vadasz05 (6235) 99.29% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 6264 | 7402 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 117 | 118 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 45 | 47 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 6426 | 7567 adásvétel |
| Az eladóként kapott 5416 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sérült,hiányos csomagolásban gagyi termék
Másik fél: Agyad sérült és hiányos . Dobozában kaptad meg
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék hirdetése még fent volt az oldalon, amikor már nem volt készleten.
Másik fél: Igen megkérdezte megvan-e de nem várta meg a választ sajnos
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A távcső rendben volt, azt kaptam amit szerettem volna. Viszont a szerelék az sajnos nem megfelelő méretű így számomra használhatatlan, mivel kb ajándék ként kaptam a távcsőhöz (önálló értéket nem igazán képvisel) így nem olyan nagy gond.
Másik fél: Választható volt a szerelék
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket hamar megjaptam csak annyi problémám volt vele hogy vmcsak a uv fényt használhattam mert a tolban ragasztóanyag nem volt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyenlőre tisztázatlan helyi technikai problémák miatt nem tudtam használni a berendezést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladóval nem sikerült egyeztetni az átvétel időpontjában, ezért kétségessé vált az átvétel egyéb elfoglaltságom miatt.
Másik fél: Ne én igazodjak másnak az elfoglatságához volt ideje rá
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
frodominik (75) (Vevő)
Semleges
2021.10.27. 16:49:57
3062011874
Bizalmatlan és kimért volt!
Másik fél: Nem értem ez micsoda értékelés után ,fain ember 3 hónap elteltével értékel csak valakit.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó rendben, gyorsan megküldte a vásárolt árut. Sajnos a termék nem felelt meg a feltüntetett adatoknak. A távcső 40x60-asnak volt írva. A nagyítása 40 helyett maximum 16-szoros lehet. A 60 mm-es objektív lencse sem férhet bele az 54 mm-e külső átmérőbe. Egy viszonylag olcsó, kínai terméről van szó, de akkor is elvárnám, hogy az alapvető műszaki adatoknak megfeleljen. Az eladónak egy hete jeleztem a problémát, azóta nem kaptam választ.
Másik fél: Mi van rajta 40 x 60-as és ha már kinaiz miért nem veszi meg boltban többszörös áron
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbamama51 (957) (Vevő)
Semleges
2021.05.22. 10:23:53
3027733652
Hívtam telefonon vagy hússzor, de nem vette fel, nem reagált, potyára mentem volna Újpestre. Flegma, kellemetlen eladó.
Másik fél: Legalább az igazat. Nem ön rendelte akivel levelezte m és mondta amit elküldtem akkor átvehető. Más jön és átveszi . Egyszerübb azt mondani hogy nem kell. én nem látom honnan jön mint amit irt . Nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Telefonon elérhetetlen, e-mail-re csak automatikus választ küld. A termék rendben van. Köszönöm.
Másik fél: Minden le van írva csak el kell olvasni rendesen mint más ennyit kell tenni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:308229 (9) (Vevő)
Semleges
2021.04.14. 10:44:01
3028687139
Minden rendben ment.
Másik fél: Minden rendben ment de miért is semleges
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gorondidaniel (14) (Vevő)
Semleges
2021.03.30. 11:52:23
3017507375
nem azt küldte amit kértem visszapostáztam utána a megfelelő árút kaptam meg
Másik fél: Elöször is azt kapta amit rendelt nincsen másfajta belőle
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Új termeket vásároltam és hibás volt , nem működött a szál kereszt állító , az eladó a termeket vissza vásárolta de sajnos a posta költséget nem kaptam vissza ami oda vissza posta 3000 Ft
Másik fél: Egy másik értékelés a termékről.
40 mm es céltávcsövet vettem.Hétfő reggel rendeltem,kedd délben megérkezett!Nagyon egyben van,az irányzékot kézzel is lehet állítani,az előző kisebb modellnél csavarhúzó kellett.Piros,vagy zöld megvilágított célkereszt...ennyi pénzért profi termék!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel gyorsan lezajlott, a termék rossz minőségű, még az olcsó árhoz képest is.
