dogant (438) 95.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 457 | 1183 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 37 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 20 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 512 | 1241 adásvétel |
| Az eladóként kapott 752 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Lovas_0821 (84) (Vevő)
Semleges
2016.03.08. 11:26:45
2189028908
A termékek állapota nem felelt meg az adatlapon közölteknek. A leírás szerint "kifogástalan" állapotú ingek mindegyike javításra szorul. Az egyiknek a gallérja volt erősen kopott, a másiknak pedig a kézelő-varrása volt kibomolva. Viszont még így is megérik a kifizetett összeget, ezért semleges az értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szűkszavú de tárgyilagos kommunikáció, azt kaptam amit a kép alapján vártam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
distvan76 (1005) (Vevő)
Semleges
2016.01.31. 16:32:14
2178660449
Meggondoltam magam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
distvan76 (1005) (Vevő)
Semleges
2016.01.31. 16:31:44
2178660416
Nem erre gondoltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Külföldi munka miatt elfeledkeztem a vásárlásrol.Bocsánat!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
starting01 (677) (Vevő)
Semleges
2015.11.17. 14:31:23
2144759804
A tranzakció az eladó hibájából nem jött létre.A terméket aukción kívül másnak eladta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vargaadri (411) (Vevő)
Semleges
2015.11.02. 11:03:31
2134918175
3 gyerek mellett - mivel az őszi szünetben elutaztunk - teljesen megcsúsztam a vásárlások rendezésével. Nagyon sajnálom, szerencsétlenül alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam időre utalni, így nem jött létre az üzlet. Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ChrissyLucas (290) (Vevő)
Semleges
2015.10.25. 18:25:39
2116892108
Kedves, megértő.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ChrissyLucas (290) (Vevő)
Semleges
2015.10.25. 18:24:53
2116891760
Kedves, megértő eladó. Emberségből is +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kadhafi969 (153) (Vevő)
Semleges
2015.10.11. 13:55:53
2119100903
Nem tudok mit hozzáfűzni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner, sajnos a méret nem volt megfelelő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10675406.takacseva55 (0) (Vevő)
Semleges
2015.09.23. 16:00:30
2118917795
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék állapota nem felelt meg a leírtaknak (Állapot: új, címkés, vmint HASZNÁLT SZÉP ÁLLAPOTBAN VAN). A kabát kopott volt, több helyen bőrhibás, sérült. Többször rendeltem már Tőle Gant termékeket, eddig mindig meg voltam elégedve, de ez most nagy csalódás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Más termékkel együtt szerettem volna a postát , mivel az eladó csak postai úton hajlandó átadni a termékeket. Ezt meg is írtam Neki, ezek szerint nem jutott el hozzá az info, pedig már több ízben így vásároltam Tőle. Bízom benne , hogy legközelebb könnyebben tudunk kommunikálni. Egyébként tapasztalatom szerint Pontos ,gyors , korrekt eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzZoltanDb (83) (Vevő)
Semleges
2015.02.28. 14:23:39
2036163257
megfelelő partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
komalovicsb (69) (Vevő)
Semleges
2015.02.25. 22:08:44
2035354658
nem küldött bankszámlaszámot, anélkül pedig nehéz utalni. flegma
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6745106.petTYa86 (23) (Vevő)
Semleges
2015.02.16. 21:18:30
2035379810
1, Megnyertem, majd írtam e-mailt ahogy kérte! 4 nap után reagált, amiben számlaszámot nem adott meg. Majd ezek után írta meg. Tehát az általa kikötött 3 napon túl. 2, minden hétfőn postáz...namost, én hétfőn délután tudtam volna befizetni a pénzt ( mivel ő későn adta meg a számot), tehát egy pulcsi 2 hetembe telt volna, hogy nálam legyen. 3, Most biztos én kapom a negatívot, meg a szidást, meg, hogy minden az én hibám. Nem baj, minden levél megvan. Lelkiismeretem tiszta. 4, Sajnálom amúgy!üdv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mérethiba miatt a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ADÁS-VÉTEL NEM JÖTT LÉTRE ! AZ ELADÓ 6 NAP UTÁN ÉRTÉKELT, PEDIG MÉG VOLT NÉHÁNY LICITEM AZ AUKCIÓIN, S EGYBEN SZERETTEM VOLNA POSTÁZTATNI. NEM SIKERÜLT SAJNOS.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ZugloBali (614) (Eladó)
