Setyke (20) 88.46% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csakibendeguz (88) (Eladó)
Semleges
2011.12.14. 22:42:24
1509024929
A vevő korrekt, normális hozzá állást tanúsított, de sajnos az aukció nem jött létre. Személyes találkozás során megtekintette a terméket és sajnos csak ott derült ki, hogy nem igazán erre a termékre gondolt. Az álltalam feltett képek nem nyújtottak a vevő számára megfelelő és kielégítő információkat. Én is hibáztam, legközelebb több képet teszek fel a terméktől. Az adás-vétel meghiúsulásától eltekintve a vevő korrekt, segítő és kompromisszum kész. Ajánlom mindenkinek. Mimi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Téves vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
psanya64 (266) (Eladó)
Semleges
2011.11.23. 06:39:08
1494962945
Sajnos a megbeszélt időben nem jött a termékért és azóta sem keresett, e-mailre nem válaszolt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mrbarcelinho (54) (Eladó)
Semleges
2011.08.15. 23:05:57
1470819173
Megbízható vaterás mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem ilyen típusú készülékre gondolt a vevő így az adásvétel sikertelen voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hematitis (1528) (Eladó)
Semleges
2009.10.06. 12:00:15
148344555
Többszöri egyeztetés után a pénz nem érkezett meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen licit volt.Ajánlott partner!
Másik fél: Elnézetm elnézést!Maximálísan korrekt partner!Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
frenki50_v (261) (Eladó)
Semleges
2009.03.06. 16:30:07
133701423
POZITÍV!!!AZ ÉN PROBLÉMÁM MIATT NEM TUDTAM A KÉSZÜLÉKET ÁTADNI,A PARTNER MAXIMÁLISAN KORREKT,ÉS MEGÉRTŐ VOLT.MÉGEGYSZER ELNÉZÉSÉT KÉREM A KELLEMETLENSÉGÉRT!A leírt ok miatt nem jött létre az az üzlet:Sajnos a telefont meg kellett tartanom,mert a gyerekemet megpróbálták kirabolni az utcán,és közben a telefonja kijelzője betört.
Másik fél: Így volt!!!
Pozitív
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kérlek, máskor csak akkor licitálj, ha tudod teljesíteni az elvártakat.
Másik fél: rENDBEN!ELNÉZÉST!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minimano77 (1781) (Eladó)
Semleges
2008.04.02. 13:57:38
54869006
Vevő(jelölt) többször megígérte, hogy átveszi a terméket, de ez a mai napig nem történt meg.
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
