413277.dj,mc (1) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely: dorog
Regisztráció dátuma: 2005.09.29.
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Mi van velünk MAGYAROK ? Nemtudunk MAGYARUL OLVASNI ?? Ennyit ìrt: sajnos elnéztem a hirdetést mert én a telefont szerettem volna megvenni.nagyon sajnálom fére néztem. igy részemröl ez az árverés tárgytalan ( HOL árulnak Sony-Ericsson K750i-Telefont 999.FT-ért ? ) Már ez is jelzi a kapkodást és figyelmetlenséget. Vagy valóban nemtudunk MAGYARUL OLVASNI ???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
