zsux (730) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 724 | 1416 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 726 | 1418 adásvétel |
| Az eladóként kapott 70 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
miklaizsu (1589) (Eladó)
Semleges
2019.07.25. 06:34:48
2780993147
Csak hogy mindenki értse...
M-es Vaterás csomag 649 forint Foxposttal. 699 van megadva, mert a csomagolásnak is van költsége. Mivel nem tudtam dobozt venni szatyorban küldtem így belefért az S-esbe 599-ért. Felajánlottam a vevőnek az így keletkezett 100 forint hatalmas hasznomat hogy visszautalom.
Nem is értem minek magyarázkodom...
Remélem a hölgy mással fogja a jövőben levezetni a felgyülemlett feszültségét...
Másik fél: Csak hogy mindenki értse... Semleges értékelést kaptam, pedig azonnal felvettem a kapcsolatot az eladóval, utaltam amennyit kért, de szóvá mertem tenni, hogy a tényleges postaköltség kevesebb volt, mint amennyit fizettem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csajbokivett01 (238) (Eladó)
Semleges
2012.09.18. 15:07:00
1643063792
Nem jött létre az üzlet félreértés végett.
Másik fél: A jó állapotúnak hirdetett edzőcipőnek ketté volt repedve a talpa, ezért nem vettem meg a személyes találkozó alkalmával. Nem félreértés, hanem félretájékoztatás miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
