Feridzso_v (112) 98.28%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
758113.janimester75_v (130) (Vevő)
Semleges
2009.01.27. 15:21:41
104311974
nagy nehezen,de megérkezett a termék. igy semlegesnek minősitem az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2008.11.18-adikán irta:Jó estét!Bocsánat hogy csak most írok,holnap elutalok 1800ft ot a megadott számlaszámra,ha megtörtént utánna elküldöm a címemet ahová mehet a vinyó.Eddig még semmi sem történt.Hogyha minden Vaterásra ennyit kellene várni,akkor nem Vateráznák többet.Fér vagyok és mégsem adok Negativot.A Vatera is értesitve lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.először jelenkezett,később már nem tudtam elérni.tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem tudom miert, de nem kuldte
Másik fél: Talán azért nem küldtem mert az utalást választottad fizetési módnak(de az értékeléseid alapján nem is küldtem volna máshogy) , emailt küldtem nem válaszoltál, szórakozzál mással ne velem !!! Az a rengeteg negatív értékelés szerintem mutatja hogy nem sok keresnivalód van ,egy aukciós oldalon.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel sikertelen volt, de pozitív szemléletű vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel létre jött.Igaz ami a motorról el lett mondva az kevésbé igaz.Már aznap szervizben volt és azóta többszöris.Semmi hiba nem lett elmondva a motorról,csak pozitiv dolgok,pedig telle van hibával.
Másik fél: T.hengera!
Én úgy érzem mindent amit tudtam elmondtam 100% ig a motorról és nem volt kötelező elvinni.Elmondtam mi a hiba a leömlőt kellett meghegeszteni co-val ezmiatt nem húzott annyira a motor mint szokott és ált már aznap a szervízben a motor,de kihangsúllyozom leengedtem az árból 5000ft ot és nem volt kötelező megvenni.Egy gyújtáskapcsoló és ülés alatti zárat kelett ezen kivül kicserélni és ennyi ... Egy 2 ütemű motorral nem csak az van hogy megyek ,a lészűrő a gyertya stb... karbantartást igényel rendszeresen! Én azért mondtam pozitív dolgokat mert azokat tapasztaltam de kiváncsi lennék a negatí dolgokra is nyugodtan küld el mailben hogy mi a hiba hátha tudok segíteni. üdv
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt-megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció korrekt volt, de az árú kevésbé.
A telefon naponta lefagy, pillanatnyilag szervízben van, a navigációs szoftver nem igazán kompatibilis vele, ezért a működése megbízhatatlan...
Másik fél: Sajnálom de lassan így félév után nem fogom bizonygatni hogy "márpedig nálam nűködött a telefon",ami hozzáteszem igaz ,akksi 4-5 napos volt remdes használat mellett én sajnáltam eladni mert nagyon megbizható telefonom volt de az anyagiak közbeléptek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andras1975_v (136) (Vevő)
Semleges
2008.04.18. 20:17:46
61272062
Nagyon korrekt srác, ajánlom mindnekinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
417678.gigimano_v (3) (Vevő)
Semleges
2008.01.03. 11:39:13
45353916
az adásvétel az én hibámból hiusúlt meg, megbízható partner
Másik fél: Régen ütötte le a fényképezőt nem nagyon emlékszem , de azt viszont tudom hogy nem kívánta átvenni a leütött terméket. Többet nem is írok.... Negatív!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bizniszroli (306) (Eladó)
Semleges
2007.12.30. 16:17:05
47013654
Megbizható Korrekt Gyors ajánlom mindenkinek B.U.É.K!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
