botaj88 (954) 97.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 977 | 1317 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 68 | 79 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 23 | 28 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1068 | 1424 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1100 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem reagált az e-mail-ekre, nem sikerült megvásárolni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.piszkos80 (789) (Eladó)
Semleges
2021.02.04. 20:33:41
3000715181
Kivánló vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.RichyBarath (204) (Vevő)
Semleges
2021.01.13. 09:33:34
2984300525
nem jött létre mert nem kaptam meg az utaláshoz süsüséges adatokat hiába irtam emailt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Karcos volt a lemez, emiatt nem futott rendesen a játék. A terméket visszaküldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kérdésemre 3 napot vártam mire a válasz megjött! Gyermekem ajándéka lett volna nem tudtunk 3 napot várni így a vásárlás, tranzakció meghiúsult! Nem mellesleg telefonszám nem kapcsolható volt, az aukción női név szerepelt majd egy férfi néven lévő bankszámlára kelett volna utalni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gravius86 (167) (Vevő)
Semleges
2020.09.16. 13:15:38
2949457973
A termék közben elkelt. Az eladó korrektül jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Levelbelyeg (16) (Vevő)
Semleges
2020.06.29. 00:04:39
2904453128
Nem tudtam kapcsolatba lépni az eladóval. A megadott telefonszámon nem lehet elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az email kommunikáció nehézkes volt. A termék és a szállítás rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.piszkos80 (789) (Eladó)
Semleges
2020.05.13. 20:05:16
2908234058
Sajnos tévesen licitált. De ennek ellenére kivánló vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó már eladta a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
E-mailre nem reagalt, masnap ujra feltoltotte ugyanezt a termeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megvásárolt termék már nem volt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék már nem volt meg, amikor az eladó (napokkal később) válaszolt a leveleimre. Ez a válasz a spam mappámba került, ez is okozott egy kis félreértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Írtam üzenetet, nem válaszolt. Az adatlapján található elérhetőségeket használva próbáltam felkeresni, többször, sikertelenül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.már nem volt meg a termék,de időben tájékoztattak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csipkerozsika73 (16) (Vevő)
Semleges
2019.02.21. 09:07:00
2708856536
Nagy Fiamnak rendeltem és mondta,nagyon sokára érkezett meg.a termék, pedig mi hamarosan kifizettük előre. Nagyon rossz szokás ez az előre kifizetés, mert lehet rágni a kefét, hogy meg fog-e érkezni az áru vagy sem. Elég ideges volt a fiam. Először nem működött a j?t?k, majd a DVD takarîtása után m?r igen. Jó lenne bevezetni az utánvéttel fizető lehetőséget. Máshonnan rendelt termékét amit utánvéttel postázott és később rendeltünk szintén Tőle, hamarabb küldte, mint a Vaterán előre kifizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az tranzakció nem jött létre, időközben az üzletben eladták a terméket. Negatívum, hogy nem naprakész a kommunikációjuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó egyéb módon eladta az árut, viszont korrekt módon, gyorsan informált a fejleményekről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pár dologgal kapcsolatban fenntartásaim voltak. Kértem az eladót hogy személyesen vehessem át a terméket. Nem volt hajlandó ezért közöltem vele hogy elállok a vásárlástól!
Másik fél: Nem fogom a napomat ahhoz igazítani hogy 1 játékot átadjak. Ha esze lett volna leütés előtt érdeklődik. Személyes átvétet pont ezért fel sem tüntettem.
Megvagyok elégedve a termékkel, viszont az nagyon kellemetlen, hogy miután ír egy emailt ahova lehet az összeget utalni, megszünik a kommunikáció. Nem ír, hogy meg e jött a pénz, vagy, hogy feladta a csomagot. Ha meg írok, akkor sincs válasz. Személy szerint úgy gondolom, hogy az egyik legfontosabb dolog (kommunikáció) elmarad. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Áru elkallódott valahol, eladó visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tothantal27 (1) (Vevő)
Semleges
2018.08.13. 15:41:35
2649226475
Eladókén a komunikációja egyenlő a nullával. Lekezelő,és semmitmondó válaszokat kaptam. Semmilyen pontos választ vagy visszajelzést nem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendelt termék rendben megérkezett csak az addig tartó út (többszöri email-es érdeklődés és válaszra várás) volt elég hosszú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendelt termék rendben megérkezett csak az addig tartó út (többszöri email-es érdeklődés és válaszra várás) volt elég hosszú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon lassan kaptam meg :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.RhiannonX (344) (Vevő)
Semleges
2018.05.29. 19:16:32
2609273981
Nem jött meg a termék, de a pénzt visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás vétel lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.godhand27 (886) (Vevő)
Semleges
2018.04.19. 09:16:54
2609274089
Az eladó nem érti hogy a kereskedelem az a kommunikációról szól! A sokadik kérdésemre: Szia! Megkaptad a pénzt? Sikerült feladni a játékot? Várom válaszod! Üdv ezt a választ kaptam: Hello! Miért kell ennyit kérdezni? Utaltál hát postáztam. Először vásároltam nála, persze hogy kérdezek, hogy tudjam hol tart a folyamat.. Biztos hogy kapok tőle valami "szép" választ, mert azt látni, hogy ha valaki talál nála valami problémát azt nem torelálja.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.partnercenter_a (315) (Vevő)
Semleges
2018.03.21. 18:39:10
2594202353
Eredetileg a játék angol, viszont az eladó nem irta bele a leirásba, hogy a játék csak német. Annyit közölt, hogy a boritó elveszett, amin világosan látszana hogy teljes német. Korrekt eladók ezt kihangsúlyozva feltüntetik.
