norby84 (51) 96.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétellel nem volt semmi fennakadás az sikeres volt!De mivel nem ezt a termék került cserébe hanem egy az eladó szerinti hibátlan Motorola K1 és mivel ezen a telefonon rejtett hiba volt amit a hirdetésben nem közölt így semlegest érdemel.Eszerint nem igazén ajánlom!
Másik fél: Nen tudom mi gondod volt vele!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbybaba87 (131) (Eladó)
Semleges
2008.01.21. 17:50:37
43768783
Nem jelentkezett
Másik fél: Bocsanat meg egyszer!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A készülék meghibásodott.
Másik fél: Sajnos ez van,a monitor meghibasodott es ezert nem tudta atadni!!!Amugy korrekt partner!Csak ajanlani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó a pénz átutalását követően gyorsan reagált, a vásárolt telefon viszont a - posta hibájából - sosem érkezett meg! A partner a problémákat figyelembevéve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Másik fél: Sajnalom,hogy a postas ismeretlen szomszedjanak adta oda a csomagot,es ezutan eltunt,eddig semilyen gond nem volt a postaval!!!Fel kell jelenteni a postast!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
