381100.Ferusz_v (117) 98.35% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A terméket elvitték az orrom elől! A kollega volt gyorsabb, nem az eladó hibája!
Másik fél: Nem tudtam elég gyorsan lezárni az árverést, sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze, a vevő nem vittel el az árút....
Másik fél: Nem tudtam elmenni érte, a postaköltség pedig irreálisan magas lett volna...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon segítőkész eladó, sajnálom, hogy nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Rugalmas partner! sajnálom, hogy nem jött össze az üzlet! Pozitív járna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó segítőkész, az áru szép. Sajnos, rosszul mértem le a bútort, alacsonyabb a tetőtéri szobám. Ezért miattam nem jött létre az adásvétel. Elnézést kérek.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem let jó a bútor, korrekt partner, pozitív járna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó segítőkész, az áru szép. Sajnos, rosszul mértem le a bútort, alacsonyabb a tetőtéri szobám. Ezért miattam nem jött létre az adásvétel. Elnézést kérek.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem let jó a bútor, korrekt partner, pozitív járna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru híbás volt,A vevőnek Pozitívot kellett volna adnom.
Másik fél: Az eladó korrekt volt, időben jelezte, hogy az árú a leütés után megsérült! Nagyon korrekt vaterás, ajánlom!!! Pozitív járna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
