karmac_a (76) 98.72% felhasználó összefoglaló oldala

98.72% pozitív visszajelzés
(77 Felhasználó adta)
98.72% pozitív visszajelzés
(77 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 77 85 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 81 89 adásvétel
Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.10.06.
Utolsó belépés: 2019.03.06. 18:36
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Toyota630 (1891) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.22. 13:43:21

Termékkód

1743694139

Korrekt Vaterás!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt Vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

738594.Laala22 (535) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.14. 21:35:47

Termékkód

1435013094

Csak gratulálni tudok, hogy így hazudsz, valamint hogy ennyire ostoba vagy! A vevőnek a legelső levelembe megírtam, hogy lehet kérni simán, vagy ajánlva, odaírva az előnyöket és a sima levélhez a kockázatokat, hogy ennek ismeretében válasszon. A vevő simán kérte, majd a posta hibájából nem kapta meg állítása szerint. Ahelyett, hogy megbeszélte volna, adott egy semlegest azzal, hogy mindenki ajánlva vegyen, mert én figyelmeztettem, hogyha simán kéri akkor el fog tünni... Mi a faszt hazudsz?
Másik fél: Íme egy félreértett eset !Én bevállalom hogy az ÉN HIBÁMBÓL nem kaptam meg a terméket mert sima levélként kértem !Írtam egy semlegest mert nem sikerült az üzlet az nem NEGATÍV kedves Laala22 !És oda is írtam hogy mindenki tanuljon az esetből hogy te figyelmez tettél ! Én tanultam többet nem fogom kérni csak ajálva !Te én előttem meg 2 nappal egyből írtál egy pozitívot hogy minden rendben zajlót és inkább írtál volna oldjuk meg !Elkezdtél mocskolódni íme olvashatjuk meg hazudok ugye !Én nem megyek le a szintedre !De igazad van a SEMLEGEST kijavítom POZITÍVRA !NE HARAGUDJ !FÉLREÉRTETTED A SZAVAIMAT ! JÓ VATERÁS CSAK AJÁNLANI TUDOM !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy érthetetlen ostoba "ember"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

homer50_a (838) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.01.06. 12:03:30

Termékkód

159211064

Korrekt vevő, de a lámpa nem felelt meg az igényeinek, mindenkinek bátran ajánlom!! +++
Másik fél: korrekt eledó !De a lámpa nem felelt meg !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.