Dabi02 (341) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 339 | 391 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 341 | 393 adásvétel |
| Az eladóként kapott 279 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kurucccka (456) (Vevő)
Semleges
2015.04.02. 23:25:04
2035213190
Az eladó nem találta meg a eladni kívánt terméket, amit jelzett felém, aztán türelmet kért a keresésre, de nem lett meg.
Szívből ajánlom mindenkinek, mert felvállalta, hogy nincs meg és korrektül tájékoztatott. Minden jót!
Másik fél: Velem soha nem fordult elő még ilyen, de sajnos nem találtam meg az általa megrendelt terméket. NAGYON KEDVES, KITARTÓ és SZUPER KAPCSOLATTARTÓ! Köszönöm a türelmet és még egyszer nagyon sajnálom. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen volt a licitálás. 1Ft-ért nem is akartam átvenni. Inkább átadom olyannak a lehetőséget, aki használná is a terméket és talán az eladó is keres rajta valamennyit. Abszolút pozitív hozzáállás az eladó részéről. Csak ajánlani tudom! :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
