peti0201 (124) 94.29% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 132 | 162 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 158 | 190 adásvétel |
| Az eladóként kapott 43 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1619089.DEMETER28_v (50) (Vevő)
Semleges
2012.10.14. 09:24:53
1655966888
sajna el irta az árát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
durango95_a (76) (Vevő)
Semleges
2012.06.22. 21:35:34
1593165209
Az eladó korrekt és segítőkész volt, de családi problémák miatt nem tudta felhozni a hangszert Bp-re. Én sem tudtam elmenni érte és ezért az adásvétel elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre, mert az eladó nem adott határidőn belül visszajelzést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem történt semmi,az eladó nem reagált semmire.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
898262.dia028 (373) (Vevő)
Semleges
2012.01.04. 21:18:29
1503937001
Mivel nem jelentkezett,sem számla számmal,sem egyéb formában,az adás-vétel nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
civicvtech (51) (Vevő)
Semleges
2011.11.28. 17:43:55
1507201640
Nem tudtam az eladóval felvenni a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az e-mail-re nem válaszolt, telefonon nehezen volt elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyelőre várakozó állásponton vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a szállítási költség túl sok volt a vevő számára, személyes átvételre / elszállításra/még várok.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
funkeeboy (133) (Eladó)
Semleges
2011.09.16. 17:43:29
1470833881
Írtam neki, hogy amit megrendelt termék már nincs mert elvitték időközben, amig vártam rá. Kérdeztem megfelele-e más termék, nem reagált, majd inaktív lett. Nem várok tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csontos100 (288) (Eladó)
Semleges
2011.04.23. 14:35:50
1450698920
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezett az árúért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható korekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POZITÍV, csak a gép nem enged módosítani. Másodszori próbálkozásra minden ok.
Másik fél: Nekem is POZITÍV!, nagyon rendes, korrekt vaterás! Csak ajánlani tudom, és köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jelentkezett a termékért, újra hírdetem.
Másik fél: Elnézést, de nem voltam itthon!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
menetközben elveszet
Másik fél: elkeveredett!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült postára adni!
Másik fél: Nem volt gond, mivel nem fizetem ki előre! Csak nem tudta postára adni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pcprompt (1415) (Eladó)
Semleges
2009.11.09. 19:07:33
156467793
A vevő véletlenül elnézte a darabszámot. Szerencsére hamar jelezte a tévedését, így semmi problámát nem okozott nekem ezzel. Mivel teljesen korrekt módon jelezte időben a tévedést. Így mindenféleképpen pozitívat érdemelne. Sajnos a rendszer nem enged pozitívot adni ha nem sikerüét a tranzakció. Így csak semlegest tudok adni.
Másik fél: Igen tényleg az Én hibámból nem jött létre, de nagyon kedves eladó és így meg tudtuk oldani!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pcprompt (1415) (Eladó)
Semleges
2009.11.09. 19:06:47
156256732
A vevő véletlenül elnézte a darabszámot. Szerencsére hamar jelezte a tévedését, így semmi problámát nem okozott nekem ezzel. Mivel teljesen korrekt módon jelezte időben a tévedést. Így mindenféleképpen pozitívat érdemelne. Sajnos a rendszer nem enged pozitívot adni ha nem sikerüét a tranzakció. Így csak semlegest tudok adni.
Másik fél: Igen tényleg az Én hibámból nem jött létre, de nagyon kedves eladó és így meg tudtuk oldani!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
