nagyok_v (421) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem olyan állapotú volt az árú mint amilyennek az eladó jelezte az érdeklődésemre küldött válaszában.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14179.Vocika_a (183) (Eladó)
Semleges
2009.03.19. 14:38:03
139063058
Maximálisan POZITÍV!!!
Mindenkinek ajánlom, örülök hogy megismerhettelek!
Másik fél: 2 darabra licitáltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ponczok59 (323) (Eladó)
Semleges
2009.02.01. 16:30:58
123022832
késsöbb jött az árúért és már nem volt meg.
Másik fél: korrekt partner ,időben jelezte, hogy már elkelt a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghírdetett használati útmutatónak hiányzott a teljes belső része, és csak egy rajz tartozott ehhez a kiadványhoz. A többi rajz, amit kaptam egy másik kiadványból származott. Egyébként a tranzakció lebonyolítása gyors és pontos volt.
Másik fél: Akkor miért nemküldöd vissza?????????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandor46 (2909) (Eladó)
Semleges
2009.01.02. 19:08:38
109907125
Kedves Józsi holnap pontosan egy teljes hónap telt el a leütés óta. telefonos érdeklödésemre azt mondta hogy december 14. én utalt..azóta már rég itkelet volna leni...levelemre nem válaszol töbször küldtem émilt..igy kénytelen vagyok..semlegest adni és visszarakom az árut..nem tudom mi az oka hogy nem jelenkezet pedig személyes találkozáskor jó benyomást tet rám akor az üzlet sikeresen létrejöt..most sajnos nem..lehet a távolság pedig már postakészre csomagoltam a rámákat..jól kitolt velem.
Másik fél: nagy volt a kavarodás véletlen Szombathelyre küldtem a pénzt, nem Debrecenbe.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
copyprint_a (95) (Vevő)
Semleges
2008.12.17. 13:27:49
109239548
Rendkívül korrekt tisztességes jó vaterás.Mindenkinek ajánlom.
Másik fél: majd legközelebb!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos egyik elektromos váltó sem müködött, igaz kaptam utána még két elektromos meghajtót. Sajnos ezek sem müködöttek, de az eladó nagyon korrekt és ajánlom. Elnézést a késő értékelésért.
Másik fél: azért egy köszönöm szépen ! -t megérdemeltem volna!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az elektromos váltó nem müködött, igaz kaptam utána még egy elektromos meghajtót. Sajnos ez sem müködött, de az eladó nagyon korrekt és ajánlom. Elnézést a késő értékelésért
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
582471.Kovacs45jozsef (30) (Vevő)
Semleges
2008.10.10. 19:21:04
93348662
Üdv Vatera!
3 tétel vonatkozásában licitáltam,és nyertem. Az egyeztetett árat, és 500Ft postaköltséget X.3.-án bankon keresztül átutaltam. A kapott jelzés szerint partnerem X.10-én adta postára a cikkeket. Várhatóan jövő hét hétfőn, vagy kedden megkapom a tételeket, és akkor Én is minden szempontból pozitív véleményt tudok nyilvánítani.
Addig csak ennyi.
Tisztelettel
Kovacs45jozsef
Másik fél: ez nemkellet volna, de megbocsájtható... tapasztalan még uram! :-))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem tudtam időben szólni.
Másik fél: értékelni is majdnem 1 évbe tellett!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
87698.riskozoltan (45) (Vevő)
Semleges
2008.09.24. 06:21:31
82188801
Sajnos a megérkezéskor a vasaló törött volt, a képet visszanézve a fogantyú mögötti részen látható valamiféle repedés.
Nem tudom eldönteni mikor történhetett, de a szempontomból ez szinte mindegy is...
Másik fél: 800 forintér szerintem is mindegy.De feladáskor semmi baja nemvolt. :-))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, de a termék más volt mint amire a leírás alapján számítottam, egyébként gyors és ajánlom.
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
