kiralyne (1271) 99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1283 | 2368 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 34 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1325 | 2417 adásvétel |
| Az eladóként kapott 174 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó az aukció zárása után jelezte a termék hibáját. Az adás-vétel emiatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hauser_2009 (534) (Vevő)
Semleges
2012.10.28. 15:51:54
1628520293
Semleges.Azért,mert az átvétel elött derült ki,hogy nem volt a termékleírás valós.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teqila19_a (162) (Eladó)
Semleges
2012.10.06. 09:48:49
1607410865
A vevő korrekt megbízható!Az adásvétel nem jött létre mivel költözés miatt a bikini egyik fele elkeveredett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos költözés miatt az egyik fele elkeveredettEgy kis hiba véget meghiúsult az adásvétel.De ettől függetlenül kommunikatív eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
noripecs (1479) (Eladó)
Semleges
2012.06.09. 12:39:52
1583467430
1 hónap eltelt és nem jelentkeztél pedig megírtam,hogy mikor és hol tudnád átvenni a terméket..
Másik fél: sajnálom hogy várni kellet de 4 gyerekem van nem volt időm elmenni érte.de irtam postázd.és csak 1 ft termékről van szo.szerintem nem érdemeltem volna meg.na mindegy.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gnocchimocchi (135) (Eladó)
Semleges
2011.07.22. 14:34:39
1452357495
Nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: nem én hibámbol nem jött létre.eladó nem küldte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kardosgitta (34) (Vevő)
Semleges
2011.07.21. 08:35:46
1434643405
Sajnálom! Azén hibámból nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket nem kaptam meg, pedig az utóbbi időben volt kb. 15-20 hasonló vásárlásom, és csak azoktól nem érkezett semmi akik szintén nem voltak hajlandóak értékelni miután kifizettem a terméket. Aki tisztességesen visszajelzett értékeléssel mivel én már teljesítettem a kötelességem mivel fizettem, vagy jelezte, hogy úton a csomag, azoktól megérkezett még sima postával is, nagyobb csomag is. Érdekes...
Másik fél: Sajnálom nem az én hibám én feladtam.érdekes mert mások akiknek a tiedével adtam fel megkapták.én tudom nem vagyok hibás a postás tehet rola.én is volt hogy nem kaptam meg ha simán kértem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igaz, hogy a legtöbb ruha 1 Ft-os volt, de számomra használhatatlan állapotban. Ha a 960,- Ft-os postaköltséget is beleszámítom, akkor sajnos nagyon rosszul jártam. Az áru darabokban érkezett, jó lett volna, ha legalább zacskóban vannak. A gyorsasággal nem volt probléma.
Másik fél: szerintem azért olyan rosszul nem jártál.mert jok még a harisnyák.ruhák is játszosnak.lányom is hordtam.szerinted használhatatlan akkor miért nem ujat vettél.bocsi.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásásrolt termék nem felelt meg a leírásnak,annyira rossz állapotú volt,hogy azt nem lehet viselni. Ráadásul meg sem takarította,konkrétan valamiféle tyúkürülék volt a talpán. Sajnálatosan nem tudok pozitív értékelést adni.
Másik fél: szerintem le volt irva milyen állapotu és a képen is látszot.és nem hiszem hogy ürülék lett volna a talpán,nyilván nem mostam le.de ha ilyet vesz valaki ö oldja meg.én is igy szoktam kapni a cipöket és lemosom.sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a saját hibámból mivel simán kértem nem érkezett meg!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos az ezüstnek meghirdetett karlánc bizsu volt!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha nembiztos valamiben,akkor nehirdesse meg.sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már bocsánat, de 3 e-mailt is írtam de akkor valószínű vmilyen hiba miatt nem kapta meg.Azt hiszem biztos kezdő vagyok, de negatívot ezért nem adtam volna senkinek. Egyébként a termék postázásra kész címzett nélkül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Érdekes...pedig én kipróbáltam Samsung SGH-E700-as telefonon, és tökéletesen működött. Ha valaki bamba, akkor inkább ne nyúljon hozzá! Nagyon lekezelő vásárló, ne foglalkozzanak vele!!
