checkmate_a (298) 99.01% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 301 | 607 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 324 | 631 adásvétel |
| Az eladóként kapott 29 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ggivan81 (498) (Eladó)
Semleges
2022.01.28. 23:15:25
3118284437
Kölcsönösen eltekintetünk az adásvételtől, mert a termék 1500 Ft-os értékhatárt nem érte el, és csak a postai út volt járható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vincseszter (715) (Eladó)
Semleges
2021.05.16. 22:17:00
3034582058
Nem jött össze...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyébb, közöd nincs hozzá...Sajnos, nem sikerült időpontot egyeztetünk, nagyon korrekt megbízható Vaterás!Ha lehetne pozitívot adnék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos, nem sikerült időpontot egyeztetünk, nagyon korrekt megbízható Vaterás!Ha lehetne pozitívot adnék!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jelentős mértékű alku után leütötte a fix áras terméket,személyes átvételi mód megadásával. Ezután közölte, hogy futár szóba sem jöhet, személyesen vigyem el 130 vagy 270km-re és annak megfelelően téríti az utazás költségét.
Az átvétel sikerességét semmivel nem tudta garantálni. Ennek ellenére belementem.
2 hónap alatt az általam 3x felajánlott szállítási időpontok elutasítása után azt a választ kaptam, hogy "tele vagyok kérdőjelekkel, majd visszahívom"
Ezek után nem fog létrejönni a tranzakció.
Másik fél: 1.A termékleírásban szerepelt a pesti szállítás!
2.Telefonos egyeztetés után a kikiáltási áron vállalta a termék leszállítását a lakhelyemre!
3.E-mailben ígért Ő 3 időpontot és egyszer sem jött!
4.Garantáltam a termék átvételét,amennyiben megfelel a termékleírásnak:nem javított,karcmentes!
5.2 hónapos ígérgetés után felhívott és újabb időpontot jelölt meg,erre már valóban azt mondtam,hogy tele vagyok kérdőjelekkel...
6.Mint utóbb kiderült a leütés után is hirdette 2 másik internetes portálon!!!ugye ne legyen gyanús!
7.Valóban nem akartam 260.000Ft-ot kifizetni,úgy hogy nem látom a készüléket,de ezt előre tisztáztuk!
8.Az én több,mint 200 értékelésem 99%-os szemben az Ő 1 eladásával...!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
endi00_a (207) (Eladó)
Semleges
2013.06.08. 09:32:53
1752774479
A vevő megtekintette a terméket a készülék probájánál hibát talált a készülék bemeneti részénél és igy nem jött létre tranzakció. A partner a prolémákat figyelembe véve korrekt megértő hozzáállást tanúsitott.
Másik fél: Az erősítő phono része nem működött a próba során,
ezért nem vettem meg a készüléket...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt volt, de sajnos nem jött létre..
Másik fél: A szállításnál nem célszerű standard csomagként feladni ilyen sérülékeny terméket,mert mint itt is bebizonyosodott lehet probléma belőle...
Ja és kicsit pontosabb válasz a készülék optikai állapotát illetően,vagy jobb fénykép,mert ami másnak halvány nyom az nálam erősebb... ez van,de
mindezek ellenére végülis visszavette,csak ez senkinek nem kellemes procedúra!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HacKer85us (81) (Eladó)
Semleges
2013.01.12. 17:53:30
1686799787
Nem kerültek elő az eredeti csatlakozók, így nem felet meg a megbeszélt kritériumoknak. Közös megegyezéssel elálltunk az adás-vételtől. Egyéb iránt ha lehetne pozitívat adnék, mert roppant korrekt és szimpatikus volt a vevő jelölt. Remélem ettől függetlenül, még kötünk üzletet a jövőben!
Másik fél: Sajnálom,hogy nem jött össze,mert a hangfal ettől függetlenül szép állapotú volt,de mint írtam nekem fontos a gyári kivitel mindenképpen...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mestercimes (677) (Eladó)
Semleges
2013.01.03. 11:56:52
1680666623
Sajnálatos , hogy minden kommunikációs hiba összejött amiről NEMTEHETŰNK ! Tisztelettel : Elemér
Másik fél: Ne forszírozzuk,nincs értelme így utólag...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A Vevő megtekintette a terméket. Volt néhány esztétikai hiba, ami a fotókon nem volt látható, ezért elállt a vételtől.
Másik fél: A készülék jó volt,de az alsó élen karcos egy-két helyen,ez engem zavarna és így nem vettem meg!
Az eladó ettől függetlenül ++++++++++!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
martaneni (10) (Eladó)
Semleges
2012.12.06. 17:34:04
1673850116
A potenciális vevő a helyzetet megértette, és korrekt módon elfogadta.
Másik fél: Szerettem volna megvenni a készüléket,de sajnos nem voltam versenyhelyzetben...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék előlapján szembetűnő esztétikai hiba volt, emiatt a vételtől elálltam. Az eladó álláspontomat ellenvetés nélkül, udvariasan elfogadta. Bár az ügylet ezúttal nem jött létre, mindenkinek jó szívvel ajánlom üzleti partnerként.
Másik fél: Korrekt volt a vásárló,kis plusz kommunikációval elkerülhettük volna,ezt de nincs gond,mert már el is kelt a készülék más fórumon ennél többért... :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rugalmas és segítőkész Vaterás.Megértő volt a visszalépésnél.
Másik fél: Korrekt partner,semmi gond,majd legközelebb!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomee000 (383) (Eladó)
Semleges
2012.06.21. 11:02:01
1587143291
Ez most nem jött össze. Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés miatt nem sikerült.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomee000 (383) (Eladó)
Semleges
2012.06.21. 11:01:01
1590442640
Ez most nem jött össze. Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés miatt nem sikerült.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kernyzene (57) (Eladó)
Semleges
2012.05.30. 18:33:12
1589161427
A vevő kifogásolta hogy ne azt a képet raktam fel amit meghirdettem.Amúgy korrekt úriembert ismertem meg. De legközelebb ügyelek majd hogy ne hibázzak.
Tisztelettel:kernyzene
Másik fél: Nem az eladó termékről tett fel fotókat az eladó,
ami ott volt az nem tetszett,így volt egy Kecskeméti utam...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rajakapota (453) (Eladó)
Semleges
2012.05.21. 10:35:17
1579686707
Nem tudtam átadni az árút. Már nem volt meg, más csatornán értékesítettem.
Másik fél: A 4db lemezből 2db-ot tudott átadni,a vételár különbözetet visszaküldte,korrekt...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..............................
Másik fél: Valamiért nem működött a vásárlónál,így visszavettem...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
charger73_a (16) (Eladó)
Semleges
2012.02.10. 16:05:35
1536185714
meghiúsult az adás-vétel.
Másik fél: Az eladó hirdette más fórumon és közben elkelt,ezt
nem ártana ilyenkor feltüntetni a leírásban!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1754694.pappo14 (0) (Eladó)
Semleges
2011.11.20. 11:58:04
1491480923
..........
Másik fél: Részben félreértés történt,korrekt partner,ajánlom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
energyline75 (1960) (Eladó)
Semleges
2011.10.05. 11:58:19
1474976524
Abszolút korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Pozitívat szeretnék adni, de sikertelen tranzakció esetén csak semlegeset lehet. Sajnálom, hogy nem felelt meg az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
406506.projectholding (86) (Eladó)
Semleges
2011.03.25. 04:37:30
1448970930
Kiváló, nagyon korrekt Úriember, megértő, segítőkész, azonnali kontaktus, pontos egyeztetés, kiváló Vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom! Csak többszörös +++++++++++értékelés ennek ellenére!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
