XtremeFashion (651) 98.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 658 | 969 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 46 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 707 | 1023 adásvétel |
| Az eladóként kapott 754 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Evaanya28 (302) (Vevő)
Semleges
2014.02.04. 10:41:31
1834340258
A bankszámlaadatok kézhezvételét követően azonnal utaltam a termék ellenértékét+postaköltséget. Azt követően heteken keresztül nem tudtam elérni az eladót semmilyen formában (email,teszvesz felület,sms,telefonon). Jeleztem felé, hogy amennyiben akadályoztatva van a termék szállításában, természetesen megértem, de nem kaptam reagálást. Aztán kb. 1 hónap múlva megérkezett a termék, ami szép, leírásnak megfelelő. Lehet, hogy az eladón kívüli ok volt a késedelmes szállítás oka, ezt nem tudhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztinabdi (74) (Vevő)
Semleges
2014.01.14. 17:50:45
1833937790
Nagyon későn postázta a terméket. Több email után válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hónap alatt jutottam csak hozzá a már kifizetett áruhoz, közben feljelentéssel is fenyegetőznöm kellett. Ma megkaptam az árut. Soha többet nem utalok előre. Senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hónap alatt jutottam csak hozzá a már kifizetett áruhoz, közben feljelentéssel is fenyegetőznöm kellett. Ma megkaptam az árut. Soha többet nem utalok előre. Senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eltűnt az eladó...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Heavens-Angel (180) (Vevő)
Semleges
2014.01.08. 20:43:35
1834334075
Dec. 2-a óta ma sikerült átvennem a terméket. Az utalásig minden rendben volt, utána viszont egyszerűen nem sikerült kapcsolatot teremtenem az eladóval. Majd egy dühös levelet követően egyszerre jelentkezett. Mindazonáltal nem kívánok negatív értékelést adni, mivel az áru maximálisan megfelelt a leírásnak, gyönyörű. Csak a kommunikációban volt némi fennakadás, de ennek is megvolt a maga oka. Mindent összevetve elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Heavens-Angel (180) (Vevő)
Semleges
2014.01.08. 20:42:59
1832188856
Nov. 30-a óta ma sikerült átvennem a terméket. Az utalásig minden rendben volt, utána viszont egyszerűen nem sikerült kapcsolatot teremtenem az eladóval. Majd egy dühös levelet követően egyszerre jelentkezett. Mindazonáltal nem kívánok negatív értékelést adni, mivel az áru maximálisan megfelelt a leírásnak, gyönyörű. Csak a kommunikációban volt némi fennakadás, de ennek is megvolt a maga oka. Mindent összevetve elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Heavens-Angel (180) (Vevő)
Semleges
2014.01.08. 20:42:39
1832017211
Nov. 30-a óta ma sikerült átvennem a terméket. Az utalásig minden rendben volt, utána viszont egyszerűen nem sikerült kapcsolatot teremtenem az eladóval. Majd egy dühös levelet követően egyszerre jelentkezett. Mindazonáltal nem kívánok negatív értékelést adni, mivel az áru maximálisan megfelelt a leírásnak, gyönyörű. Csak a kommunikációban volt némi fennakadás, de ennek is megvolt a maga oka. Mindent összevetve elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékkel minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem azt kaptam, ami a leírásban szerepelt. idézem: "Egy tisztító mosás kell csak neki és hibátlan,újszerű lesz" Vanis folttisztítóval sem jöttek ki a kabátból a narancssárga foltok, sem a vállánál, sem az ujjánál.. azt meg "elfelejtette" megemlíteni az eladó, hogy két helyen el van szakadva a kabát. Ennyit az "újszerűről" Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szinenzisz (92) (Vevő)
Semleges
2013.10.10. 12:28:20
1807374437
27.-én utaltam át a pénzt,és csak 8.-án adta postára az eladó,szerintem ez túl sok idő,de nincs még tapasztalatom,lehet hogy ez másoknak normális.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megértő,kommunikatív partner!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
semleges!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem lehetett elérni hiába megrendeltem a telot már ő másnak adta el
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyuszimanó (27) (Vevő)
Semleges
2013.08.31. 11:14:31
1788906686
Sajnos az eladó abszolút rugalmatlan, nem törődik az esetleges befolyásoló körülményekkel és nem tartja be a vatera szabályait, miszerint köteles eladni a feltett terméket annak aki leütötte...nem tesz meg mindent azért, hogy a kapcsolatot fel lehessen venni vele...stb. sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bbernabi (1482) (Vevő)
Semleges
2013.08.04. 10:48:33
1764418874
Nagyon nem vagyok elégedett. Kissé arrogáns eladó, a termék állapota pedig erősen használt. Nem tudom hordani utcára (máshova sem). Csak pénzkidobás volt :(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megértő korrekt eladó! Köszönöm neki!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vincent22_a (111) (Vevő)
Semleges
2013.07.19. 22:26:46
1770619058
A termék 15 nap (11 munkanap) után érkezett meg. A "hibátlan, gyönyörű ruha" sokat használt, kopott, hónaljnál az anyag szétfoszlott. Felhívnám még figyelmét a színhelyes fotózásra.