Másik fél: Másnak megfelelt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gandrea49 (942) (Vevő)
Semleges
2021.02.20. 09:19:20
3011532206
Köszönöm a megértését, élőben más volt, mint amit venni akartam. Ajánlom mindenkinek.++++++
Másik fél: Én sajnálom csak
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem müködik hibás valószinüleg
Másik fél: Érdekes bontatlan termék volt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pottipanni (527) (Vevő)
Semleges
2020.10.13. 16:56:11
2953931789
Más logóval ellátott csövet kaptam.(Bushnell)Az eladó szerint ez ugyanaz a cső másfelirattal:) A mínőséget illetően nem vártam sokat így nem volt meglepetés.
Másik fél: Ugyan az a Gyártó csak utána kellene nézni
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner készséges, gyors. Azonban a termék megvásárlása egyéb okok miatt nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors szállítás, sajnos amikor kiderült, hogy a távcsőhöz más szerelék volt csomagolva, mint a korábban rendeltnél (termék adatlapján nem volt feltüntetve) az eladó többet nem válaszolt az emailekre, a problémakezelés egy nagy nulla.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudtunk időpontot esggyeztetni az átvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adásvétel nem jött létre az eladó vissza utalta a pénzem amit köszönök
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem teljesen azt kaptam ami a képen van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú ugyan megérkezett de egy fő alkatrésze hibás ezért az használhatatlan sajnos
Másik fél: Érdekes másnak miért nem hibás és ezt meg nem jelezte csak semlegeset ad nekem
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fejlámpa takarékos üzemmódban sem bírja egy órát.
Másik fél: Érdekes másnap meg bir
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladót telefonon sajnos nem lehetett elérni, de az email-re gyorsan válaszolt.
Az óra doboza már felbontva érkezett és nem volt benne semilyen termékleírás vagy használati utasitás. Amúgy az óra az árához képest teljesen jó.
Másik fél: Egy leírás volt benne QPR kóddal anélkül nem tudja használni csak az igazat ha lehet
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:22f1d0 (-2) (Vevő)
Semleges
2019.11.04. 17:55:39
2833461218
Az eladótól megrendeltem ...szerettem volna megvenni !!!!
DE NEM KÜLDTE EL...Utánvéttel lett volna természetesen a postát kifizettem volna !
Nem tudom igy az eladó hogyan szeretné eladni?
Értékelést nem tudok adni ...
viszont mint vásárló elégedetlen vagyok!
Hogyan van az mikor megredelek valamit ..s nem küldi el az eladó???
Másik fél: Mert január 7-re kérte azért eladtam már nem várok 2 hónapot
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megbeszélt időpontban ott voltam, de az árút nem tudtam átvenni.
Másik fél: Ha jött volna átvehette volna más itthon talál fura
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A távcsövet kb. 2 hete átvettem, pénteki napon kora délután. Ma fel is köszöntöttem vele az az ünnepeltet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékleírásban szereplő tartozékot, (szivargyujtó töltő) nem kaptam meg. Erre az eladó nem is reagált. A töltési lehetőség nem a termékleírásnak megfelelő. Erre a második emailre reagált az eladó, közölve, hogy ez elírás. (közben továbbra is azzal a leírással árulta a terméket.)Felajánlotta, hogy küldjem vissza a terméket és visszafizeti a vételárat. Nem küldtem vissza, megtartom. Ezt az eljárásmódot nem tartom korrektnek. A postaköltség igy majdnem annyiba kerülne mint a termék. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, csak nagyon jó lenne, ha a rendszerben megadott telefonszámon elérhető lenne az eladó.
Másik fél: Igen ami le is van írva.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze a találka.Rendes Vaterás!
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csanyigabi77 (182) (Vevő)
Semleges
2018.12.29. 08:51:40
2703614831
Sajnos nem tudtam elmenni a termékért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12.19-én, szerdán ütöttem le a terméket, majd az email szerinti tájékoztatóban hétfő,szerda, péntek 10-18- ig vehetem át a terméket. Telefonon elérhetetlen a hirdető. Tehát összesen egy napot adott az átvételre ami a péntek lett volna? Sajnálom és köszönöm a türelmet....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval nincs probléma, de a vásárolt termék minősége messze az ígért műszaki paraméterek alatt van. Hiányzik a kábeles kapcsolat vezetéke is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tobbszor probaltam telefonon elerni de hiaba sms-t is kuldtem nem valaszolt ra ! 1 teljes nap hivogattam mivel szerettem volna megvenni a termeket de hiaba Nem ertem az egeszet akkor miert hirdet arul valamit ha nem lehet elerni es nem is valaszol se sms-re es hivasra sem!!! Nem megbizhato!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek ajánlom, készséges, kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos betegség miatt elmaradt az utalás Korrekt eladó ajánlom bátran
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tigrismica (172) (Vevő)
Semleges
2018.08.26. 11:08:01
2648590778
Sajnos a termék tulajdonságai nem feleltek meg számomra.
