4206096.Nyusu1 (-8) 37.5% felhasználó összefoglaló oldala

37.5% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
37.5% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 12 12 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 20 23 adásvétel
0 0 36 39 adásvétel
Lakhely: Siófok
Regisztráció dátuma: 2012.10.07.
Utolsó belépés: 2012.11.09. 19:30
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

1930454.kadinka_a (2) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.07. 19:53:24

Termékkód

1665325268

kesobb neztem meg az uzeneteket hivtam a vevot de nem valaszolt igy nem jott letre az adas-vetel!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bonixx (1183) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.12.02. 14:59:25

Termékkód

1664397551

A vevő nem jelentkezett a termékért.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett a termékért.
Felhasználó

banna007 (26) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.11.17. 10:57:41

Termékkód

1662936812

Az eladás többszöri egyeztetés ellenére nem sikerül, mert a vevő nem jelentkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többszöri egyeztetés után nem jelentkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

aghica84 (530) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.11.04. 00:23:07

Termékkód

1655442260

Nagyon gondolkodtam a negatív értékelésen... A kedves vevő egyszer már vásárolt tőlem, és nagy keservesen hetek alatt sikerült fizetnie. Most megint vásárolt, másik felhasználó névvel. Lassan egy hónapja nem sikerült kifizetni a ruhát, a kommunikáció nehézkes, ígéret és kifogás van csak. Az utóbbi 3-4 emailemre nem is válaszolt, majd egy hét után a leadott értékelésében tudatta, hogy nem kell a termék. Nem értem, miért vásárol, ha nem tud fizetni, vagy komolytalan?! Nem ajánlom, megbízhatatlan!
Másik fél: Ágika,azért ez mégiscsak egy erős értékelés, hogy kb 3 naponta kommunikáltunk... Aki már egyszer pénzt rakott a zsebembe,nem is keveset nyilván nem adok negatívat.... A 3-4 mail, elég egynek is nem kell túlozni... Örülök ,ha megbízhatatlan vagyok, bár nem érzem annak magam.:) mg jó ,hogy 2 hónapja teljesen mást írtál rólam....na de mindegy,ha tudom ,hogy így értékelsz,én sem adok pozitívat. Többször nem vásárolok tőled,ez már biztos.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő hetekig nem fizetett, majd egy értékelésből tudtam meg, hogy nem is fog...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.