13dorka_a (37) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
vwgolfpdtdi (389) (Vevő)
Semleges
2011.06.27. 13:37:10
1463335090
Sajnos nem jött létre az üzlet, mert a gép az átvétel előtti napon meghibásodott. Az eladó korrekt volt, jelezte. Pozitívot adnék, de így csak ezt lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom mindenkinek. Sajnos rövid volt a kabát ujja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos rövid volt az ujjaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én is nagyon sajnálom, megértem. Jó egészésget kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyes problémákAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.12.29. 12:39:26
157698506
Vállalásunknak maradéktalanul,zökkenőmentesen mindenben helytálltunk.Oka nincs rá,nem értem mit elégedetlenkedik.Az aukció lapján olvasható a szállítási feltételrendszer,amit licitálással elfogadott.Senki nem kényszerítette rá.Jóváírás 12.16 postázás 12.28 a tehát a 6-dik munkanapon.Megérteném,ha magával elégedtelenkedne,értékelése teljesen jogatalan,de már megszoktuk az okkal,és a rosszindulatú ok nélkülieket is,ha valami jó,már akkor se jó.Vegyen be egy ticktackot a szájízére.
Másik fél: kedves Vallserrano! semleges véleményre semlegest adni? ..., gyermeteg dolog. én a licitet követő 24 órán belül utaltam Önnek a vételárat. teljesítettem a kötelességemet? naugye! :o) a továbbiakban amit Ön humornak vél, az brutál otrombaság, de ezzel is csak önmagát minősíti! :o) ezzel együtt az új évre én minden jót kívánok Önnek! üdv. Dorka (csak szólok: 16-tól a 6. munkanap 23.-a ... :o)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kcsaba01_v (488) (Eladó)
Semleges
2009.12.25. 09:35:33
158481828
+++++++Az óra ajándékba lett volna, de a szerencsésnek:) nem nyerte el a tetszését, ezért nem jött létre az adás-vétel. A vevő a vásárlás után egyből jelezte a problémát, mindenkinek ajánlom!+++++++++++++
Másik fél: köszönöm szépen! :o))) Boldog, békés új esztendőt kívánok Neked! üdv. Dorka
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