Az eladó telefonszáma nem él, telefonon felhivni nem lehet. Emailekre nem válaszol. Legszivesebben negativot adtam volna. Mivel a postázgatás többe kerülne mint a játék, ezért hagytam a fenébe és benyeltem a dolgot. Ezzel a termékkel az eladó nem volt korrekt.
Másik fél: Meg sem fordult a fejemben hogy valakinek ez gond lehet.Ha játszottam én soha nem foglalkoztam a játék nyelvével.
Az adás-vétel nem jött létre, a termék már nem volt meg
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elsőbbségivel kértem, s mégis egy hét múlva kaptam meg, a vaterán a választ nem kaptam meg 5 nap után se, nem bírtam kivárni a választ, leütöttem, erre utána megkaptam az eladótól, hogy miért nem rendeltem előbb meg, miért 1 nap alatt akarom... ha tudtam, hogy Mikulás lesz... Flegma az eladó, semmi kedvesség, sajnálom, nem ajánlom!!! :( Jóindulattal, semleges csak...
Másik fél: Egyből fel is adtam elsőbbségivel,de gondolom ezt a levélen látta is.Másnap ott kellett volna lennie hiszen ezért van ez az opció. De a Magyar posta főleg ünnepek előtt lassú.Ez a vásárló értetlen ezt nem képes felfogni! Engem hibáztat a posta lassúsága miatt. Akadékos vásárló!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó érzéketlen bunkó módon kommunikált, ami egy vevő számára sem esik jól. Ettől eltekintve a tranzakció rendben lezajlott.
Másik fél: Nincs tisztában a vatera szabályaival.Hőbörög türelmetlen vásárló sajnos.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék nem volt már meg. Ennek ellenére korrekt partner, visszautalta a pénzt is, így negatív értékelést nem adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre, de az eladó végig kedves és korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a leirásnak nem felelt meg ,nem müködött .Az eladóval kulturált módon rendeztük .Kár nem ért ,csak időveszteség .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sandesz76 (106) (Vevő)
Semleges
2017.08.17. 22:25:18
2504477348
Nem sikerült, mert már máshol eladta, másnak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sandesz76 (106) (Vevő)
Semleges
2017.08.17. 22:24:58
2501208809
Nem sikerült, mert már máshol eladta, másnak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RolandAlfi (26) (Vevő)
Semleges
2017.05.16. 14:02:43
2472933725
Vártam három napot válaszra,kapcsolatfelvételre és számlaszámra....így megvettem egy másik vaterástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos idő közben a termék elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Túl hosszú idő múlva kaptam meg a csomagot ami nem az eladó hibája!De elégedett vagyok a végeredménnyel! Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Touchdown99 (418) (Vevő)
Semleges
2016.11.26. 11:22:16
2389324892
Sajnos az Action Man tokban egy DEMO lemez volt és ez nem volt feltüntetve a leírásban.Próbáltam rugalmasságra bírni az eladót,hogy találjunk ki erre az egy játékra valamit.Én pénz visszafizetésre gondoltam természetesen részarányosan.De az eladónak az volt a reakciója hogy küldjem vissza az összes játékot és visszautalja a pénz,de nekem nem ez lett volna a megoldás.Mert a többi játékra szükségem van.5 napja várok a megoldásra.Már nem várok tovább és nem írok.Legközelebb figyelmesebben hirdessen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos visszamondtam a megrendelèsemet mivel az eladó fèrevezetett a szemèlyes àtvètellel kapcsolatosan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másnak postázta a terméket és kicsit sokáig tartott a pénz visszafizetése.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
piszkos80 (789) (Vevő)
Semleges
2016.09.05. 08:52:48
2302614569
Minden rendben zajlott,de közben kapott játékokat ajándékba. Super,megbizható vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zotyinko78 (18) (Vevő)
Semleges
2015.12.17. 10:23:17
2163775958
Nem sikerült,téves ár lett megadva a termékhez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
piszkos80 (789) (Vevő)
Semleges
2015.12.15. 14:20:34
2142020963
Kivánló kumminikativ eladó sajnos az én hibámból nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sztimi69 (162) (Eladó)
Semleges
2015.11.17. 09:14:04
2144423486
A vétel mérethiba miatt meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem volt jó a méretGabesz721 (115) (Eladó)
Semleges
2015.11.16. 08:28:55
2151156932
Időközben a telefonom tönkrement, ezért ezt használom így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben a telefonom tönkrement, ezért ezt használom így az adásvétel nem jött létre.