quill_a (337) 97.46% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 346 | 396 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 32 | 33 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 387 | 438 adásvétel |
| Az eladóként kapott 145 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
cptmorgan_a (347) (Eladó)
Semleges
2017.10.22. 18:41:19
1716306164
nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nemmos_a (155) (Eladó)
Semleges
2013.07.02. 17:36:22
1758023648
Eltűnt a nagy világban
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikertelen kapcsolatfelvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sikertelen kapcsolatfelvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szakalyster (124) (Vevő)
Semleges
2013.06.07. 10:39:11
1758439136
Sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom hogy így alakult az adásvétel!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elkerültük egymást, ezután pedig már nem kellett neki a termék.Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert nem utalta el a termék vételárát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ld. szöveges értékelésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pillango72 (11) (Vevő)
Semleges
2013.01.20. 11:26:02
1688866778
Sajnos nem volt használható a termék, az eladó nagyon segítőkész volt és kommunikatív. Nem az Ő hibája. Az eladót ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő többszöri megbeszélés ellenére sem jelentkezett a filmért. E-mail-en írtam neki többször is (az elsőre válaszolt is, később azonban már nem), válasz nem jött, így telefonon hívtam, ekkor közölte, hogy ezen a héten jön érte, azonban nem jelentkezett. Úgy gondolom, hogy majdnem egy hónappal a lejárat után, már elég időd adtam a vevőnek, hogy átvegye a filmet. Negatívat nem adok neki (mivel számtalan indok lehetséges), de egyáltalán nem örülök ennek a befejezésnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megbeszélés ellenére sem jelentkezett a filmért. E-mailen írtam neki többször is, válasz nem jött, így telefonon hívtam, ekkor közölte, hogy jön érte, azonban nem jelentkezett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kmadlen12 (820) (Eladó)
Semleges
2012.07.25. 20:23:19
1615462397
elnézte. sajnálom. korrekt, jelentkezett, legközelebb talán sikerül... :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kmadlen12 (820) (Eladó)
Semleges
2012.07.25. 20:22:23
1615462394
elnézte. sajnálom. korrekt, jelentkezett, legközelebb talán sikerül... :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jános777 (14201) (Eladó)
Semleges
2012.06.22. 20:27:47
1585760999
A vevő nem tartott igényt a termékre.Csak kár, hogy más elől licitálta túl.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A " Vevő " visszalépett a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem valósult meg, az eladó véletlenül eladta már a terméket másnak, ennek ellenére ajánlom az eladót, korrekt volt, a pénzt pedig visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Eladótól 2 CD-t rendeltünk, melyek közül az egyiknek a booklet-jéből több lap hiányzott, azonban erről nem szerepelt tájékoztató a hirdetésben. Egyébként a CD-k karcmentesek voltak, a lejátszhatósággal nem volt gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IMseventhson (8) (Vevő)
Semleges
2012.04.18. 19:01:03
1573805423
Sajnos nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Utalás után egy hónappal kaptam meg, minden különösebb indoklás nélkül. Erre nem tudok pozitívat adni, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andeee13 (249) (Eladó)
Semleges
2012.01.27. 13:34:01
1512832127
Nem jelentkezett a könyvért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a találkozó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vagyok elégedett az eladóval, egyedül azért nem kapott negatív minősítést mert végül megérkezett a termék. A pénz átutalása és a termék kiküldése között 1 hónap telt el. Többszöri email kérdésemre se válaszolt, hogy mi a helyzet a küldeménnyel. A bankszámlaszámán kívül semmi mást nem volt hajlandó kommunikálni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Carter728 (46) (Eladó)
Semleges
2011.09.09. 12:01:50
1469227943
Zéró kommunikáció,annyit se mondott ,h.bocs nem kell a termék.Nem ajánlom!Nem korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó (quill) elfoglaltsága miatt nem tudta részemre elküldeni az általam vásárolt terméket. A vételárat visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mandulaszem1 (335) (Vevő)
Semleges
2011.08.30. 17:57:44
1466372952
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zebra123zebra (786) (Eladó)
Semleges
2011.08.17. 19:07:48
1455290668
Legközelebb :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jött el a termékért.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
samurai42 (108) (Eladó)
Semleges
2011.03.15. 22:52:54
190165299
nem kellett a termék a vevőnek
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a fizetes keslekedett. tobbszori felszolitas utan egy honapot vartam a termek kifizetesere, de amint ez megtortent minden rendben volt. reszemrol is volt bakloves: a cd nem volt karcmentes (en ketszer hallgattam meg, majd evekig ult a polcomon, nem ertem mi az oka) figyelmetlen voltam, elnezest erte, viszont annak orulok hogy mukodik ettol fuggetelenul. mindenesetre megtortent az uzleteles, koszonom. (ha meg lehet masitani a velemenyezest, quill, nyugodtan huzd at semlegesre ha gondolod)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket kb.2 hét elteltével kaptam meg, semmi elfogadható indokot nem mondott az eladó, hogy miért ilyen későn.Ráadásul karácsonyi ajándék lett volna, amit utólag(december 28-án érkezett meg) hogy ad oda az ember...Egyébként a cd rendben van, minden a leírás szerinti.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Macskassi (412) (Eladó)
Semleges
2010.08.20. 10:33:04
175141181
A kedves ügyfelem nem jelentkezett, a leütött áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett érte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mobil és email egyeztetés ellenére sem jött létre az adás-vétel. Sikertelen volt a helyszín és időpont egyzetetés. Talán majd legközelebb.
Másik fél: Legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elálltam a vételtől, mert a terméket ajándékba megkaptam a vásárlás előtt egy nappal.
Másik fél: Semmi gond!Korrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen licitálás.
Másik fél: OK
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött össze
Másik fél: nem jött össze
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos már elkelt.Ettől függetlenül segítőkész volt. Ajánlhatom.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
391723.tutyi40 (119) (Vevő)
Semleges
2008.07.28. 08:16:36
78841936
Az eladó kizárta a vidéki vásárlokat csak sajnos elfelejtette feltűntetni az oldalán, hogy nem postáz.Én kértem a számlaszámot amire utalhatok, de helyette egy semleges értékelést kaptam.Ezt a dolgot meglehetett volna kicsit emberségesebben is oldani, nem másnap már semlegest adni.NEM AJÁNLOM A VIDÉKIEKNEK-------
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
