norby84 (51) 96.36% felhasználó összefoglaló oldala

96.36% pozitív visszajelzés
(53 Felhasználó adta)
96.36% pozitív visszajelzés
(53 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 53 66 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 2 3 adásvétel
0 0 59 73 adásvétel
Lakhely: Zalaegerszeg
Regisztráció dátuma: 2007.10.30.
Utolsó belépés: 2009.04.29. 08:45
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

csabek4 (37) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.02.06. 12:59:09

Termékkód

50901560

Az adásvétellel nem volt semmi fennakadás az sikeres volt!De mivel nem ezt a termék került cserébe hanem egy az eladó szerinti hibátlan Motorola K1 és mivel ezen a telefonon rejtett hiba volt amit a hirdetésben nem közölt így semlegest érdemel.Eszerint nem igazén ajánlom!
Másik fél: Nen tudom mi gondod volt vele!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Barbybaba87 (131) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.01.21. 17:50:37

Termékkód

43768783

Nem jelentkezett
Másik fél: Bocsanat meg egyszer!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

qurika_v (52) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.01.07. 16:46:00

Termékkód

43494846

A készülék meghibásodott.
Másik fél: Sajnos ez van,a monitor meghibasodott es ezert nem tudta atadni!!!Amugy korrekt partner!Csak ajanlani tudom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A készülék meghibásodott.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

horizont50 (96) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.12.20. 15:46:41

Termékkód

45147329

Az eladó a pénz átutalását követően gyorsan reagált, a vásárolt telefon viszont a - posta hibájából - sosem érkezett meg! A partner a problémákat figyelembevéve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Másik fél: Sajnalom,hogy a postas ismeretlen szomszedjanak adta oda a csomagot,es ezutan eltunt,eddig semilyen gond nem volt a postaval!!!Fel kell jelenteni a postast!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.