Csuti120 (208) 96.43% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 207 | 259 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 228 | 280 adásvétel |
| Az eladóként kapott 105 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kiderült, hogy az elado elirta a vetelarat. Termeszetesen ez barkuvel elofordulhat, igy elalltam a veteltol. Az viszont nem esett jol, hogy az elado az ertekeleseben azt irta, hogy megis mit gondoltam....? En korrektul viselkedtem vele ebben a helyzetben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel létrejött, a leütésnek, megbeszélésnek megfelelően.Amikor értékelni akartam a vételt, láttam a negatív értékelést.Írtam az eladónak, hogy ez mi? Erre ő azt írta hogy tévesen lett leadva az értékelés és megpróbálja megváltoztatni. Én nem adok negatívot mert azt ígérte hogy korrigálja az értékelést. REMÉLEM HOGY LESZ ANNYIRA ÚRI EMBER ÉS KORREKT, HOGY MEGTARTJA A SZAVÁT ÉS MÓDOSÍTJA AZ ÉRTÉKELÉST!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Motoralkatresz24 (1352) (Eladó)
Semleges
2021.04.19. 08:02:27
3034393493
Sajnos nem tudtam adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtam adni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:ed647b (0) (Vevő)
Semleges
2019.07.24. 10:49:55
2793657482
A termék megsérült, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
. .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.wmarton90 (528) (Eladó)
Semleges
2017.11.05. 17:23:38
2545429748
Mivel a termék nem felelt meg, közös megegyezéssel elálltunk az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
camaro407 (4738) (Eladó)
Semleges
2016.07.28. 15:07:00
2298366710
Gyors, pontos, megbízható vásárló.Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre.Nagyon korrekt, megértő módon kezelte a problémát.Köszönöm!! Bátran ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vállalt szállítási időn belül nem tudtam küldeni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kenyereslaci (636) (Vevő)
Semleges
2016.03.15. 16:36:57
2209236440
A termék időközben megsérült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megértő partner, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék sajnos kifogyott, pótlására sajnos jelenleg nincs lehetőség.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó betegség miatt nem tudta elkészíteni a terméket. Az elutalt összeg visszautalásra került a számlámra.
Másik fél: Nagyon sajnálom hogy igy alakult!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
markozsolti (214) (Eladó)
Semleges
2014.11.07. 10:11:33
1987723640
A vevő kicsit figyelmetlenül olvasta a hirdetést.A jelentkezésre szabott határidőn jóval túllépve a személyes átvétel megjelölt opció figyelmen kívül hagyásával licitált és kívánta a terméket megvásárolni. Adhatnék negatívot is ezek miatt , de inkább ha lehetne pozitívot adnék , de azt meg nem engedi a rendszer. Így marad a semleges. Mindenki téveszthet. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az adásvétel lebonyolításátólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:36027555 (3) (Vevő)
Semleges
2014.07.23. 18:33:48
1917678962
Teljesen rendben volt minden. Az eladó korrekt volt, még akkor is, mikor betegség okán egy kicsit csúszott a szállítás (persze az én vágyakozásaimhoz képest). Azóta boldogan használom az áhított eszközt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bogyokaa4 (91) (Eladó)
Semleges
2013.04.04. 13:37:21
1724250242
Nem az én hibámból nem jött létre az adásvétel,a másik fél,visszalépet a terméktől mert kapott egy újat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
