evuka12_v (26) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(26 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(26 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 26 52 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 30 57 adásvétel
Lakhely: Eger
Regisztráció dátuma: 2007.09.04.
Utolsó belépés: 2011.01.26. 08:14
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

varkjoe (15) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.06. 06:27:41

Termékkód

169121273

Nincs hozzáfűzni valóm

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okokra hivatkozva nem vásárolta meg a terméket a vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

goodfriend (80) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.01.14. 10:30:04

Termékkód

158026896

A termék a csomagolás során megsérült, így nem lehetett elküldeni, működésképtelenné vált. Vevő oldalról minden rendben, köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék csomagolás során megsérült.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Medon5 (18) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.07.16. 11:01:20

Termékkód

71525524

A másik Tv-vel kapcsolatban már volt véleményem, tartom most is, mert szerintem nem a korrekt kategória.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Medon5 (18) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.07.03. 23:19:54

Termékkód

73253251

Az egyik tv színhibája nála derült ki,amire én 1másik eladó,de 15e-rel drágább tv-t ajánlottam fel alkalmi áron,mert ez az én hibám volt.A vevő a cserekor nem volt jelen,így nem tudtam vele +beszélni az ajánlatomat,csak annyit mondtam,hogy a virágtartókat úgyis ígérte,hogy elviszi..hát legyen. Nem jelentkezett,írtam neki,meg van még a v.tartó(3e). Majd azt írta "lássuk be"alig1000forintot ér.Két kovácsoltvas virágtartó?!Aki nem becsüli más áruját nem érdemli bizalmát.Egy skót is becsületesebb!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

endsan53_v (760) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.06.18. 21:23:28

Termékkód

68555219

A tényekaz advétről:címét megadva kérte a csomagot de a postai árból alkudni próbált.Nem tudott,a csomagját elküldtem,és erről értesítettem.Utalása híján rákérdeztem,erre megjött a pénz,de visszajött a csomag is a címemre. Kiváltottam. Kérdeztem mi legyen,azt mondta el volt utazva,én javasoltam hogy a postással béküljön ki inkább... Kértem az átvétel és az új feladás díját,ennek is a felét akarta utalni,leveleimet a vaterának is meg kellett küldenem.Én nem tudtam,hogy szoke no!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.