Másik fél: Nem értem ha azt kapja amit kér mi a gond
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elsőre nem az a termék érkezett,de miután visszaküldtem,minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször telefonáltam,sajnos a beírt telefonszámot nem vette fel.Küldött egy nyitvatartási rendet.Ez nem felel meg ezért a leggyorsabb mód a telefon,hogy egyeztessünk egy megfelelő időpontot.Kellene a termék de ahhoz kommunikálni kéne.Ez sajnos elmaradt.
Másik fél: Te birka ha le vaN IRVA MINDEN MIT SZERETNÉL VAN E-MAIL IS MIKOR LENNE JÓ ENNYIRE NEM LEHET H
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kajatirobi (35) (Vevő)
Semleges
2018.03.08. 21:05:09
2596981184
Sajnos el kellett állnom a vásárlástól.
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt.
Másik fél: Akkor miért is semleges
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nos a lámpa tényleg erős,de az aksi,az egy rakás sz.r!!!Öt percet bír!!!Így ha veszek hozzá aksit 1300-ért,akkor biztos jó.(legalább is remélem)Viszont akkor vehettem volna drágább lámpát,két év garival,ennyi pénzért. Amúgy az eladó nagyon normális volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót többször hívtam a megadott elérhetőségen de nem sikerült felvenni a kapcsolatot.Sajnos nem tudtam átvenni a terméket.Engem még most is érdekel a termék.
Tisztelettel:Tamás.
Másik fél: Cím adott csak jönni kell érte ha kellett volna .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a vétel.
Másik fél: Igen mert nem kellett valoszinü
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
torzonborzi (2) (Vevő)
Semleges
2017.11.22. 11:26:04
2556392432
Idáig öt kieső kis csavart ragasztottam vissza a kissé lötyögős műanyag laptop-tartó lábrögzítéseibe. A ventilátorok viszont kiválóan működnek. Eladó az általa megadott időponthoz képest 20 perc késéssel megérkezett, normálisan elbeszélgetett, de a háromezerből visszajáró tízes kifizetése fel sem merült benne....
Másik fél: Nem volt 20 perc csak kettő ez az egyik a másik én vissza akartam adni és azt mondta köszönöm nem kell mert én nem vagyok rupotlan 10 ft-ért
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Használt árut újként hirdetett, tehát használhatatlan ,ha nem költök rá .(akkumulátor elhasználódott) Így többe van mint egy új . Telefont nem vette fel , hogy megbeszéljem vele . Utólag sajnálom , hogy nem olvastam el a negatív értékeléseit . Tudom , most azt fogja mondani , hogy jellemtelen vagyok mint mindenki másnak aki kifogásol valamit , de a telefont nem hajlandó felvenni .
Másik fél: Másnak megfelel és jó és nem használt de ezt csak 3 rendelés van mellette és csak rosszat tud írni minek ide az ilyen a többi le van írva csak olvasni kellene
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó , a vásárlást követő emailjában adta meg személyes átvétel lehetőségének időpontjait . Az adott , az általa megjelölt időintervallumon belül , nem tartózkodott a nevezett címen !! Telefonos elérhetősséget sem biztosított !! Feleslegesen fáradtam , utaztam saját költségemen . Komolytalan , így semmire sem kötelez a piactéren ( Vatera ) történt vásárlásom , az eladóval szemben ! Senkinek sem ajánlom !A vatera etikai kritériumai is erősen kritizálhatóak .
Másik fél: Érdekes más meg itthon talált ön meg nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Üdv Valóban késtem(külföld)de ezután nem válaszolt ,nem tudtam kifizetni és átvenni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NagyAttila86 (47) (Vevő)
Semleges
2017.09.20. 18:44:15
2514735605
Sajnos idő hiány miatt nem jött össze az adás-vétel, de már vásároltam az eladótól más terméket és elégedett voltam. Majd legközelebb..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
