meva74_a (258) 99.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 259 | 1551 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 265 | 1564 adásvétel |
| Az eladóként kapott 55 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
digitextilshop (111) (Eladó)
Semleges
2018.09.15. 10:08:43
2667656837
Megbízható vásárló! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ideiglenes készlethiány.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
digitextilshop (111) (Eladó)
Semleges
2018.09.15. 10:07:22
2667656831
Megbízható vásárló! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ideiglenes készlethiány.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladás nem történt meg, mert addigra elvitték a terméket. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eszter081 (4343) (Eladó)
Semleges
2016.12.30. 10:41:17
2405568665
Sajnos a rendelésünk nem érkezett meg karácsonyig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem érkezett meg karácsonyig.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lett jó a méret, az eladó korrekt volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel, az eladó korrekt, kedves volt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lett jó a méret ezért nem kértem. Az eladó korrekt volt!!! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lett jó a méret ezért nem kértem a terméket. Az eladó korrekt volt!!! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
