Kriszta721 (1346) 98.84% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
12212705.Angelusy1 (-1) (Vevő)
Semleges
2009.01.06. 11:17:44
496733463
Elküldtem a pénzt, de állítólag nem kapta meg, ezért nem küldte a kulcstartót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálatos módon a falikép üvege össze volt törve amikor megkaptam, szerintem a pósta hibája ezért írók semleges értékelést. Megbízható, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó elmondása szerint a terméket azokkal a paraméterekkel adta fel amivel én kértem, de a mai napig ( 2 hét ) sem érkezett meg !
Másik fél: 100Ft-os termlékkel nem fogom lejáratni magam hogy nem kűldöm el!! KÜLÖN KÉRÉSRE KÜDTEM SIMA LEVÉLKÉNT ARRÓL NEM TEHETEK,HOGY A POSTÁN ELVESZETT.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom de családi problémák miatt nem sikerült elmennem a megnyert termékért.Ezért szeretném az eladó bocsánatát kérni.Nagyon remélem ,hogy több ilyen probléma nem lesz hiszen még ilyen nem is volt pedig sokat vásároltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7498176.bobe1973 (11) (Vevő)
Semleges
2007.10.15. 07:36:54
1427356667
Az hogy türelmet kérek, naked semmit nem jelent? Én nem akartam hogy így végzödjön! Te döntöttél, azzal hogy negatívnak minősítettél, mielőtt bármi történt volna. Köszönöm! A türelem nagy erény!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7122564.cobraphantom_t (32) (Vevő)
Semleges
2007.07.21. 07:20:50
326357992
Sajnos betegség miatt nem tudtam időben küldeni a pénzt, kórházi kezelés alatt álltam, ezt bizonyítani is tudom a zárójelentéssel, de 500 Ft-os tétel miatt mínuszt is adni.... A vételárat 2007. 07. 17-én elküldtem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4010393.beck1992 (83) (Vevő)
Semleges
2006.12.22. 14:58:32
319236555
Ez van, de nem hiszem, hogy másképpen nem lehetett volna elintézni, nem direkt volt!!! Eddig csak pozitív visszajelzést kaptam! Sajnálom!
Másik fél: A SEMLEGES ÉRTÉKELÉS SZERINTED KORREKT???????????ÉN PRÓBÁLTAM FELVENNI A KAPCSOLATOT NEM IS EGYSZER,TE NEM VOLTÁL HAJLANDÓ KÉT HÉT ALATT VÁLASZÓLNI,HOLOTT MINDENNAP BEVOLTÁL JELENTKEZVE!!!!! EZ CSAK TÉGED MINŐSIT EZ AZ ÉRTÉKELÉS!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4010393.beck1992 (83) (Vevő)
Semleges
2006.12.22. 14:58:21
319236556
Ez van, de nem hiszem, hogy másképpen nem lehetett volna elintézni, nem direkt volt!!! Eddig csak pozitív visszajelzést kaptam! Sajnálom!
Másik fél: EZZEL AZ ÉRTÉKELÉSSEL CSAK MAGADAT JÁRATTAD LE,HA VAN IDŐD MINDENNAP BEJELENTKEZNI AKKOR TALÁN NEKEM IS VÁLASZOLHATTÁL VOLNA.MÉGEGYSZER NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!!!LINK!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4010393.beck1992 (83) (Vevő)
Semleges
2006.12.22. 14:58:08
319236557
Ez van, de nem hiszem, hogy másképpen nem lehetett volna elintézni, nem direkt volt!!! Eddig csak pozitív visszajelzést kaptam! Sajnálom!
Másik fél: NAGYON LINK PARTNER VAGY,NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5344870.Simike-58 (6) (Vevő)
Semleges
2006.07.03. 12:37:39
315814646
Kicsit késett az áru személyes átadása, de ezt e-mailben egyeztettük.
Másik fél: Az áru nem késet!!!!!!!! Elmertem utazni 1 hétre,de ezt előtte jeleztem neki.Számomra rejtély ez az értékelés???????????Nem????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4898340.Vajda-Istvan (1) (Vevő)
Semleges
2006.04.04. 13:44:47
314404993
Nem festmény volt!
Másik fél: ELEVE NEM FESTMÉNYKÉNT TETTEM FEL!!! SZEMÉLYESEN VETTE ÁT!!!!!!!!,MEGMUTATTAM MIELÖTT ÁTVETTE ÉS KIFIZETTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4898340.Vajda-Istvan (1) (Vevő)
Semleges
2006.04.04. 13:44:05
314418944
Sajnos nem festmény volt!
Másik fél: NEM FESTMÉNYKÉNT TETTEM FEL!!!!!!!!!!!! SZEMÉLYESEN VETTE ÁT,MIELŐTT KIFIZETTE ,MEGNÉZTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAJNOS MEGINT EGY NULLÁST FOGTAM KI! AZT AZ EGY ÉRTÉKELÉST IS SAJNOS ÉN ADTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru szép volt, csak olyan vastagon csomagolta, hogy a 75 Ft-os postaköltség 90 Ft lett, és +30Ft-ot fizettem valamire, amit sehova nem tüntetett fel, hogy felszámolja, és ez a "kis különbség" 120 Ft-os vásárlásnál kicsit sok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát... vannak tévedései.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