Másik fél: Bocs de én rendesen utaltam pozitivot kelet volna adnod.és te vagy a bamba,én értek hozzá.csak te akartál átvágni egy hibás termékel.ez van.máskor figyelj oda.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a termék rendben, de az esetleges hibákról illett volna tájkoztatást adni...! Dehát ennyi pénzért mit vártam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11590635.hacsek77_t (190) (Vevő)
Semleges
2009.08.18. 08:02:16
665215894
Nem érkezett meg,azért semleges,mert nem tudom feladta-e,vagy elkeveredett?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6355581.hepaj3 (2) (Vevő)
Semleges
2009.05.29. 19:44:27
620870544
Az eladó kedves, kommunikatív. Viszont a matricák lényegesen kisebbek az általam kértnél. Az e-mailemre -amiben rendezni szerettem volna ezt a problémát- nem válaszol, pedig már 2-szer elküldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Volt egy kis gond a pólóval kapcsolatban, de az eladó kedvessége ellensúlyozta a negatív véleményem. Remélem még üzletelünk, mert a képek nagyon aranyosak!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
letta2001 (155) (Vevő)
Semleges
2007.08.24. 14:01:42
1424727785
Ez a nadrág megfelelt a képhez viszonyított elvárásoknak. Sajnálom, hogy a másik két termékre negatívot kellet adnom. Segítőkész eladó, de nem reális adatokat közöl némely termékéről, így megtéveszti a vásárlót.
Másik fél: nem értem az értékekés mert uj áru semmi hibája.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Átlagos termék, de az eladó megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7270808.kiaraandme (5) (Vevő)
Semleges
2007.07.30. 12:43:47
327705558
Szállítással semmi gond,a hölgy kommunikatív.A terméke harmadosztályú,nem tudom a hölgy tisztában van e ezzel.Ez nem sértés ez puszta tény,remélem ez nem vonz maga után haragot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7270808.kiaraandme (5) (Vevő)
Semleges
2007.07.30. 12:34:54
327689191
Sajnálom,hogy ismét ezt kell írjam,de a termék harmadosztályú,egy mosás után lekopott(csúnyán).A tranzakció simán ment.Ha boltban néztem volna,biztos nem veszem meg.Remélem ez nem vonz maga után haragot!Nem sértésnek szántam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7270808.kiaraandme (5) (Vevő)
Semleges
2007.07.30. 12:31:44
327657965
A semlegest szintén a termék kapja!Minősége harmadosztályú.Nem tudom,hogy ezt a hölgy tudta e.Tranzakció folyamatával "semmi" gond nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7270808.kiaraandme (5) (Vevő)
Semleges
2007.07.30. 12:29:32
327732443
A termék időben megérkezett,a hölgy kommunikatív.A semlegest a terméke kapja,mert ruhára vasalva silány,és nem bír ki több mosást.Pedig mindent az előírások szerint követem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7270808.kiaraandme (5) (Vevő)
Semleges
2007.07.30. 12:27:27
327733584
A vásárlás folyamatával "semmi" gond, a termék rendesen megérkezett. A Hölgy is nagyon kommunikatív.A terméke sajnos egyáltalán nem jó mínőségű ruhára vasalva.Sajnálom,hogy semlegest kell adjak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, bár a kis ruhán a minta kicsit fakóbb mint a képen volt, és az oldala is varrásra szorul, de nagyon kedves eledó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Beszéltünk képről matricáról, aztán az eladó eltünt, negatívat nem adok pedig......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6341581.LudmanA (869) (Vevő)
Semleges
2006.12.30. 21:41:04
319694735
Más termékre számítottam, nem volt drága, de nem vettem volna meg, ha tudom milyen. Persze ez nem feltétlenül az eladó hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem újszerű, elég bolyhos az anyaga. Többet vártam.
Másik fél: Szerintem meg alig bolyhos és szép a szine is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit elhasználóott, jobb minőséget vártam.
Másik fél: Sajnálom ha igy láttod pedig keveset hortuk jó az állapota.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lehet,hogy nem értek hozzá,de én mást vártam minőségben és a termékben is.
Másik fél: Sajnálom hogy ha nem olyan amit vártál még soha nem volt gond mindenki elégedet volt vele.Egy szép képet küldtem pedig.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4021555.Nikkike (771) (Vevő)
Semleges
2006.07.21. 21:31:11
316069668
Megérkezett! Sajnos, eléggé használt, sőt nagyon...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruha leírásában a 'kifogástalan' szó szerepelt. Ehhez képest tele van látható, fehér foltokkal. Sajnálom.
Másik fél: Én is sajnálom ilyen az anyaga,igy kaptam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre a vevő kérésére.
Másik fél: Köszönöm megértésedet.
