windsolar01 (150) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(150 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(150 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 131 180 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 133 185 adásvétel
Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Siófok
Regisztráció dátuma: 2012.10.17.
Utolsó belépés: 2018.12.14. 09:06
Inaktív!
6 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Posi012 (162) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.02. 12:36:32

Termékkód

2021428916

beszéltem az eladóval jelezte hogy ez a termék az én kandallómba nem megfelelő. köszönöm hogy jelezte felém korrekt partner

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Posi012 (162) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.02. 12:36:00

Termékkód

2023256672

beszéltem az eladóval jelezte hogy ez a termék az én kandallómba nem megfelelő. köszönöm hogy jelezte felém korrekt partner

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Posi012 (162) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.02. 12:35:25

Termékkód

2021428931

beszéltem az eladóval jelezte hogy ez a termék az én kandallómba nem megfelelő. köszönöm hogy jelezte felém korrekt partner

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tapsi76 (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.12.29. 15:30:38

Termékkód

2016490469

sajnos az egyik termék törötten érkezett meg . az eladó a szállítókra terhelte a felelősséget és rám , mert nem bontottam fel a csomagot a futár előtt . az eladó kapásból rám hárított minden ügyintézést ami nem tetszett . a futár cég semmit se válaszolt a megkeresésemre . sajnos senki sem tudja bizonyítani hogy hogy nem ő a hibás , így én lettem a kárvallott . nem egy nagy összeg , de bosszantó. lehetett volna az eladó korrektebb szerintem .
Másik fél: Sajnos a vásárló türelmetlen volt és nem várta meg az ügymenet végét,azaz a futár cég még a jegyzőkönyvet sem vette fel a káreseményről,ezáltal nem tudhatja kártalanítva lesz-e vagy sem, illetve csak egy termék érkezett törötten és nem mindkettő,így inkorrekt a 2 semleges értékelés,valamint én gondosan becsomagoltam mindkettőt és úgy gondolom nem az én felelősségem,hogy szállítás alatt(amit nem én végzek,hanem futár cég)összetört,szándékomban állt díjmentesen csere darabot küldeni,de mivel ilyen értékelést kaptam és 50%-ban igazságtalanul,így ettől a szándékomtól elállok. Nem gondolom egyébként,hogy a más által okozott kárt nekem kellene megfizetni.Ráadásul én Pozitívat adtam a Vevőnek...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tapsi76 (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.12.29. 15:29:31

Termékkód

2016489911

sajnos az egyik termék törötten érkezett meg . az eladó a szállítókra terhelte a felelősséget és rám , mert nem bontottam fel a csomagot a futár előtt . az eladó kapásból rám hárított minden ügyintézést ami nem tetszett . a futár cég semmit se válaszolt a megkeresésemre . sajnos senki sem tudja bizonyítani hogy hogy nem ő a hibás , így én lettem a kárvallott . nem egy nagy összeg , de bosszantó. lehetett volna az eladó korrektebb szerintem .
Másik fél: Sajnos a vásárló türelmetlen volt és nem várta meg az ügymenet végét,azaz a futár cég még a jegyzőkönyvet sem vette fel a káreseményről,ezáltal nem tudhatja kártalanítva lesz-e vagy sem, illetve csak egy termék érkezett törötten és nem mindkettő,így inkorrekt a 2 semleges értékelés,valamint én gondosan becsomagoltam mindkettőt és úgy gondolom nem az én felelősségem,hogy szállítás alatt(amit nem én végzek,hanem futár cég)összetört,szándékomban állt díjmentesen csere darabot küldeni,de mivel ilyen értékelést kaptam és 50%-ban igazságtalanul,így ettől a szándékomtól elállok. Nem gondolom egyébként,hogy a más által okozott kárt nekem kellene megfizetni.Ráadásul én Pozitívat adtam a Vevőnek...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.