ThomasT (48) 96.15% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,pontos,megbízható,csak is ajánlani tudom!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vaterafutárral nem tudtam elküldeni a csomagot,mert azt jelezte,hogy az adott településen nincsen csomagautomata,pedig valójában van!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bellatonbeauty (3) (Eladó)
Semleges
2014.10.13. 15:02:02
1985678483
Mint kiderült, a házimozi rendszer nem működött, így a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
baranyaierika02 (36) (Eladó)
Semleges
2013.09.27. 21:11:16
1803223790
sajnos a rendszer nem enged pozitiv értékelést,mert az adás-vétel nem jött létre,ezért itt szeretném feltüntetni,hogy kiváló partner,csak ajánlani tudom mindenkinek,sajnálom,hogy nem jött össze az üzlet. csakis+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem tudtuk összehozni a szállitástAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sydvbjlsbvb.snmy
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.comoestasblanco (231) (Eladó)
Semleges
2012.09.19. 10:39:57
1609880465
Sajnso nem tudtuk lebonyolitani, de mindenkinek ajánlom, remek vaterás !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ....................Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8. hó 17 -én megvett egy terméket, de azóta nem utalt. Lehet hogy elfelejtette , vagy közbe jött neki valami.Sajnos muszáj volt már értékeljem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
várom a jelentkezést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: várok még 2 napig a jelentkezésre..Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi gond majd máskor!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Energie001 (488) (Eladó)
Semleges
2010.07.21. 07:18:59
171693752
Az ígéretek ellenére nem küldte a vételárat!!!Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak igérgetni tud,de azt nagyon.....Hitegetett egy hónapig,hogy fizet,de nem lett belőle semmi,nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kár nem ért! De megérdemelnél egy negatívot mostmár vkitől, mert értem én, hogy külföld, csak akkor meg miért nem akkor Vaterázol amikor itthon vagy...hitegetni másokat nem korrekt dolog! A kapcsolattartás megvolt, de a türelem elfogyott részemről. A cuccot visszatettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem adok negatívot mivel külföldön tartózkodott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1 hónapig vártam a vételárra de nem jött megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bdszilvia1_v (635) (Eladó)
Semleges
2010.01.18. 15:00:08
157333829
Nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
