeget, a megadott számlaszámra, de a csomagot mai napig sem kaptam meg. :( Nem értem, hogy mi lehet az oka, nem feltételezek semmi rosszat, de még jelzés sem érkezett az eladótól. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Végül megkaptam, többszöri sürgetésre, sőt kénytelen voltam hatósági lépést kilátásba helyezni. A megadott mobilszámon nem érhető el (egyszer sem vette fel).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül megkaptam, többszöri sürgetésre, sőt kénytelen voltam hatósági lépést kilátásba helyezni. A megadott mobilszámon nem érhető el (egyszer sem vette fel).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolattartás az eladóval kicsit döcögősen ment, de a terméket végül megkaptam és elégedett vagyok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolattartás az eladóval kicsit döcögősen ment, de a terméket végül megkaptam és elégedett vagyok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyuritacsilla (61) (Vevő)
Semleges
2013.08.01. 18:51:53
1775198768
Igaz sokáig tartott de megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én is csak semlegeset tudok adni a szállítási idő végett. Nekem 1 hónapot kellett várni. De a termékkel nincs gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ronibenipici (70) (Vevő)
Semleges
2013.07.31. 19:46:14
1776539309
A terméket megkaptam, de azért adok semlegest, mert sokat kellett várnom a termékre, pedig állítása szerint aznap feladta, de a borítékon a dátum nem azt jelezte. A termék azonban kitűnő!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KKrisztina76 (406) (Vevő)
Semleges
2013.07.31. 09:40:58
1766215544
Sokáig tartott mire megkaptam amit rendeltem.Nehezen válaszolt e-mailekre.Mindenki saját felelősségére rendeljen .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KKrisztina76 (406) (Vevő)
Semleges
2013.07.31. 09:38:28
1766215226
1,5 hónapot vártam mire ide ért a megrendelt áru.Azt kaptam amit rendeltem,nehézkes volt a kapcsolat felvétel.Bocsi hogy ezt kell írnom,de mindenki nézze meg mielőtt rendel a leadott értékeléseket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruhák a leirásnak megfeleltek, szépek! Az eladóval nagyon elégedetlen vagyok! 06.30-án ütöttem le a terméket és majdnem egy hónappal később adta fel (2013.07.22.!)Többször kellett rákérdeznem, hogy mi van a ruhákkal. Az utalás pár napon belül elment, mágis ennyit vártam rá. Csak akkor kezdett válaszolni mikor utánajártam a rendőrségi feljelentés mikéntjének. Csak azért nem adok negatívot, mert a ruhák megjöttek és nem találtam hibát rajtuk, de én soha többet nem vásárolok tőle semmit! sok-----
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben volt. A kommunikáció meglehetősen nehézkes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 hónap után kaptam csak meg a terméket és a késés miatt beígért ajándék is kimaradt a csomagból.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem igazán lehet felvenni az eladóval a kapcsolatot, csak ha már kicsit "erősebb" hangvételű üzenetet ír az ember neki... Mindezek ellenére megérkezett hozzám a rendelt szett, és megfelelt a leírásnak, így ezek alapján született meg a semleges értékelés...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kutyacsont002 (171) (Vevő)
Semleges
2013.07.23. 20:43:47
1773063278
nem kaptam meg a vásárolt árukat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem adok negatívot mert nagy nehézségek árán végül megkaptam a csomagot. De nem úgy volt ahogy az eladó elmondta,a dátum nem hazudik,ez a csomag csak tegnap lett postázva,nem pedig szerdán ahogy mondta. /Ja és a beígért ajándék nélkül de ez a legkevesebb/ Ami még zavar,hogy 485 forint volt a posta amire én 675 forintot utaltam,nem nagy különbség de miért fizessek többet ha nem kell?? Egy biztos én többé Tőle nem rendelek.Vannak itt más eladók,akiktől azonnal megkapom a csomagom könyörgés nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom hogy így alakult de 1 hónap után végre vissza kaptam az elutalt összeget.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó hibájából(rossz címre küldte) nagy késéssel érkezett meg, de legalább megjött. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
