Amarillisz14 (502) 99.41% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:51:47
2365685960
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:45:19
2390407970
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:44:58
2390416469
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:44:35
2394900845
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:44:07
2396061470
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:43:47
2402189585
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:43:25
2402190941
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:43:01
2390401874
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:42:42
2389941371
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:42:16
2385526334
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:41:49
2380726904
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:39:46
2360651135
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:39:26
2356141847
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garazsvasar775 (630) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 22:38:30
2356137539
Többször vásárolt már nálam és még soha semmilyen probléma nem merült fel, mindig nagyon kedves és megbízható Partner volt! Nem tudom mi történhetett, mert már több mint 3 hónapja gyűjtöget nálam, de idén már nem válaszolt a leveleimre. Kommunikáció hiányában nem tehetek semmit és nem várhatok még tovább. A korábbi kapcsolatunkra való tekintettel nem adok negatívat, de 14 db téli/átmeneti ruha maradt nálam, ezek szezonja lassan véget ér - ezért adok semleges értékelést. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.matekolga13 (642) (Eladó)
Semleges
2016.12.23. 19:09:54
2381366519
Kedves vásárlómat többször kértem a vásárlások rendezésére. Nagyon sajnálom, hogy egy hónap alatt nem sikerült rendeznie a termékek vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.matekolga13 (642) (Eladó)
Semleges
2016.12.23. 19:09:18
2381831297
Kedves vásárlómat többször kértem a vásárlások rendezésére. Nagyon sajnálom, hogy egy hónap alatt nem sikerült rendeznie a termékek vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.matekolga13 (642) (Eladó)
Semleges
2016.12.23. 19:08:50
2381827892
Kedves vásárlómat többször kértem a vásárlások rendezésére. Nagyon sajnálom, hogy egy hónap alatt nem sikerült rendeznie a termékek vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.matekolga13 (642) (Eladó)
Semleges
2016.12.23. 19:08:22
2381827217
Kedves vásárlómat többször kértem a vásárlások rendezésére. Nagyon sajnálom, hogy egy hónap alatt nem sikerült rendeznie a termékek vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.matekolga13 (642) (Eladó)
Semleges
2016.12.23. 19:07:57
2381816786
Kedves vásárlómat többször kértem a vásárlások rendezésére. Nagyon sajnálom, hogy egy hónap alatt nem sikerült rendeznie a termékek vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos Kedves Vásárló nem tudott időben fizetni. Tegnapi napon ugyan jelezte, hogy este fizet, de nem kaptam meg ma délutánig. Nagyon sajnálom, pedig Ő egy nagyon jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos Kedves Vásárló nem tudott időben fizetni. Tegnapi napon ugyan jelezte, hogy este fizet, de nem kaptam meg ma délutánig. Nagyon sajnálom, pedig Ő egy nagyon jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos Kedves Vásárló nem tudott időben fizetni. Tegnapi napon ugyan jelezte, hogy este fizet, de nem kaptam meg ma délutánig. Nagyon sajnálom, pedig Ő egy nagyon jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos Kedves Vásárló nem tudott időben fizetni. tegnapi napon ugyan jelezte, hogy este fizet, de nem kaptam meg ma délutánig. nagyon sajnálom, pedig Ő egy nagyon jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Krisztina1970-30 (1954) (Eladó)
Semleges
2015.02.22. 22:39:31
2025182966
Nem tudom ,hogy mi történhetett ,de most valamiért nem jött össze az adás-vétel. Eddig egy nagyon kedves ,megbízható vásárlót ismertem meg a személyében ! Remélem nincs semmi baj .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MissRuci8 (5688) (Eladó)
Semleges
2013.06.23. 15:03:12
1743259040
A kérdésemre ezidáig nem érkezett válasz, amint sikerül rendezni az adásvételt, módosítom az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre.eradesing (1180) (Eladó)
Semleges
2013.01.22. 11:06:37
1683572063
Családi okok miatt meghiúsult az adásvétel.Igazából pozitívat adnék,de a rendszer nem engedi.+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okok miatt meghiúsult az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eradesing (1180) (Eladó)
Semleges
2013.01.22. 11:05:44
1683571709
Családi okok miatt meghiúsult az adásvétel.Igazából pozitívat adnék,de a rendszer nem engedi.+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okok miatt meghiúsult az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eradesing (1180) (Eladó)
Semleges
2013.01.22. 11:04:59
1683564137
Családi okok miatt meghiúsult az adásvétel.Igazából pozitívat adnék,de a rendszer nem engedi.+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okok miatt meghiúsult az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eradesing (1180) (Eladó)
Semleges
2013.01.22. 11:03:42
1680026009
Családi okok miatt meghiúsult az adásvétel.Igazából pozitívat adnék,de a rendszer nem engedi.+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okok miatt megiíúsult az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megegyezéssel nem jött létre az üzletünk, az eladó korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3514507.zsamano3 (90) (Eladó)
Semleges
2006.03.06. 20:18:24
314166154
Sajnálom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.