MGY77 (277) 98.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 280 | 401 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 299 | 422 adásvétel |
| Az eladóként kapott 63 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Beszéltünk a vevővel, de az időpont egyeztetéskor már többszöri megkeresés során sem értem el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.harsanyiildiko (1828) (Eladó)
Semleges
2019.12.10. 00:34:03
2838219875
nem kűldte a vételárat,sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.harsanyiildiko (1828) (Eladó)
Semleges
2019.12.10. 00:31:23
2838217400
nem utalta a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.architekt17 (63) (Vevő)
Semleges
2018.10.29. 21:38:50
2684927492
Nincs kifogásolni valóm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elálltam az eladástól de a vevő teljesen korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elálltam az eladástól! A vevő teljesen korrekt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
526022.RockyTomy13 (139) (Vevő)
Semleges
2011.02.21. 12:10:43
1440129429
Az eladó által írt "kis" repedés a termék háromnegyed részéig tartó átható repedés,a termék alacsony ára miatt a visszaküldést nem erőltetem...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parthenosz (537) (Eladó)
Semleges
2010.01.29. 10:17:42
161393424
Teljesen megbízható, korrekt vaterás mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.
Másik fél: Kiváló Vaterás!Maximálisan ajánlom Őt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos elállt az üzlettől
Másik fél: 2500 ft-on múlott.Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megadott elérhetőségeken sokszori próbálkozás után sem sikerült elérnem .
Másik fél: Sajnálom hogy így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
856286.szbettina (190) (Eladó)
Semleges
2009.05.01. 14:47:14
145874605
Nem jött létre a hibámból!Elnézést!
Másik fél: Sajnálom de mással is előfordul ez,lehet talán velem is egyszer.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
206874.corbo23 (2439) (Eladó)
Semleges
2009.04.01. 13:41:47
139103251
Sajnos téves villámáras licit,mostanság sűrűn előfordul!
Másik fél: Tévedni emberi dolog.Korrekt megértő,toleráns partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az árú rossz minősége miatt nem vettem át az árút.
Másik fél: Hát ez felháborító!Nem elég hogy kereskedői szemlélettel vásárolunk és szinte vadonat új kellene fillérekért hanem még ráadásul az értékelésben is fumugáljuk a másikat...miután kipuncsoltunk üzenetben egy semleges értékelést....nem...az árú korának megfelelő és elfogadható állapotú...ez a válasz..."Sajnos az árú rossz minősége miatt nem vettem át az árút...." így nem igaz....bár csak sejtem hogy lidácska ki ...és ha az a kire gondolok akkor csakis ezért kollegális tiszteletből adok semleges minősítést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
546964.caesarr_a (155) (Eladó)
Semleges
2006.09.06. 13:18:13
8804860
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefonon beszéltünk, azt mondta, visszahív. Azóta is várom :-( Pedig tlejesen korrektnek tűnt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másik fél: Sajnos Én vagyok a hibás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
