ago78 (6412) 99.98% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 6396 | 21770 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 6419 | 21798 adásvétel |
| Az eladóként kapott 5224 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben az eladó nagyon normális gyorsan lebonyolított vásárlás volt. A kabát egy részen meg volt varrva erről sajnos nem volt tájékoztatás, ha tudom is megvettem volna. Az is lehet ő sem vette észre a kb 5 öltésnyi kézzel varrt részt;) Ettől függetlenül rendben volt minden:) köszönöm szépen !! És ajánlom !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kollaricsm (646) (Vevő)
Semleges
2021.12.07. 18:57:23
3101093699
Az eladó észrevette feladás előtt, hogy a készlet hiányosabb, mint gondolta, így nem kértem a kreatív készletet. Kommunikatív, megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bergernoemi (309) (Vevő)
Semleges
2020.10.24. 16:31:54
2967123353
A cipőt méretprobléma miatt nem vettem át. Az Eladó kedves,segítőkész, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtam postázni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam elküldeniMidnightQuill (6) (Vevő)
Semleges
2017.08.03. 19:31:03
2499661535
A vásárlás nem történt meg, mivel amikor leadtam a rendelést, addigra az eladó eladta a terméket egy másik oldalon. Erről a rendelés leadását követően hamar tájékoztatott emailben, szóval rendben van a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, rugalmas eladó. Téves méretmegjelölés miatt hiúsult meg az adásvétel, de ezt is rugalmasan, gyorsan, és kedvesen intézte. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2016.10.13. 08:52:26
2321107067
a termék ára nem érkezett meg az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos ,precíz eladás volt.
Másik fél: Kár, hogy mégis semlegest kaptam:O(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varadii73 (697) (Vevő)
Semleges
2016.09.17. 23:08:13
2335297715
Bocsánat, de erre nem tudok pozitív értékelést adni, a kardigánon elől elég nagy lyuk van, ami nem volt feltüntetve a terméklapon.Hibátlannak volt hirdetve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varadii73 (697) (Vevő)
Semleges
2016.09.17. 23:05:29
2335155101
A termék már nem volt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2016.08.29. 10:36:54
2310734966
a vevő nem jelentkezik a vételár nem érkezett meg
Másik fél: Egy kis félreértés volt, de rendeződött:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2016.08.29. 10:36:10
2312615768
a termék ára a mai napig nem érkezett meg
levelemre válasz nem jött
Másik fél: Egy kis félreértés volt, de rendeződött:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2016.08.29. 10:35:02
2307641150
a vevő nem jelentkezik , levelekre nem kaptam választ
Másik fél: Egy kis félreértés volt, de rendeződött:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket a leírásnak megfelelően megkaptam, de poros, koszos állapotban, ami nem tett különösebben boldoggá. Bár használt terméket vettem, ha nem kell takarítanom egy fél órát a használat előtt, akkor talán pozitívabban értékelem a tranzakciót, így csak fenntartással.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szacsilli (392) (Vevő)
Semleges
2015.06.16. 22:29:27
2079726923
Visszaléptem a vásárlástól, mert már volt egy ugyan ilyen nadrágunk. Az eladó nagyon kedves, korrekt, megbízható. Sok terméket vásároltam már tőle és meg vagyok elégedve. Mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felső hibátlannak volt meghírdetve, ehez képest az oldalán van egy fekete folt, ami nem jön ki. Azért semleges az értékelésem, mert a többi felső viszont a leírásnak megfelelő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
babyphat23_a (209) (Vevő)
Semleges
2014.10.26. 08:15:04
1972681304
több levelet is írtam de választ sajna nem kaptam :(Vagy az én email fiókommal van a gond vagy az őnével,de azért köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2014.08.21. 07:40:36
1925620679
sajnos nincs meg a nadrág
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nincs meg a termékAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel úgy alakult (lezárás előtt pár nappal derült ki), hogy hosszabb időre el kell utaznom, bizonytalanná vált a termék átvétele. Kértem a licit törlést, amire nem volt mód. Lezárást követően átutaltam a termék árát, de ahogy számítottam rá, nem volt lehetőségem átvenni a terméket, így arról nem tudok minősítést adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ttenairanyab (168) (Vevő)
Semleges
2013.07.18. 10:15:21
1760619866
Kedves eladó! Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veverica3 (102) (Vevő)
Semleges
2012.04.23. 11:25:50
1571552579
Sajnos az üzlet meghíusult.De megbeszéltük minden rendben zajlot.Ez +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
noelbaba_t (94) (Vevő)
Semleges
2011.07.25. 19:27:57
1461273736
Sajnos a terméket nem kaptam meg,mert ajánlottan kértem de simán adta fel.Elveszett.Ettől függetlenül korrekt,mert visszautalta a pénzt minden probléma nélkül.Sajnálom,hogy így történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt eladó.Mindenkinek ajánlom.Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel 11 nappal a vásárlást követően megtörtént.A temék a leírásnak megfelelő, az eladó kommunikációjával nem vagyok elégedett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
galzoltanne (466) (Vevő)
Semleges
2010.12.30. 00:22:08
1286373686
nem tudtuk találkozni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14177223.amika1224 (5) (Vevő)
Semleges
2010.12.17. 22:11:57
1245272235
későn vettem észre hogy foltos volt a termék
Másik fél: És ezért én kapok semlegest??? Nem is jelentkeztél és ki sem fizetted a pólót...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A cipzár cserére szorul, nem csak a húzó sérült. Egyébként minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
