matuseksz (483) 99.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 486 | 528 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 497 | 539 adásvétel |
| Az eladóként kapott 317 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
magyarangyal9 (156) (Eladó)
Semleges
2018.04.03. 12:01:03
2606411618
Más oldalon is hírdettem, ott előbb elvitték. Nem tudtam törölni, mert nem voltam net közelben. Ezért ő is "megvette" de ez már akkor nem volt érvényes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Más oldalon előbb elvitték. Nem voltam netközelben, nem tudtam törölni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rolika111 (193) (Eladó)
Semleges
2014.06.29. 09:23:56
1924301474
Figyelmetlen voltam,az aukció lezárása előtt eladásra került a termék. A vásárló nagyon megértő volt, csakis POZITÍV! ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az Én hibámból nem sikerült az adás-vétel!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nemNem jött létre az adás-vétel, de az eladóval a kommunikáció első osztályú! Mindig gyorsan és pontosan válaszolt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Számomra nem felelt meg a termék, méretproblémák miatt. Az eladó hozzáállása tökéletes, kiváló partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindezek ellenére, korrekt partner, a kommunikációban nem volt hiba!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a kért filmek már gazdára találtak!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner megbízható, pozitív, korrekt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adásvétel nem jött létre, az eladó visszavonta az árut mert saját családjának lett rá szüksége. A vásárlást megoldottam máshol. Amúgy nagyon lelkiismeretes kedves partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
