4102650.lilianaatorod020 (7) 68.42% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A termék leütése után gyorsan felvette velem a kapcsolatot, viszont pár nap elteltével mégis elállt a vásárlástól. Sajnálom:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tartarughe (123) (Eladó)
Semleges
2013.06.30. 13:45:29
1759807874
Sajnos a termék meghibásodott. Szerencsére még mielőtt az átutalás megtörtént volna. Jeleztem a vevőnek, aki megértő volt. Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Amijkor meghirdettem, még tökéletesen működött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék időközben meghibásodott.Attis744 (987) (Eladó)
Semleges
2013.05.21. 09:36:40
1730927600
Sajnos a vevő nem jelentkezett a termékért, nem válaszolt a levelekre és így nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Attis744 (987) (Eladó)
Semleges
2013.05.21. 09:36:16
1730927597
Sajnos a vevő nem jelentkezett a termékért, nem válaszolt a levelekre és így nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a vevő nem küldte el időben a vételárat és nem is válaszolt, ezért újraindítottam az aukciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.472553.csolocsolo (444) (Eladó)
Semleges
2013.02.25. 06:58:14
1709756990
Többszöri meg keresésére sem válaszolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevővel mindent legegyeztettünk, de sajnos azóta eltelt egy hónap és nem jelentkezett! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevővel leegyeztettünk mindent, de azóta sajnos már egy hónapja nem jelentkezett! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zorallaci (72) (Eladó)
Semleges
2013.01.30. 09:57:01
1673162063
Nem írok negatív értékelést,mert nem tudhatom miért nem jött a vételár!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudom az okot,azt írta hogy kell neki és majd küldi a vételárat,de végülis nem jött pénz!evikeevike2 (401) (Eladó)
Semleges
2012.11.09. 19:52:25
1660252967
Hiába kerestem a vevőt, nem jelentkezett. 20 napig vártam, feltételezem, hogy nem tart igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