Másik fél: Elnézést a késésért,nyaralás miatt került később feladásra,a hibáról pedig nem volt tudomásom,sajnálom,ha probléma merült fel vele,nem szokott előfordulni!!:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6600796.Kittu96 (0) (Vevő)
Semleges
2013.07.03. 18:01:08
1769214242
Nagyon korrekt volt velem szemben,pedig én léptem vissza a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos hiába küldtem 2 levelet is, az eladó szerint nem kapott egyet sem és ezt sajnálom,még mindig fenntartom a vásárlási szándékomat .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: Sajnos nem jelentkezett a termékért a vevő!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott csak is +++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, segítőkész, megbízható partner. Ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnnaBaba124 (15) (Vevő)
Semleges
2013.05.26. 14:33:17
1744973537
ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tirevirag (1185) (Vevő)
Semleges
2013.05.09. 12:19:41
1747752146
A tranzakció meghiúsult, mert elfogyott a megrendelt és kifizetett tunika, így az eladó visszautalta az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék elfogyott, de a partner korrekt hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre a partner hiányos információi miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre a partner hiányos információi miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze az adás-vétel mert elfogyott a rendelt termék,de ennek ellenére pozitív az értékelésem mert az eladó maximálisan korrekt volt és visszautalta a pénzt és igazán kedves is volt!!! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon nagy jóindulattal semleges az értékelésem, mivel utalás előtt eladta az árut másnak. Amint látom, nemcsak én jártam így....
Másik fél: 04.25-e óta nem érkezett utalás,egy hét telt el,a központi raktárból pedig idő közben elfogyott az áru,nem eladtam másnak,hanem ELFOGYOTT!!!!Sajnálom!:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre a vásálás, de ettől függetlenül ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Időközben az eladó eladta a ruhát.Még utalásom előtt.
Másik fél: 04.25-e óta nem érkezett az utalás,eltelt egy hét,a termék pedig időközben elfogyott a központi raktárból,nem eladtam másnak,hanem ELFOGYOTT!!Sajnálom a dolgot! :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kértem a terméket, téves licitálás miatt, azt hittem, maxi ruháról van szó. ELNÉZÉST!
Másik fél: Semmi gond,legalább szólt,legközelebb figyelmesebben!! :-))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jakabgergooo (23) (Vevő)
Semleges
2013.04.08. 14:07:23
1728813947
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az Eladóval.
Másik fél: Nem tudtad????
Meg sem próbáltad,3 e-mailemre nem jött válasz,nehogy már én legyek a hibás!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ShoppinGirl13 (1556) (Vevő)
Semleges
2013.03.20. 18:29:11
1721806376
Köszönöm megkaptam, sajnos a szín nem felelt meg a képeken látottakkal. A képeken fehérnek/vajszínűnek látszott a felső, én pedig kaptam egy barnás, cappuccino színűt. Kár, hogy ez hiányzott a termékleírásból, hogy a fotó nem színhű. A termék egyébként szép
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2397634.kokojuma (13) (Vevő)
Semleges
2013.03.20. 17:17:26
1717365974
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikeresen megérkezett!!!
Másik fél: Köszönöm,de ha minden rendben,akkor miért csak semleges???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3687180.Viki717 (9) (Vevő)
Semleges
2013.03.01. 11:44:09
1699698098
Megbízható,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru nagyon tettszik, megegyezik a képen látottakkal! A szállítástól nem voltam elájulva, de megérkezett. Ettől függetlenül az eladó kedves!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gigi301_a (152) (Vevő)
Semleges
2013.02.05. 19:28:52
1699827746
Köszönöm a kedves aladónak a megértését, másik felsőt vásároltam tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a két ünnep között álláskeresővé váltam (közalkalmazotti szféra), így sok mindent nem tudtam befejezni, amit akartam. Elnézést kérek. :( A termékei kiválóak, másoknak is ajánlani fogom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam válaszolni,mert nem voltam internet közelében :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyongyicske77 (23) (Vevő)
Semleges
2013.01.03. 12:10:27
1688019974
Szívem szerint pozitívot adnék!!! De sajnos nem lehetséges! Az eladó korrekt,csak pozitívot tudnék róla mondani!!!!!! Az eladás miattam hiúsult meg,mert nem vettem figyelembe,hogy a cégek ünnepekkor leállnak... Szilveszterre szerettem volna a ruhát,így most nincs rá szükségem. De még egyszer szeretném hangsúlyozni POZITÍV!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre az eladó hibájából!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3837988.dejana12 (63) (Vevő)
Semleges
2012.11.30. 12:51:28
1678040147
Egyeztetett vásárlás volt. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
