superdrollka (97) 94.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 103 | 104 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 125 | 126 adásvétel |
| Az eladóként kapott 126 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
armani789_a (35) (Vevő)
Semleges
2013.07.10. 09:37:29
1761320636
Írtam nekem szerdáig kellene a termék! De sajnos nem bírtam elérni eladót 3x próbáltam felhívni de nem értem el visszahívást nem kaptam. Rá egy héttel igaz kaptam emailt de addigra vásároltam másikat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csonkalany28 (23) (Vevő)
Semleges
2013.07.03. 17:31:07
1761320717
Megtekintettem de nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hosszuzsolt79 (14) (Vevő)
Semleges
2013.04.22. 20:32:55
1726302926
Sajnos a termék sokkal rosszabb állapotban volt a leírtaknál, ezért nem vettük át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlásra nem került sor a személyes megtekintés után, mert a termék nem volt megfelelő. Az eladó segítőkész és korrekt volt, felajánlotta a javítást is, de így inkább nem hoztam el. Egyébként megbízható partner, ajánlom. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár előzőleg a Vatera ügyfélszolgálattól és az eladótól is értékelhetetlen választ kaptam kérdésemre (ti. melyik kézbesítési / fizetési módot válasszam), valamint az eladó - önhibáján kívül nem tudta az előre megbeszélt időpontban szállítani az árut, végül is a módosított időpontban pontosan, az ajánlati minőségben megkaptam a mosógépet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
profizsoci (44) (Vevő)
Semleges
2013.03.11. 20:53:03
1716966305
korrekt eladó,,,,sajnos a terméket megtekintve rájöttünk hogy ez a model nem megfelelő nekünk,igy a vétel meghiusult..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leszállított hűtő nagyon koszos volt, én biztosan nem adnék ilyen koszosan el semmilyen árucikket.Még ha használt is, legalább tiszta legyen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
carpstrong (69) (Vevő)
Semleges
2013.02.12. 10:40:40
1701704573
nem felelt meg a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket amellyel kapcsoaltban ezt az értékelést írom nem én szerettem volna megvenni, hanem egy barátom kérésére ütöttem le. Ő végül a saját szempontjai alapján nem vette meg, így aztán jómagam az eladót nem tudom objektíven megítélni. Tanulság képpen javaslom mindenkinek (magamnak is): csak a saját nevében Vaterázzon, hogy ne kerüljön kényelmetlen helyzetbe rajta kívülálló okok miatt. Kérném az üzletfelemet egyezzünk ki egy kölcsönös semleges értékelésben. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos átvételkor minőségi problémákat tapasztaltam, ami miatt elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetésben nem szerepeltek a mosógép esztétikai sérülései, sem a leírásban, sem a fotók között, így negatív meglepetés volt, amikor leszállították, a párom átvette, és megláttam, hogy egy kicsit üt-kop-pecs, nem vettem volna meg ennyiért, ha tudom. A termék egyébként rendben működik, a szállítás ingyenes volt, és pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval semmi baj, de a termék nem volt raktáron, sokkal későn jött volna meg, így lemondtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon segítőkész volt, a tranzakció én miattam nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt kiemelkedően jó de rossz se. Az értékelésem semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
