gyongyszem0 (44) 97.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon korrekt vevő,de sajnos uncsitesómék terméke volt ami nem felet meg.Vevőnek sok pozitív és elnézést mégegyszer,köszönöm a megértést!
Másik fél: Miért kaptam semleges értékelést?
Nem is értem.
A szőnyeg amire licitáltam szépnek volt hirdetve.Nagyon sokat érdeklődtem a termékről és mindig pozitív választ kaptam.Ezért fix áron elvittem.
Három négy napon keresztül kértem e-mailbe ,hogy küldje át a számlaszámot amire tudom utalni a pénzt . Különböző kifogásokat írt. Ezért bátorkodtam telefonon hívni.
A megadott telefonszám nem a sajátja hanem a szomszédasszonyáé. Nem részletezném tovább de Ő azt ajánlotta ,hogy ne vegyem meg a szőnyeget mert rossz állapotban . És én kapok ezért egy SEMLEGEST .
Bosszantó ,hogy hibámon kívül így értékeltek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
