pambrus196 (53) 98.18% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
rascal001_a (36) (Eladó)
Semleges
2010.04.20. 12:29:11
168239771
Jó vaterás!
Másik fél: MIVEL ELZÁRKÓZOTT ATTÓL,HOGY SZEMÉLYESEN ÁTVEGYEM AZ AUKCIÓJÁN MEGNYERT TERMÉKET,VALAMINT A JUTALÉK MEGKERÜLÉSÉVEL ÉRTÉKESÍTETTE AZ EGYIK TERMÉKÉT,ÍGY NEM AJÁNLOM PARTNERNEK,SE A VATERÁN SE A TESZVESZEN
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
988671.vdtamara_v (20) (Vevő)
Semleges
2010.03.25. 20:14:49
164475862
A porszívó amit vettem az működőképes,de a kedves eladó a szemetet is elküldte benne,mert ha én eladok valami használt dolgot azt előtte letakarítom,vagy kimosom,meg nem vagyok benne biztos,hogy a képen látható porszívót kaptam meg,mivel ott fehér van én pedig sárgás színűt kaptam!Egyébként minden rendben zajlott.
Másik fél: azért kaptad a negatívot mert azt állítottad,hogy nem azt a porszívót kaptad mint amit meghirdettem,ennél nagyobb sértést nem tudok elképzelni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért írok semleges választ mert ugyan működik az óra de már szét volt szedve és hiányos,az izzóknál a foglalat részei nincsenek benne.
Másik fél: még jó hogy nem negatívat adtál, a hirdetésben foglaltaknak mindenben megfelelt a fordulatszámmérő így nem jogos a semleges,ezért felvettelek a személyes tiltólistára mint nem korrekt partnert.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1316560.bertold85_v (-3) (Vevő)
Semleges
2010.02.03. 11:44:24
160224235
Másik fél: mindenféle kifogást kitalál azért,hogy ne kelljen átvenni a terméket
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klarinetfej (5) (Eladó)
Semleges
2009.12.20. 11:39:09
157434244
A tranzakció kicsit nehézkesen, de lezajlott.
Másik fél: rajtam kívülálló okok miatt,zajlott le az adásvétel nehézkesen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm szépen, korrekt partner...
Másik fél: a licitálás után megadtam a pontos elérhetőségeimet telefonszám,e-mail de nem keresett egyiken sem csak közölte,hogy talált másik robogót.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hatosmaci_v (25) (Vevő)
Semleges
2009.11.16. 14:46:58
155503742
nem tudtam elerni
Másik fél: egyáltalán nem keresett meg,pedig tudta a pontos e-mail címemet,ennek ellenére nem jelentkezett az árúért,negatíva értékelést is adhattam volna,mivel semmit nem tett,hogy kapcsolatba lépjen velem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontatlan volt a leírás, ezért a kialakult áron nem jöhetett létre adásvétel.
Másik fél: a vevő tévesen értelmezte az aukció leírását
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
locomotiv123 (28) (Vevő)
Semleges
2009.07.21. 10:10:21
149933012
Eladó szállította le, mivel nem ismerem a mocit. Az óra 621km-el több volt a leírt 4500-nál . A visszapillantó tükör lemaradt. Leszállításnál az első teleszkópokból kifolyt az olaj. Szerelő szim-cserét javasolt. A porlasztót sem lehet beszabályozni. A benzintank belülről rozsdás. Lábtartó mozog. A villamos bekötés zavaros az akku 12V-os, a hátsó helyzetjelző 6V-os, és alig világít. A féklámpa szakadt szálú 6V-os volt, azonos értékűre cserélve kiégett. Csak ígéretet kaptam a gépkönyvére,várom!
Másik fél: házhoz szállítottam,üzemképes állapotban,jól járt vele a vevő,mesélésre hajlamos de ez nem baj nem vagyunk egyformák.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható. Sajnos nem volt jó a típus.
Másik fél: korrekt partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
163167.komuves001 (110) (Vevő)
Semleges
2009.03.08. 06:26:07
127905359
Sajnálom. Az áru nem felelt meg az elképzeléseimnek.
Másik fél: nem szavahihető partner.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
619533.Ludvigh (33) (Eladó)
Semleges
2009.02.17. 07:08:44
86901921
Avevő többszöri megkeresésre sem jelntkezett..
Másik fél: az eladó nem vette komolyan az adásvételt,megkerestem annyit mondott,hogy majd később,hónapok múlva jelentkezett,nem tudtam ennyit várni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
515449.osmagyar_v (52) (Vevő)
Semleges
2009.02.15. 05:31:04
119415723
A fénykép 1 db váz és 2db kerék a vázban
meg a blokk így volt fennt a kép
ezt ütöttem le .nem magyarázkodok nincs vázam van viszont 1 db semleges jelzésem
ha kölcsön kérek viszonozni kell
vagyis köszönöm amit kaptam már nincs rá szükségem
tessék vissza adom
Másik fél: nem ajánlom ezt a partnert senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megvásárolta, majd nem jelentkezett érte.
Másik fél: nem tudtam kapcsolatba lépni az eladóval.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antonio894 (356) (Eladó)
Semleges
2008.05.08. 11:20:42
61644861
Sajnos nem tudtam felvenni a kapcsolatot a vevővel.
Másik fél: nem tudtam elérni a vevőt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
