windsolar01 (150) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 131 | 180 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 133 | 185 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
beszéltem az eladóval jelezte hogy ez a termék az én kandallómba nem megfelelő. köszönöm hogy jelezte felém korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
beszéltem az eladóval jelezte hogy ez a termék az én kandallómba nem megfelelő. köszönöm hogy jelezte felém korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
beszéltem az eladóval jelezte hogy ez a termék az én kandallómba nem megfelelő. köszönöm hogy jelezte felém korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos az egyik termék törötten érkezett meg . az eladó a szállítókra terhelte a felelősséget és rám , mert nem bontottam fel a csomagot a futár előtt . az eladó kapásból rám hárított minden ügyintézést ami nem tetszett . a futár cég semmit se válaszolt a megkeresésemre . sajnos senki sem tudja bizonyítani hogy hogy nem ő a hibás , így én lettem a kárvallott . nem egy nagy összeg , de bosszantó. lehetett volna az eladó korrektebb szerintem .
Másik fél: Sajnos a vásárló türelmetlen volt és nem várta meg az ügymenet végét,azaz a futár cég még a jegyzőkönyvet sem vette fel a káreseményről,ezáltal nem tudhatja kártalanítva lesz-e vagy sem, illetve csak egy termék érkezett törötten és nem mindkettő,így inkorrekt a 2 semleges értékelés,valamint én gondosan becsomagoltam mindkettőt és úgy gondolom nem az én felelősségem,hogy szállítás alatt(amit nem én végzek,hanem futár cég)összetört,szándékomban állt díjmentesen csere darabot küldeni,de mivel ilyen értékelést kaptam és 50%-ban igazságtalanul,így ettől a szándékomtól elállok.
Nem gondolom egyébként,hogy a más által okozott kárt nekem kellene megfizetni.Ráadásul én Pozitívat adtam a Vevőnek...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos az egyik termék törötten érkezett meg . az eladó a szállítókra terhelte a felelősséget és rám , mert nem bontottam fel a csomagot a futár előtt . az eladó kapásból rám hárított minden ügyintézést ami nem tetszett . a futár cég semmit se válaszolt a megkeresésemre . sajnos senki sem tudja bizonyítani hogy hogy nem ő a hibás , így én lettem a kárvallott . nem egy nagy összeg , de bosszantó. lehetett volna az eladó korrektebb szerintem .
Másik fél: Sajnos a vásárló türelmetlen volt és nem várta meg az ügymenet végét,azaz a futár cég még a jegyzőkönyvet sem vette fel a káreseményről,ezáltal nem tudhatja kártalanítva lesz-e vagy sem, illetve csak egy termék érkezett törötten és nem mindkettő,így inkorrekt a 2 semleges értékelés,valamint én gondosan becsomagoltam mindkettőt és úgy gondolom nem az én felelősségem,hogy szállítás alatt(amit nem én végzek,hanem futár cég)összetört,szándékomban állt díjmentesen csere darabot küldeni,de mivel ilyen értékelést kaptam és 50%-ban igazságtalanul,így ettől a szándékomtól elállok.
Nem gondolom egyébként,hogy a más által okozott kárt nekem kellene megfizetni.Ráadásul én Pozitívat adtam a Vevőnek...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