Semleges
2014.02.07. 20:48:36
1856100350
A vásárló az eszköz újjabb kiadására vevő lett volna,de ez nem felelt meg az elképzeléseinek! Sajnos ez volt az oka a sikertelen adásvételnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cirminatrix00 (23) (Eladó)
Semleges
2014.02.01. 20:49:44
1832373920
Vevő nem jelentkezett a termékért, nem lehetett elérni sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szokemarianna1 (18) (Eladó)
Semleges
2013.10.04. 17:24:25
1802454644
A vevőjelölt megtekintette a terméket, de egy alkatrész hiánya miatt nem jött létre a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha figyelmesen megnézi valaki,akkor láthatja az aukció alatt,hogy 2* is írtam az eladónak,hogy küldjön bankszámlaszámot,elérhetőséget,de nem kaptam visszajelzést! Nem értem,hogy akkor miért az én hibám,mind 1:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a méret nem felelt meg korrekt rendes megbizható remélem legközelebb sikerül!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos a méret nem felelt meg ..kicsi lett nagyon sajnálom igazi uriember voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az orsó kisebb méretű mint amire nekem szükségem lett volna. Az eladó korrekt volt megértette,h mi a gondom vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megértő eladó! Nem rajta múlt, köszönöm a megértést, majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fdaxfgbles6e (295) (Vevő)
Semleges
2013.02.15. 12:29:15
1702725041
A cm méret nem volt az igazi a leírtakhoz képest. 3-5 cm eltérés van helyenként amit kicsi soknak tartok. Igazából minden 1 forintos aukció volt..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem látszott a fényképen az áru hibája, amelyről ezt írta: "EGYETLEN HIBÁJA,HOGY A MELLKASÁN VAN EGY SÉRÜLÉS. LEFÉNYKÉPEZTEM. ENNEK TUDATÁBAN LICITÁLJ" a sérülés szó mögötti valóság pontosítva: 2 db lyuk a közepén a pulóvernek. Ajánlom mindenkinek?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
torino727 (391) (Eladó)
Semleges
2013.01.27. 19:19:17
1703445368
Máskor ha valamit vásárol kérem kérdezzen és nézze meg, hogy mit szeretne venni, elég kellemetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsiclaire (196) (Vevő)
Semleges
2013.01.17. 18:09:40
1684158050
Az eladó a leírásban külön feltüntette a szállítási költséget (925,-Ft), s felhívta a figyelmet, hogy ennek tudatában licitáljon a vevő. A sikeres licit utáni e-mailben már 1.090,-Ft-ot kért. Hiába kérdeztem rá, hogy miért ilyen magas az összeg, válasz nem érkezett. Mivel az eladó negatív értékelést ad, ha a vevő nem fizet pár napon belül, így utaltam. A kapott borítékon 660,-Ft-os bélyeg van! Lehet, hogy az eladó kevesellte az 1,-Ft-ot a megnyert termékért? Miért nem adott meg minimálárat? ---
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4400036.kavirnya084 (-2) (Vevő)
Semleges
2012.12.15. 18:46:15
1668013445
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megkaptam ................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsisti83 (44) (Vevő)
Semleges
2012.11.25. 10:44:16
1666830926
Az adás-vétel lezárult!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"EGYETLEN HIBÁJA,HOGY VAN RAJTA PÁR ANYAGHIBA. NEM FELTŰNŐ" A megkapott pólón, ami tényleg új és címkés, 10 db nem ép nem feltűnő 2-3 ml luk van! Gyakorlatilag, mintha sörétes puskával lőttek volna rá! Most már értem, miért nem egyezett bele az eladó a személyes átvételbe. Bocs, de nem ezt írtad az adatlapon!!! Ment a kukába!!!! 760 Ft postaköltséget fizettem, a borítékon pedig 475 Ft szerepel, na ez a gizdaság barátom, nem amit írtam!!!!! Remélem értetted.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
