pipacs05 (13) 93.33% felhasználó összefoglaló oldala

93.33% pozitív visszajelzés
(14 Felhasználó adta)
93.33% pozitív visszajelzés
(14 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 14 19 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 20 26 adásvétel
Lakhely: Nyergesújfalu
Regisztráció dátuma: 2007.11.21.
Utolsó belépés: 2012.05.28. 22:03
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

nagykevin (261) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.06. 10:00:57

Termékkód

1556186420

Sajnos az eladóval nem tudtam felvenni a kapcsolatot, leveleimre nem kaptam választ...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Rainfairy (368) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.10. 23:43:45

Termékkód

1518710552

Közel 3 hónapot vártam, mert a vevőnek közbe jöttek problémák, de a kabát jellegéből adódóan nem tudok tovább várni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

MissRuci8 (5688) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.02.03. 06:39:24

Termékkód

1511266448

Sajnos tovább már nem tudok várni. :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

MissRuci8 (5688) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.02.03. 06:38:42

Termékkód

1510884635

Sajnos tovább már nem tudok várni. :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vivesz (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.03.21. 09:23:59

Termékkód

162091728

A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Másik fél: Igaza van, az én hibám!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

feket663 (561) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.02.19. 22:49:40

Termékkód

158573628

TÖBBSZÖRI MEGKERESÉSEMRE SEM JELENTKEZETT! NAGATIVAT ÉRDEMELNE CSAK AZÉRT NEM ADOK HOGY NE KAPJAM VISSZA!
Másik fél: Nem vagyok olyan ember, aki ha hibázik, nem ismeri el! Nem adtam volna negatívat, ha esetleg Te azt adtál volna. Többször kerestél, ha jól emlékszem 1x válaszoltam, utána sajnos nem tudtam. Neked pozitívat adok, mert azt érdemled!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.