Drovers88 (564) 99.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 565 | 631 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 579 | 645 adásvétel |
| Az eladóként kapott 331 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Méret probléma miatt nem jött létre az adás-vétel,az eladó kedves, megértő volt,++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tresserzoltan (8) (Vevő)
Semleges
2016.01.03. 12:19:20
2167388201
Nem jött létre,mivel korrektül felhívtak előtte,hogy mégsem működik a készülék,mint korábban jelezték. Ezért közös megegyezéssel elálltam az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valóban, arra gondoltam, hogy mindegyik mintához van leírás, de nem volt. Végül is visszavette a füzeteket, ezért nem negatív. Ha feltünteti a leírásban, hogy hiányos a füzet, megspórolunk magunknak két utat ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás vétel! Az eladót mindenkinek ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
calzefuxia (171) (Vevő)
Semleges
2015.06.04. 23:36:08
2064629432
minden rendben ment, köszönjük
Másik fél: Nem tudom, miért kaptam semleges értékelést erre a
régi adásvételre, amikor a vevő azt írta, hogy min-
den rendben volt?
Üdvözlettel:Anna
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SAJNOS AZ ÁRUT MIATTAM NEM LETT ÁTVÉVE! AZ ELADÓ KORREKT VOLT!Elnézést kértem tőle töbször is!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem tüntette fel a leírásban, hogy csak az első képen szereplő tapétával rendelkezik, a többit csak úgy felrakta. Sajnálom, mert elég sok időmbe került eljutni a találkozásra és csak ott derült ki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1069001.benedek194 (147) (Vevő)
Semleges
2012.04.22. 14:03:53
1579326464
Adásvétel nemjött létre szállitási nehézségek miatt , elado hozzá állása korrekt volt mindenkinek tudom ajánlani.Értékelésem SEMLEGES.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vincze_Éva (530) (Vevő)
Semleges
2012.02.25. 21:40:56
1540045457
Az eladónak igaza van, sajnálom, hogy elbuktam ezt a felsőt! Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
660423.freeko_a (123) (Eladó)
Semleges
2011.02.27. 13:24:53
1438354896
A vevő nem ilyen típust szeretett volna, így közös megegyezéssel nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
865284.hooney_a (10) (Vevő)
Semleges
2009.05.17. 17:44:51
139109305
más elfoglaltságom volt,ne haragudj!!!
Másik fél: nem haragszom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos úgy van, ahogy az eladó leírta........
Másik fél: eggyetértek...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő jelezte, hogy ajándékba szánta a pólót, de méretbeli gondok akadtak. Ezek ellenére ajánlom, mert korrekt volt.
Másik fél: Ez így is volt, nagyon megértő partner és korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
